Nejčtenější v danném dni? Historie článků

listopad 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
To míříte na voliče SPD?! Od Pirátů vyletěla velice provokativní slova týkající se nás a NATO. A bouře začala
Pirátský poslanec Mikuláš Ferjenčík se na svém facebookovém profilu svěřil s tím, jak se zájmem sledoval Otázky Václava Moravce, kde diskutovali ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) s europoslancem Luďkem Niedermayerem (TOP 09). Hovořili o udržitelnosti rozpočtu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.4.2019 v 09:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 08. 04. 2019

Související články

Pozice Pirátů a jejich vztah k EU a NATO
Z tématu pozice Pirátů a vztahu Pirátů k EU a NATO se stává nekonečný seriál. Tentokrát zkusím napsat jeden díl, jako jeden z dalších pohledů jednoho z Pirátů, já.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 8.10.2017 v 18:40, zobrazit podobné
TOP 09 jako první začala osobně oslovovat voliče ve Středočeském kraji
Door-to-door kampaň odstartoval v Kolíně regionální lídr za TOP 09, místostarosta Českého Brodu Tomáš Klinecký. TOP 09 jako první politická strana začala ve Středočeském kraji systematicky osobně oslovovat voliče ode dveří ke dveřím, což se skrývá pod anglickým pojmem door-to-door, v marketingové zkratce D2D.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.7.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Vít Klíma: NATO jsou vyhozené peníze, a to nejen pro USA
Smrt tří českých vojáků v Afghánistánu znovu otevřela otázku, zda je nutné být členem NATO. Odpověď je velice jednoduchá, díky vynikající poloze České republiky. Ukažme si proč:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.8.2018 v 19:34, zobrazit podobné
Bartoš panáčkoval na Hradě před Kundosemem Kundotamem, vysmál se šéfovi Pirátů Jiří X. Doležal
Jiří X. Doležal se v textu pro Reflex.cz vysmál předsedovi Pirátů Ivanu Bartošovi. Hraje si prý na rebela, na svou neotřelou vizáž nalákal mladé voliče, jenže tohle rebelství mu nakonec moc dlouho nevydrželo. Jen týden po tom, co Piráti dosáhli velkého úspěchu ve volbách, seděl Bartoš na Hradě vedle zasloužilých politických matadorů a poslouchal projev prezidenta Zemana, jenž v minulých letech neváhal z úst vypustit slova „ku*da sem, ku*da tam“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.10.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Opl (Rozumní): Pryč z NATO a EU ? SPD obelhává voliče. Opak je pravdou
Je mi moc líto, že statisíce vlastenecky a národně orientovaných voličů nesleduje naprostý odklon SPD od jejich původního programu, ze kterého ze zásadních otázek - přístupu k NATO a EU, nezbylo vůbec nic.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Čtenářův blog: Diverzifikace české levice
Osobně nesdílím přesvědčení, že dělení politických stran na levici a pravici již není tak důležité. Kdo tedy reprezentuje českou levici a jak kvalitní je nabídka pro levicového a středo-levicového voliče? KSČM je zkrátka KSČM. V jejím velice radikálním volebním programu se píše o částečném znárodňování, právu na práci nebo zrušení NATO. Její název, symbolizující zločiny minulosti, hovoří za mnohé a všichni členové jejího vedení…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 22.3.2018 v 12:41, zobrazit podobné
Díky snaze Pirátů dojde ke zpomalení růstu platů politiků
Sněmovna díky dlouhodobému tlaku Pirátů, kteří iniciovali mimořádnou schůzi, projednala bod týkající se platů politiků a schválila vládní návrh zpomalující růst platů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.11.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Věřím, že se mi podaří dostat naše voliče k urnám, říká lídr pirátů do eurovoleb
Zajímá mě politika Evropské unie, protože ovlivňuje témata, která jsou mi blízká, říká lídr pirátů do eurovoleb Marcel Kolaja.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 19.1.2019 v 17:36, zobrazit podobné
Ivan Bartoš se v euforii po volbách pustil do ODS, je to prý „SPD pro lepší lidi“. Fiala reaguje na své poměry velmi ostře
Předsedu ODS Petra Fialu podle serveru Echo24.cz rozzlobila slova šéfa Pirátů Ivana Bartoše směřující na adresu ODS. Bartoš v rozhovoru pro deník Právo mluvil o kampani ODS jako o „SPD pro lepší lidi“. Předseda Pirátů kromě toho také uvedl, že ODS se vůbec nezměnila a její předseda představuje pouze fíkový list. Na tato slova Petr Fiala ostře zareagoval na svém twitterovém účtu. „Ivan Bartoš by měl vážit slova,“ napsal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Radim Uzel: Mainstream
Je velice obtížné definovat tento termín v oblasti médií. Podle wikipedie mainstreamová média mají ze svého titulu v zásadě oslovovat většinu populace jazykem jednoduchých sdělení, de facto nepolemizovat s jejich začleněním ve společnosti a tím udržovat mocenské status quo. Alternativní média naopak přinášejí marginalizované či marginální úhly pohledu, provokativní a alternativní pohled na aktuální dění a zasazování událostí do jiného kontextu, než jak to činí mainstream.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.8.2017 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist