Nejčtenější v danném dni? Historie článků

říjen 2019
Po 7142128
Út18152229
St29162330
Čt310172431
4111825 
So5121926 
Ne6132027 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.335x, což odpovídá cca 121.837-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Usnesení Bruselu o Afričanech? O tom radši nemluvte! Komentátorka varuje univerzity před šířením těchto informací o EU
Komentátorka Karolina Stonjeková měla na XTV tentokrát dvě hlavní témata. Jednak to, že Václav Klaus mladší nebyl nahrazen v pozici předsedy školského výboru Martinem Baxou. Podle ní není dohoda, o které ODS hovoří, tak jasná, jak si myslí. A ODS si prý zbytečně naběhla na vidle. A dále se věnovala nápadu českých univerzit šířit mezi lidmi osvětu o EU. Nepovažuje ho za moudrý. Prý pokud by se lidé více informovali o EU, bylo by euroskeptiků ještě více. A zmínila i usnesení EP o Afričanech…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.4.2019 v 11:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 08. 04. 2019

Související články

Taková hrůza: Čeští občané vyzrazují informace Rusům. Bude se za to trestat, navrhuje BIS
Bezpečnostní informační služba (BIS) žádá, aby se mezi trestnými činy objevil také trestný čin schraňování informací a vyzrazování těchto informací cizí státní moci. Tajná služba v této souvislosti varuje především před aktivitami ruské strany v Česku. Zprávu přinesl server Česká justice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.11.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Ivan Poledník: Islám jako mocenská ideologie. Tušíme vůbec, čemu je Evropa vystavena?
Ivan Poledník přibližuje skutečnou povahu islámu a důrazně varuje před jeho šířením po Evropě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.1.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Politici v Německu burcují veřejnost kvůli vraždě nezletilé dívky. Jen politička Zelených varuje před šířením nenávisti
Případ iráckým migrantem znásilněné a zavražděné čtrnáctileté dívky dominuje zprávám v německých médiích. Postupně se k děsivému zločinu vyjadřují také politici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.6.2018 v 10:35, zobrazit podobné
ČOI varuje i před e-shopy na CZ doméně
V nedávné době se objevilo mnoho internetových stránek s „.cz“ koncovkou nabízejících zejména obuv, na kterých se nevyskytují žádné údaje o prodávajícím. Obchodní podmínky nasvědčují tomu, že se jedná o nepovedený (automatický) překlad do českého jazyka. Česká obchodní inspekce před nákupem na těchto doménách spotřebitele varuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.5.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Usnesení o obvinění si aktéři kauzy Čapí hnízdo musí převzít
Usnesení o zahájení trestního stíhání v případu padesátimilionové dotace na farmu Čapí hnízdo si všichni podezřelí musí osobně převzít. Vyplývá to z trestního řádu, informaci ČTK potvrdil advokát Tomáš Gřivna. Policie rozesílá usnesení v těchto dnech. Na vyzvednutí mají lidé, jichž se obvinění týká, deset dní. Pokud si zásilku nevyzvednou, musí se policie pokusit o doručení znovu. Obvinění by se mohlo týkat předsedy hnutí ANO Andreje Babiše a místopředsedy Jaroslava Faltýnka. Oba poslance Sněmovna kvůli případu vydala k trestnímu stíhání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2017 v 13:35, zobrazit podobné
V Berlíně se mají přejmenovávat ulice po Afričanech. Prosazují to místní Zelení
Některá berlínská náměstí a ulice možná už brzy ponesou africká jména. Navrhují to berlínští Zelení, kteří chtějí vyjít vstříc Afričanům žijícím v hlavním městě Německa. Tyto Afričany prý totiž podle Zelených může pohoršovat, když na názvech ulic vidí jména svých bývalých utlačovatelů – kolonizátorů. Napříště by se ulice měly jmenovat po Afričanech, kteří se kolonistům vzepřeli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Rozumkova neziskovka pro pomoc uprchlíkům urážela Čechy na sociální síti
Organizace pro pomoc uprchlíkům šíří na sociální síti Facebook video, v němž varuje před šířením nenávisti ve společnosti a apeluje na své spoluobčany, aby pomáhali lidem, kteří to potřebují, aby se chovali solidárně. Diskuse pod videem se však vyvíjela v trochu jiném směru, než by si tvůrci pravděpodobně přáli. Sama nezisková organizace poděkovala za „dementní diskusi“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.7.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Podvod na voličích! Ekonomka Šichtařová varuje před tím, co provedli v Bruselu
Předseda české vlády Andrej Babiš (ANO) je po bruselském jednání spokojen. Skutečnost, že se příštím předsedou Evropské komise nestane levicový nizozemský politik Frans Timmermans, mu podle všeho stačí. Ale ekonomce Markétě Šichtařové to rozhodně nestačí. Z pohledu do Bruselu bychom se podle ní měli poučit také v tom, zda a jak chceme měnit vládní reprezentaci v Praze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.7.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Kauza znásilněné dívky: Pozor na nenávist! Člověk v tísni varuje
Na Litoměřicku byla znásilněna šestnáctiletá dívka. Litoměřický deník uvedl, že pravděpodobným pachatelem může být migrant vyhoštěný z Německa. O případu se rozepsal i předseda SPD Tomio Okamura. Prohlásil, že není pravda, že by v Česku nebyli migranti. Na sociální sítí Facebook vyvolal živou a místy ostrou diskusi a Člověk v tísni varoval před šířením nenávisti. Českým občanům by se také prý nelíbilo, kdyby někdo vyzýval k zastřelení Čechů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.6.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Podle průzkumu Masarykovy univerzity v Brně zřejmě zvítězí ODS
V Brně podle průzkumu studentů Masarykovy univerzity zřejmě těsně vyhraje komunální volby ODS před hnutím ANO. Asi 55 studentů se dotazovalo před volebními místnostmi 1850 respondentů. ČTK to řekl politolog z univerzity Michal Pink.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.10.2018 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist