Nejčtenější v danném dni? Historie článků

listopad 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
„Volejte Soukupovi“ jako za Železného. S diváky týral Moravce i ČT a drsně umyl Maláčovou
Jaromír Soukup si v posledním dílu Mých zpráv opět smlsl na Janě Maláčové z ČSSD, tentokrát za projekt elektronické neschopenky. A věnoval se i ministru Brabcovi za nápad spojit cenu odvozu odpadu s váhou. „To si před každým odvozem popelnice vyndám z koupelny váhu a zvážím si ji?“ pochyboval o smysluplnosti nápadu. A nakonec v otázkách diváků srovnával moderátory Michaelu Jílkovou a Václava Moravce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.4.2019 v 18:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 08. 04. 2019

Související články

Sudeťáci, restituce, komunista Filip a Herman. Víc netřeba dodávat, bylo to drsné. Moravec měl co dělat, aby se vůbec rozloučil s diváky
V nedělních Otázkách Václava Moravce České televize se spolu utkali ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) a šéf komunistů Vojtěch Filip. Herman hned na úvod doporučil, že bychom z Česka neměli pouštět lidi, kteří nemají dobrý osobní profil, aby nám nedělali ostudu. Filip doplnil, že nám ostudu dělají korupční kauzy jako tunel Blanka, Opencard, OKD, ale odsouzených lidí tu máme velmi málo. Došlo i na tvrdou slovní bitku o církevní restituce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.1.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Středula s Maláčovou se u Moravce posmívali Babišovi: Asi byl rozrušen a spletl si jméno. Lidé rozhodně nechtějí „nepracovat a jen brát prachy“
Moderátor České televize Václav Moravec přivítal v Žižkovské věži ministryni práce a sociálních věcí Janu Maláčovou (ČSSD), předsedu Českomoravské konfederace odborových svazů Josefa Středulu a víceprezidenta Svazu průmyslu a dopravy Jana Rafaje. Středula si hned v úvodu rýpl do předsedy vlády Andreje Babiše (ANO). Ministryně Maláčová se přidala. Když se dostal ke slovu Rafaj, přivítal je v realitě a položil na stůl fakta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.9.2018 v 14:35, zobrazit podobné
„Vy tady šermujte s těmi grafy, to dělával Paroubek, ne?“ Faltýnek u Moravce čelil přesile hostů z opozice
Do studia Otázek Václava Moravce dorazili místopředsedové stran Jaroslav Faltýnek z ANO, Jakub Michálek z Pirátů a Martin Kupka z ODS. Pánové před kamearami rozehráli seriály „vždycky Líbeznice“ a „vždycky Prostějov“. Moravec šil do ministryně průmyslu za ANO Marty Novákové. Michálek označil tuto členku vlády za „neschopnou“. Faltýnek se pokusil diváky uklidnit, že boj za zájmy uživatelů mobilních dat vzal pod svá křídla přímo premiér.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2019 v 14:35, zobrazit podobné
No jo, Zeman neumírá, směje se Zdeněk Zbořil příznivcům Drahoše. A těm ostrým říká: Co vypouštíte z pusy, se vám vrátí
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA „Možná bylo pro diváky TV Nova překvapením, že Miloš Zeman neumírá, že hovoří souvisle, bez poznámek a konzistentně,“ glosuje včerejší vystoupení prezidenta na Nově doktor Zdeněk Zbořil. Politolog se vyjadřuje k situaci kolem plánovaných televizních duelů a k odmítnutí Václava Moravce moderovat debatu na ČT poznamenal: „Pana Moravce mnoho lidí nepovažuje za tak vzdělaného a schopného, aby frekvence jeho vystoupení na obrazovce byla tak četná jako vystupování Miroslava Kalouska.“ Zbořil také zmiňuje, že heslo „Stop imigrantům a Drahošovi“ nebude k vítězství ve volbách Zemanovi stačit. A koho budeme mít na Hradě? „To si nedovolím tvrdit ani přes masivní a právě proto kontraproduktivní běsnění antizemanovských aktivistů,“ říká Zbořil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Hudec (Zelení): Policejně chráněné chátrání
„Někdo mi umyl hrneček, to je ale darebáctví!“, upřímně se rozčílil Šmudla v jednom z filmových zpracování pohádky o Sněhurce. Chystal se z něj po fajruntu vylízat zbylý cukr.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.2.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Na fakultě biomedicínského inženýrství se soutěžilo o titul železného hasiče
Ve středu 17. května 2017 se uskutečnil třetí ročník Memoriálu Jana Lewinského – Studentský železný hasič Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT. O titul železného hasiče soutěžilo 25 studentů a 11 studentek ze středních a vysokých škol. Všichni museli absolvovat trať, splnit zadané úkoly a překonat připravené překážky, například přemístění obrovské pneumatiky, transport osmdesáti kilogramové figuríny, přeskok dvoumetrové bariéry či výstup do 7. patra výškové budovy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2017 v 19:35, zobrazit podobné
,,Poplatky ČT? Ať si lidé rozhodnou, které TV zaplatí.” Docent Novák, kontrolor všech televizí, oživuje plán Železného. A chtěl trestat vysílání o Ukrajině
ROZHOVOR Veřejnoprávní televize momentálně není nikterak existenčně ohrožena. Ohroženo je však její postavení jako vzoru pro ostatní česká média. Je o tom přesvědčen advokát a člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Daniel Novák. Otevřeně říká, že by se určitě přikláněl ke zrušení povinné platby rozhlasových a televizních poplatků. Pokud by zůstaly zachovány, tak by se mu zamlouval někdejší návrh bývalého ředitele Novy Vladimíra Železného, aby občané mohli každý jednotlivě rozhodnout, kterému provozovateli coby nositeli veřejnoprávní služby by měly připadnout. Tento systém by byl jistě demokratický a ukázal by míru „veřejnoprávnosti“ médií na českém trhu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Koudelka (ČSSD): Václav Moravec jako tajemství
Česká televize odmítla žádost o sdělení informace, kolik v roce 2017 činila částka na výrobu pořadů Otázky Václava Moravce a Fokus Václava Moravce. Nešlo o informaci o platech osob, ale o výdajích celkových.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Maláčovou kritizují za odpískanou důchodovou reformu. Nejvíc to zabil Kalousek
Ministryni práce a sociálních věcí Janu Maláčovou (ČSSD) pranýřují za prohlášení, že Česká republika nepotřebuje zásadní penzijní reformu. Nektěří členové důchodové komise ji kritizují, že nemá odvahu pustit se to takových změn a přisuzují jí „fatální selhání“ a přichází i doporučení, aby raději zvážila svou ministerskou pozici, informoval server Echo24.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Navrátil (ČSSD): Strašení Václava Moravce
Při sledování Otázek Václava Moravce mě jako vždy opět zaujala Moravcova mistrná manipulace s veřejným míněním, kdy neustálým stáčením a omíláním otázek, dokáže vyvolat dojem, že se „NĚCO DĚJE", ale ono se nic neděje, jen by se mohlo dít, kdyby…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.2.2018 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist