Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2019
Po18152229
Út29162330
St310172431
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.222x, což odpovídá cca 220.298-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
„Volejte Soukupovi“ jako za Železného. S diváky týral Moravce i ČT a drsně umyl Maláčovou
Jaromír Soukup si v posledním dílu Mých zpráv opět smlsl na Janě Maláčové z ČSSD, tentokrát za projekt elektronické neschopenky. A věnoval se i ministru Brabcovi za nápad spojit cenu odvozu odpadu s váhou. „To si před každým odvozem popelnice vyndám z koupelny váhu a zvážím si ji?“ pochyboval o smysluplnosti nápadu. A nakonec v otázkách diváků srovnával moderátory Michaelu Jílkovou a Václava Moravce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.4.2019 v 18:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 08. 04. 2019

Související články

Sudeťáci, restituce, komunista Filip a Herman. Víc netřeba dodávat, bylo to drsné. Moravec měl co dělat, aby se vůbec rozloučil s diváky
V nedělních Otázkách Václava Moravce České televize se spolu utkali ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) a šéf komunistů Vojtěch Filip. Herman hned na úvod doporučil, že bychom z Česka neměli pouštět lidi, kteří nemají dobrý osobní profil, aby nám nedělali ostudu. Filip doplnil, že nám ostudu dělají korupční kauzy jako tunel Blanka, Opencard, OKD, ale odsouzených lidí tu máme velmi málo. Došlo i na tvrdou slovní bitku o církevní restituce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.1.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Středula s Maláčovou se u Moravce posmívali Babišovi: Asi byl rozrušen a spletl si jméno. Lidé rozhodně nechtějí „nepracovat a jen brát prachy“
Moderátor České televize Václav Moravec přivítal v Žižkovské věži ministryni práce a sociálních věcí Janu Maláčovou (ČSSD), předsedu Českomoravské konfederace odborových svazů Josefa Středulu a víceprezidenta Svazu průmyslu a dopravy Jana Rafaje. Středula si hned v úvodu rýpl do předsedy vlády Andreje Babiše (ANO). Ministryně Maláčová se přidala. Když se dostal ke slovu Rafaj, přivítal je v realitě a položil na stůl fakta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.9.2018 v 14:35, zobrazit podobné
„Vy tady šermujte s těmi grafy, to dělával Paroubek, ne?“ Faltýnek u Moravce čelil přesile hostů z opozice
Do studia Otázek Václava Moravce dorazili místopředsedové stran Jaroslav Faltýnek z ANO, Jakub Michálek z Pirátů a Martin Kupka z ODS. Pánové před kamearami rozehráli seriály „vždycky Líbeznice“ a „vždycky Prostějov“. Moravec šil do ministryně průmyslu za ANO Marty Novákové. Michálek označil tuto členku vlády za „neschopnou“. Faltýnek se pokusil diváky uklidnit, že boj za zájmy uživatelů mobilních dat vzal pod svá křídla přímo premiér.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2019 v 14:35, zobrazit podobné
No jo, Zeman neumírá, směje se Zdeněk Zbořil příznivcům Drahoše. A těm ostrým říká: Co vypouštíte z pusy, se vám vrátí
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA „Možná bylo pro diváky TV Nova překvapením, že Miloš Zeman neumírá, že hovoří souvisle, bez poznámek a konzistentně,“ glosuje včerejší vystoupení prezidenta na Nově doktor Zdeněk Zbořil. Politolog se vyjadřuje k situaci kolem plánovaných televizních duelů a k odmítnutí Václava Moravce moderovat debatu na ČT poznamenal: „Pana Moravce mnoho lidí nepovažuje za tak vzdělaného a schopného, aby frekvence jeho vystoupení na obrazovce byla tak četná jako vystupování Miroslava Kalouska.“ Zbořil také zmiňuje, že heslo „Stop imigrantům a Drahošovi“ nebude k vítězství ve volbách Zemanovi stačit. A koho budeme mít na Hradě? „To si nedovolím tvrdit ani přes masivní a právě proto kontraproduktivní běsnění antizemanovských aktivistů,“ říká Zbořil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Hudec (Zelení): Policejně chráněné chátrání
„Někdo mi umyl hrneček, to je ale darebáctví!“, upřímně se rozčílil Šmudla v jednom z filmových zpracování pohádky o Sněhurce. Chystal se z něj po fajruntu vylízat zbylý cukr.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.2.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Na fakultě biomedicínského inženýrství se soutěžilo o titul železného hasiče
Ve středu 17. května 2017 se uskutečnil třetí ročník Memoriálu Jana Lewinského – Studentský železný hasič Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT. O titul železného hasiče soutěžilo 25 studentů a 11 studentek ze středních a vysokých škol. Všichni museli absolvovat trať, splnit zadané úkoly a překonat připravené překážky, například přemístění obrovské pneumatiky, transport osmdesáti kilogramové figuríny, přeskok dvoumetrové bariéry či výstup do 7. patra výškové budovy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Maláčovou kritizují za odpískanou důchodovou reformu. Nejvíc to zabil Kalousek
Ministryni práce a sociálních věcí Janu Maláčovou (ČSSD) pranýřují za prohlášení, že Česká republika nepotřebuje zásadní penzijní reformu. Nektěří členové důchodové komise ji kritizují, že nemá odvahu pustit se to takových změn a přisuzují jí „fatální selhání“ a přichází i doporučení, aby raději zvážila svou ministerskou pozici, informoval server Echo24.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Tato věta, z té mě úplně mrazí... Xaver měl u mikrofonu Maláčovou a došlo na závažné téma
Moderátor Luboš Xaver Veselý v Pressklubu Frekvence 1 přivítal ministryni práce a sociálních věcí Janu Maláčovou (ČSSD). Ta mu mimo jiné prozradila, že sociálnědemokraticky smýšlejících osob není nikdy dost. Veselý jí na oplátku popsal, z čeho ho mrazí. V závěru rozhovoru ministryni zasadil slovní úder kvůli exekutorům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Koudelka (ČSSD): Václav Moravec jako tajemství
Česká televize odmítla žádost o sdělení informace, kolik v roce 2017 činila částka na výrobu pořadů Otázky Václava Moravce a Fokus Václava Moravce. Nešlo o informaci o platech osob, ale o výdajích celkových.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Zeman dnes odpoledne jmenuje Maláčovou ministryní práce
Prezident Miloš Zeman dnes odpoledne jmenuje ministryní práce a sociálních věcí Janu Maláčovou (ČSSD). Ve vládě nahradí Petra Krčála (ČSSD), který před dvěma týdny rezignoval kvůli podezřením, že se dopustil plagiátorství při psaní bakalářské práce, připomíná ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2018 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist