Nejčtenější v danném dni? Historie článků

listopad 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Piráti jako bolševici, buzerace těch, kdo mají byty. Ostré výroky o „šmírování“ vašich elektroměrů
Jak to funguje v hlavě levičáků, když jde o byty? Právě tento pohled nabízí mediální odborník Petr Štěpánek ve svém zamyšlení nad pirátským nápadem s elektroměry. Prý jsou Piráti „mladí bolševici, jejichž hlavní programovou náplní je boj za to, aby v gulazích byla wifina zadarmo“. A bez jim podobných by prý těchto problémů nebylo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.4.2019 v 19:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 08. 04. 2019

Související články

Kolik lidí souhlasí s návratem komunismu... Ekonom Pikora zírá
Ve svém komentáři v časopisu Reflex Vladimír Pikora přirovnává nápad pražského primátora Zdeňka Hřiba od Pirátů k chování bolševiků před revolucí. Hřib naznačil, že se v Praze mají pomocí elektroměrů vytipovat soukromé byty, ve kterých nikdo nebydlí. Tyto byty by pak mohly být zdaněny vyšší daní z nemovitosti. Proti se okamžitě ohradil koaliční partner TOP 09 a samotnou věc následně dementovala i Strana pirátů jako nedorozumění.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Buzerace nejmenších živnostníků je neuvěřitelná
Buzerace těch nemenších živnostníků je někdy opravdu do nebe volající. Nejde to nazvat jinak než cílenou šikanou a snahou o jejich likvidaci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Udženija (ODS): Byty v Praze – šmírování vs realita
Minulý týden unikl do médií nápad pražského primátora Hřiba (Piráti), který chce pomocí elektroměrů špiclovat, zda lidé opravdu bydlí ve svých bytech. No a ty prázdné by chtěl více zdanit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Už nefackuje. Kalousek si to se znárodňujícími Piráty vyřídil přes klávesnici. Michálek se mu vysmál
Návrh pirátských zastupitelů v Praze odhalovat a následně zdaňovat prázdné investiční byty s pomocí elektroměrů vzbudil takové vášně, že dohnal zástupce pražské koalice k jednacímu stolu. Předseda poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek proto označil Pirátskou stranu za novou vlnu komunistů. Předseda pirátských poslanců Jakub Michálek se nyní na sociální sítí baví nad tím, že TOP 09 díky kauze „šmírování“ pražských bytů objevila „nové konzervativni téma, a to boj za práva odborářů“. Kalousek ihned usedl k počítačové klavesnici a za jeho slova mu pořádně vyčinil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.4.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Velké zmatky v pražské koalici. Jde o drahé byty v metropoli a překvapivý návrh
Jak vyřešit špatnou bytovou situaci v Praze? Pořad Názory bez cenzury včera přinesl díl o tom, jak Piráti údajně chtějí sledovat byty, aby se ukázalo, jak moc jsou využívané. U těch nevyužívaných by prý pak zvedli daň z nemovitosti. Opravdu? O problematice v pořadu hovořil ekonom Miroslav Ševčík, radní Adam Zábranský (Piráti), zastupitel Jan Čižinský (Praha Sobě), europoslanec za TOP 09 Jiří Pospíšil i zastupitel Tomáš Portlík (ODS).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Nes*rte se do bytů, od kterých nemáte klíče! Piráti jsou pod palbou
Návrh Pirátů odhalovat prázdné investiční byty v Praze s pomocí elektroměrů a případně je následně zdaňovat, dohnal nejen zástupce pražské koalice k jednacímu stolu, i řadu dalších zvedl minimálně ze židle. „Nová vlna komunistů – Pirátská strana,“ nebral si servítky předseda poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek a směle se přidali další.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Michálek (Piráti): Kampaň do eurovoleb jede v plném proudu a hnojomety začaly stříkat
Komentář na facebookovém profilu ke kauze Piráti a sledování elektroměrů
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Au! Nešťastná kampaň pana Pospíšila. Pirát otevřel starou ránu
Lídr kandidátky do Evropského parlamentu za Pirátskou stranu Marcel Kolaja se s Lubošem Xaverem Veselým v rozhovoru pro XTV.cz vrátil k návrhu Pirátů, kteří chtěli odhalovat prázdné byty v Praze s pomocí elektroměrů a případně je následně zdaňovat. „Byla to nešťastná kampaň pana Pospíšila,“ říká Kolaja, jenž mimo jiné hovořil například i o tom, zda Piráti jsou pro legalizaci marihuany.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Totalitní zákon podpořili bolševici z ANO, KDU-ČSL, ČSSD a TOP 09
Nějak se nám ti bolševici rozplemenili. Prostě, kdo nehulí a nechlastá s námi, ten jde proti nám, pracujícímu lidu!
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 6.6.2017 v 18:40, zobrazit podobné
Pražská koalice ve sporu: Jiří Pospíšil si stěžuje na Piráty, jsou prý jako komunisté
Avizovaný záměr Pirátů odhalovat prázdné investiční byty v Praze s pomocí elektroměrů považuje předseda TOP 09 Jiří Pospíšil za první vážnou krizi v koalici Pirátů, Spojených sil pro Prahu (TOP 09 a STAN) a Prahy Sobě. Pospíšil to dnes řekl na setkání s novináři. Nelíbí se mu obsah návrhu, který je podle něj „levicovým experimentem“. A také to, že se o něm koaliční partneři dozvěděli z médií. TOP 09 bude kvůli postupu Pirátů a Prahy Sobě požadovat oficiální smírčí jednání. Primátor Zdeněk Hřib (Piráti) je na zahraniční cestě a kauzu nyní komentovat nechtěl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2019 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist