Nalitý Kalousek, vychcaní lidovci, dementi z SPD. Znalec zákulisí odhalil všechno o všech
Moderátor Václav Moravec představil průzkum společnosti Kantar CZ, který ukazuje, že premiér Andrej Babiš (ANO) dál kraluje české politické scéně. Posilují i Piráti. Marketingový expert Jakub Horák k tomu poznamenal, že voliči si cení politiků, kteří něco opravdu dělají nebo alespoň předstírají, že něco dělají. Politiky hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury (SPD) označil za dementy a popsal, jak vypadá opilecký rozhovor s Kalouskem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2019 v 20:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 14. 04. 2019

Související články

Znalec zákulisí popsal, co slyšel o Babišově vládě či o dění kolem Putina, sdělil svou zkušenost s ČT a rozkryl pravdu o našem vystoupení z EU
„Kufry nebalit“ a „archivy nepálit“. Slyšeli prý těsně po volbách lidé z ČSSD a KDU-ČSL, kteří stále ještě působí ve státní správě. Počítalo se s novou koalicí ANO, KDU-ČSL a ČSSD, řekl ParlamentnímListům.cz ekonom, novinář a znalec sněmovního zákulisí Martin Kunštek. Ten také zhodnotil Miloše Zemana před lety a dnes a vyjádřil se k mýtům, které slýchá o možnosti vystoupení z EU. Popsal také skutečnou situaci kolem obchodu s Ruskem a dopadů sankcí na Rusko tak, jak mu o tom referovaly jeho důvěrné zdroje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.11.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Babiš odhalil pravdu: Takovéhle ,,brikule” mu Hamáček s Petříčkem dělali kvůli paktu OSN o uprchlících. Dokonce...
Premiér Andrej Babiš se velmi důrazně ohradil proti tvrzením, že vláda za zády občanů podpořila Pakt o migraci, ačkoliv veřejně slibovala, že jej odmítne. Při té příležitosti odhalil několik zajímavostí ze zákulisí vlády.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.12.2018 v 07:35, zobrazit podobné
EXKLUZIVNĚ Lidovci mají zítra definitvně odpískat koalici se Starosty. Tohle se má dít dál. Čtěte více ze zákulisí
EXKLUZIVNĚ Podle informací ParlamentníchListů.cz by měli lidovci odstoupit od koalice se Starosty a nezávislými.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.7.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Kalousek věří, že co lidovci pomáhali prosadit, pomohou i zrušit. Delegáty sjezdu také rozesmál
Předseda TOP 09 Miroslav Kalousek věří, že lidovci jsou pragmatičtí a pokud se to bude hodit, pomohou v budoucnu zrušit opatření, která jako členové vládní koalice pomáhali prosadit. Kalousek to uvedl ve svém projevu na celostátním sjezdu KDU-ČSL, kde vystoupil jako host. Delegáty sjezdu Kalousek pobavil, když s ironií připomněl své dlouholeté působení v partaji, z níž odešel kvůli vnitrostranickým neshodám. Informuje o tom ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Přijímání uprchlíků: Křesťan Kalousek odhalil svůj postoj
Miroslav Kalousek prokázal sociální cítění. Opírá se do pokrytectví ostatních politiků. Pro svůj příspěvek využil sociální síť Twitter.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.7.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Pospíšil v zákulisí vystartoval na Kalouska. A odrovnal ho. Pouze na PL
Pokud je nějaké politické jméno synonymem TOP09, pak je to zcela jistě bývalý ministr financí Miroslav Kalousek. O jeho "lásce" se současným předsedou TOPky Pospíšilem informovaly ParlamentníListy.cz několikrát. Jak se zdálo, že má svého času Kalousek navrch, teď se situace obrátila. Doslova.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.11.2018 v 11:35, zobrazit podobné
„Socani“ a lidovci se prý sešli v bufetu a vymysleli plán na zničení Babiše. Zde je
Redaktorka Lucie Stuchlíková vysvětlila pro server Seznam, jak se sociální demokraté a lidovci chtějí zbavit ministra financí Andreje Babiše (ANO). Všechno se prý dohodlo u poslaneckého bufetu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.3.2017 v 10:35, zobrazit podobné
To je výprask! Tohle všechno Kalousek v rádiu vypustil na Pospíšila. TOP 09 se otřásá
Hostem čtvrtečních Dvaceti minut Radiožurnálu byl předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek. Okomentoval mimo jiné i volby do Evropského parlamentu. Vedl si v nich současný šéf TOP 09 Jiří Pospíšil dobře? Kalousek dal jasně najevo, že není spokojen, protože podle jeho názoru staronový europoslanec TOP 09 neřídí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2019 v 19:35, zobrazit podobné
„Ty správné hodnoty a hloupí Češi...“ Erik Best odhalil, proč Miloš Zeman zase vyhrál
Co můžeme nyní od prezidenta Miloše Zemana očekávat? Jakých zásadních chyb vedoucích k prohře se dopustil Jiří Drahoš? Přinášíme povolební hodnocení politického analytika a pozorovatele zákulisí české politiky Erika Besta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Erik Best a Milion chvilek: Čapí hnízdo? O to nejde. Pravdu hledejte jinde
Jaké dopady mohou mít protivládní protesty, které vyvrcholily zhruba čtvrtmilionovou demonstrací na Letné? Politický analytik a znalec českého politického a byznysového zákulisí Erik Best má za to, že atmosféra vyvolaná obřími demonstracemi může spíš než na hnutí ANO tlačit na koaliční ČSSD, aby vládu opustila.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno v 05:35, zobrazit podobné
TOPlist