Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2019
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.511x, což odpovídá cca 78.842-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Bezděk (ANO): Uvítal bych užší propojení krajských záchranek s jednotlivými nemocnicemi
Radní vyrazili na Hořovicko. Navštívili nemocnici, Domov Na Výsluní, požární zbrojnici v Komárově, základnu ZZS SK a setkali se i se starosty a občany.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.4.2019 v 05:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 15. 04. 2019

Související články

Kraj Vysočina: Záchranáři sdílí data o pacientech s krajskými nemocnicemi
Zdravotnická záchranná služba Kraje Vysočina už deset let využívá při výjezdech k pacientům speciální počítačový systém tabletů, prostřednictvím kterého sdílí základní data o pacientech se všemi pěti krajskými nemocnicemi na Vysočině a vybranými nemocnicemi v ČR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.10.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Bezděk (ANO): Vyzval jsem pana doktora Houdka k okamžité rezignaci
Radní pro oblast bezpečnosti a zdravotnictví JUDr. Robert Bezděk (ANO) vyzval ředitele středočeské záchranky k rezignaci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.7.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Ministerstvo zahraničních věcí: Diskuse se zástupci Evropské investiční banky
Jednání uvedl náměstek ministra zahraničních věcí Martin Tlapa, který ocenil angažmá EIB v rozvojových zemích a uvítal možnost užší bilaterální spolupráce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.10.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Dvouletý (Soukromníci): Experimenty s nemocnicemi odskáčou pacienti
Experimenty s nemocnicemi odskáčou pacienti, nebude je mít kdo léčit ani ošetřovat, varuje Michal Dvouletý, krajský zastupitel, předseda Strany soukromníků ČR ve Zlínském kraji.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.8.2018 v 11:34, zobrazit podobné
Dvouletý (Soukromníci): Nová nemocnice ve Zlíně? Hejtman Čunek jen tahá zajíce z klobouku
Kocourkov! Nijak jinak nemohou komentovat to, co předvádí pan hejtman Jiří Čunek s budoucností krajských nemocnic. Již více jak rok se jej snažíme společně se senátorem a krajským zastupitelem Ivo Valentou přinutit, aby dal na stůl jasnou koncepci toho, co zamýšlí s nemocnicemi v kraji. A každé tři měsíce slyšíme něco jiného.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.8.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Petr Gazdík: Pokud by se Babiš rozhodl nesestavovat příští vládu, uvítal bych to a považoval toto rozhodnutí za velmi státnické
ROZHOVOR „Pokud by to tak bylo, pak bych toto rozhodnutí Andreje Babiše uvítal a považoval ho za velmi státnické. Znamenalo by to, že Česká republika nemusí upadnout do chaosu a může tu být stabilní vláda, která konečně bude řešit problémy lidí, a ne jenom sama sebe,“ okomentoval v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz předseda STAN Petr Gazdík možnost, že by se Babiš rozhodl nesestavovat příští vládu. „Starostové a nezávislí jsou vždy připraveni bavit se a jednat. Nicméně máme jasné podmínky – že ve vládě nebude žádná stíhaná osoba, nebude se opírat o podporu extremistických stran a zachová svoji euroatlantickou orientaci a demokratické směřování,“ vysvětlil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Liberecký kraj: Cyklistům slouží další propojení tras za více než sedm milionů
V listopadu dokončily Lesy České republiky dva úseky cyklostezky mezi obcemi Rádlo a Milíře na Jablonecku za 4,6 milionů korun (bez DPH) s tím, že obec Rádlo zaplatila vynětí pozemků z lesního půdního fondu. S významným přispěním krajských peněz investovala přes dva a čtvrt milionu korun ve stejné lokalitě obec Rádlo tak, aby vzniklo ucelené propojení cyklotras. V příštím roce je v plánu oprava turistické lávky s rozpočtem milion korun, kde Liberecký kraj počítá s půlmilionovou dotací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.11.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Liberecký kraj: Cyklistům slouží další propojení tras z více než sedm milionů
V listopadu dokončily Lesy České republiky dva úseky cyklostezky mezi obcemi Rádlo a Milíře na Jablonecku za 4,6 milionů korun (bez DPH) s tím, že obec Rádlo zaplatila vynětí pozemků z lesního půdního fondu. S významným přispěním krajských peněz investovala přes dva a čtvrt milionu korun ve stejné lokalitě obec Rádlo tak, aby vzniklo ucelené propojení cyklotras. V příštím roce je v plánu oprava turistické lávky s rozpočtem milion korun, kde Liberecký kraj počítá s půlmilionovou dotací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.11.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Technologická agentura míří ve spolupráci s agenturou CzechInvest do krajů
Především na regionální úrovni prohloubí Technologická agentura ČR (TA ČR) spolupráci s agenturou CzechInvest. Těsnější kontakt má v budoucnu usnadnit firmám a výzkumným organizacím v krajích přístup k podpoře jejich projektů, užší propojení s investory, rozvoj inovačního potenciálu regionů a dále posílit podporu investic s vysokou přidanou hodnotou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.8.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Hejtman Vondrák (ANO): Uvítal bych ve společnosti více laskavosti a lidskosti
Náš region mění image, je progresivní, dynamický. Cíle, které jsme si určili, jsou odvážné a náročné. Jedno volební období je však na jejich dotažení málo. Rozhodně bych tak příští rok chtěl mandát obhájit, svěřil se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák (ANO). Zajímalo nás také, nakolik přínosná je pro občany kumulace jeho funkcí, a řeč přišla i na novoroční proslovy našich nejvyšších ústavních činitelů. Co v nich postrádal?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.1.2019 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist