Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2019
Po18152229
Út29162330
St310172431
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.452x, což odpovídá cca 180.120-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Cenzura pohádek: Princezna je vždycky krásná, špatně! vadí aktivistce. A přišla otázka: ,,A co Mrazík?"
Pořad Názory bez cenzury se věnoval kauze na základní škole v Barceloně, která ze své knihovny odstranila Červenou Karkulku, Šípkovou Růženku a dalších asi 200 knížek. Důvod: Jsou prý příliš sexistické.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.4.2019 v 08:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 15. 04. 2019

Související články

Martin Komárek: Vyhodili mrzkého poštmistra
Přišla k nám na návštěvu kamarádka. Dáma vysoce vzdělaná, inteligentní, zcestovalá a navíc ještě krásná. Hned jak přišla, ptala se na vrchního poštmistra Elkána, zda byl vyhozen právem nebo zda je to další Babišova čistka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.2.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Zdeněk Lanz: Pyšná princezna ve stínu šibenic
Při pohledu na obrázek krále Miroslava projíždějícího na koni českobudějovickým tržištěm na Piaristickém náměstí, si většina z nás určitě vybaví naši pravděpodobně nejsledovanější a nejoblíbenější zfilmovanou pohádku Pyšná princezna. Kdo by ji neznal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.12.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Starosta Rakovníka: ČSSD nikdy nikdo neporazil. Vždycky se porazila sama
ČSSD je v dobré kondici, ale její vedení dlouhodobě nereaguje na změny ve společnosti, míní Pavel Jenšovský (ČSSD). Co konkrétně mu vadí a jak hodnotí expředsedu Bohuslava Sobotku? Nejen s tím se svěřil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. Komunální volby v Rakovníku zásadně přepsaly politickou mapu na radnici. Naši redakci zajímalo, jak se změna vedení projevuje na rozvoji města, ale řeč přišla i na řadu dalších témat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Zeman se vždycky obklopí těma Buzkovejma... Mám se líp než za socialismu, mám saunu, bazén. Máte blbější politiky než my, řekl mi kancléř Rakouska, vyzpovídal se nám slavný advokát
„Lidem v dnešní době vadí nejvíc existenční nejistota,“ říká známý českobudějovický advokát Miroslav Kříženecký a dokládá to na příkladech ze svého okolí. Pro ParlamentníListy.cz promluvil také o tom, proč jsou podle jeho názoru v České republice v mnohých případech tak malé platy a zda věří v tomto směru v nějaké zlepšení. Řekl také svůj názor na to, co se udělalo v letech po sametové revoluci špatně, a prozradil i, kdo za to podle něj může. V rozhovoru promluvil také o Miloši Zemanovi. „Je nezištný, nedá se koupit. A to je pro mnohé trnem v oku. Jen se vždycky obklopí nějakýma těma Grossama, Buzkovejma…, říká známý advokát.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Symfonický orchestr Českého rozhlasu: Pohádkové odpoledne pro malé i velké
Symfonický orchestr Českého rozhlasu přichystal pro malé i velké posluchače Pohádkové odpoledne se slavnými melodiemi z pohádek Pyšná princezna, Micimutr a Dvanáct měsíčků s živým hudebním doprovodem a filmovou projekcí. Koncert se odehraje v sobotu 13. dubna od 15 hodin ve Foru Karlín v Praze. To vše pod taktovkou Jana Kučery.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Národní knihovna: Ománská princezna si prohlédla korán z roku 844 i dopisy W. A. Mozarta
První dáma Sultanátu Omán, její výsost princezna Mona Fahad Al-Said, navštívila Národní knihovnu České republiky. Návštěva se konala na žádost samotné princezny, která projevila zájem navštívit zdejší pracoviště rukopisů a starých tisků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Prezident Zeman: Když vás něco nebaví, tak to vždycky děláte špatně
Projev prezidenta republiky při zahájení školního roku
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Romské aktivistce Karvayové udělilo velvyslanectví USA cenu za lidská práva
Americké velvyslanectví v Praze udělilo cenu Alice G. Masarykové za lidská práva romské aktivistce Magdaleně Karvayové. Ocenění Karvayová získala za svou činnost v oblasti inkluzivního vzdělávání. Patnácté předávání ceny se konalo při příležitosti oslav Mezinárodního dne lidských práv a 70. výročí podpisu Všeobecné deklarace lidských práv.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.12.2018 v 18:35, zobrazit podobné
HZS ČR: Druhý díl hasičských pohádek už putuje k dětem
V roce 2016 vydalo generální ředitelství Hasičského záchranného sboru první knihu Hasičských pohádek. Pohádek, které pro děti napsali sami hasiči. Knížka měla od začátku obrovský úspěch a dočkala se dvou dotisků. Jako audioknihu jí pak namluvil Pavel Trávníček. A prakticky hned po jejím vydání už padaly dotazy, jestli bude druhý díl. Trvalo to sice tři roky, ale dne 25. května v rámci Zbirožského hasičského tatrování byla slavnostně pokřtěna knížka Hasičské pohádky II. s podtitulem „Čti si a poznávej“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Jan Lipold: Ajťáci Havel a Klaus
Václav Klaus starší se tento týden v interview pro deník E 15 zamýšlel nad perspektivami současné ekonomiky. Řeč přišla i na téma růstu. „Často je to mladá generace, která si myslí, že se roste špatně, ve špatných odvětvích. Podle nich, když to není do IT, je to špatně. To neberu. Navíc nejmylnější a nejchybnější investice jsou do IT. Je to největší plýtvání penězi,“ pravil.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 3.12.2017 v 22:41, zobrazit podobné
TOPlist