Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2019
Po18152229
Út29162330
St310172431
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.418x, což odpovídá cca 178.346-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
„Neví, nemá názor...“ vysmíval se Zeman na Nově. Komu?
V nedělních Střepinách na TV Nova se objevil rozhovor s prezidentem Milošem Zemanem. Prezident v něm hovořil jednak na téma kauzy Petra Rafaje, předsedy Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže. Prý by ho odvolal až po pravomocném rozsudku. Vyjadřoval se i k brexitu, ke zvolení Zuzany Čaputové i k svému zdravotnímu stavu. A co by uvítal u svého nástupce? Ideologickou vyhraněnost. Neměl by v debatách říkat „nevím“ nebo že si to musí ještě promyslet.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.4.2019 v 09:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 15. 04. 2019

Související články

Já se CHCI svobodně rozhodnout v referendu, za sebe říkám NE EURO.
To samozřejmě není můj názor,to je názor diskutéra v diskuzi k článku o úvahách pana premiera Sobotky. A ten nemá urychlené přijetí Eura ze své hlavy,to je názor představitelů EU.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 10.10.2017 v 09:40, zobrazit podobné
Zeman nemá žádné nové argumenty, vykládal před novináři suverénně Drahoš. Pak se v jeho štábu objevil Hilšer a zmizeli spolu na panáka
Prezident Zeman recykluje staré argumenty, protože žádné nové nemá, vykládal mezi svými příznivci postupující kandidát do druhého kola prezidentské volby Jiří Drahoš. Chvíli poté jej přišel osobně podpořit jeho soupeř Marek Hilšer, který mu přinesl srdce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.1.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Zemanův útok na veřejnoprávní televizi
Miloš Zeman ve svém dlouhém politickém životě zaútočil na kde co. Cupoval ekonomickou transformaci, vysmíval se svým kritikům, aby poté s úhlavním nepřítelem Václavem Klausem uzavřel „opoziční smlouvu“.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 15.3.2018 v 08:40, zobrazit podobné
Jako když je býk uhranutý kobrou. Nemá cenu kandidovat proti Zemanovi. Ale, co když řekne: Ne
Politologové jsou si takřka jisti tím, že prezident Miloš Zeman se pokusí obhájit prezidentský mandát. Jenže definitivně jisté to bude až 9., respektive 10. března. Co se stane, pokud přece jen Zeman znovu kandidovat nebude? Ke komu obrátí pozornost jeho skalní příznivci? V tom už se odborníci neshodují. Raději se přesvědčte sami – ve sporu profesorky Vladimíry Dvořákové a Lukáše Jelínka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Nová čísla: Zeman jasně vede, Horáček na něj nemá
Pozici největšího favorita necelý rok před volbami nové hlavy státu si upevňuje Miloš Zeman. Vyplývá to z reprezentativního výzkumu agentury Médea Research pro časopis Týden.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Prezident Zeman totálně rozšlapal místopředsedu eurokomise: Je to úředník, nikdo ho nezvolil, k politice se nemá co vyjadřovat
Nový týden přinesl i nový díl pořadu Týden s prezidentem na TV Barrandov. Jeho moderátor Jaromír Soukup si již tradičně připravil řadu aktuálních témat, na která ho zajímal názor prezidenta Miloše Zemana. Společně se vrátili například k výročí, která jsme v posledních dnech oslavovali, plánovaným studentským protestům, návratu Klause staršího do politiky, ale také k nově jmenovaným ministrům nebo k návštěvě Číny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Bobošíková: Vyhraje Miloš Zeman. Drahoš nemá v TV šanci
ROZHOVOR „Druhé kolo volby prezidenta je ring bez provazů, s boxerskými rukavicemi vyztuženými teflonem, a to z obou stran. Někdo útočí agresivními billboardy, někdo manželkou, která prohlašuje, že jejímu muži fandí veřejnoprávní televize, jen to nesmí dát najevo,“ komentuje současný prezidentský duel bývalá europoslankyně a publicistka Jana Bobošíková, která se před pěti lety také zúčastnila prezidentských voleb. Na to, kdo nakonec usedne na Pražském hradě, má už jednoznačný názor: „Bude to Miloš Zeman. Má znalosti, zkušenosti, odvahu a nebojí se změnit názor, pokud je to výhodné pro Českou republiku. Jasným příkladem je jeho postoj k euru, když říká, že naši občané nebudou prostřednictvím eura platit řecké dluhy.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.1.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Radim Valenčík: Proč nové volby
Pořad Události, komentáře na ČT 24 vysílaný 13. února byl tou pověstnou poslední kapkou, která mě utvrdila v tom, že prezident Zeman nemá pravdu a že nejlepší řešení současné situace u nás jsou nové volby do Sněmovny. A to zejména vzhledem (k pro mě neuvěřitelnému) výroku místopředsedy ODS Martina Kupky. Dostanu se k němu, ale nejdříve kontext.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.2.2018 v 20:35, zobrazit podobné
GIBS nikdo nekontroluje. Sněmovní komise nepracuje, nemá předsedu, který by ji svolal
Sněmovní komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) se už několik měsíců nesešla. Nemá totiž předsedu, který by členy komise svolal. Server Echo24.cz si klade otázku, komu to nejvíc prospívá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.4.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Jiří Pehe: Má prezident Zeman opravdu starost o svobodu slova?
Prezident České republiky Miloš Zeman vede, dalo by se říci, až umanutý boj proti vytvoření Centra proti terorismu a hybridním hrozbám. Ve svém vánočním projevu mluvil o centru jako o jakémsi cenzurním orgánu a přirovnal ho k novodobému Koniášovi. Svůj názor nezměnil ani po setkání s ministrem vnitra Milanem Chovancem, který se prezidentovi pokoušel vysvětlit, že centrum nemá za úkol nikoho cenzurovat nebo cokoliv zakazovat, ale pouze vyhodnocovat…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 14.1.2017 v 13:41, zobrazit podobné
TOPlist