Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2019
Po18152229
Út29162330
St310172431
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.418x, což odpovídá cca 178.346-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Rusko začne 3. světovou válku, přijela Ćesku říct filmařka. Migrace? Máme díru v plotě, o které nevíme
Ruští separatisté na východě Lotyšska. Oblast hranice EU a Ruska bude podle BBC místem zrodu třetí světové války. To zaznělo v dokumentu významného lotyšského režiséra Davise Simanise a při následné besedě se spoluautorkou filmu Annou Johnson Ryndovou v průběhu festivalu Finále Plzeň. Inspirací více než hodinového dokumentu, kde se objevily záběry i z anektovaného Doněcka, byla fotografie mrtvé lotyšské ženy, oběti sovětské invaze v roce 1940. Ruská federace podle tvůrců nyní po anexi Krymu napadne pobaltské státy, a to Lotyšsko a Litvu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.4.2019 v 09:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 15. 04. 2019

Související články

Velmi temné vyhlídky pro NATO: Pokud Rusko zahájí třetí světovou válku...
„Pokud Rusko zahájí třetí světovou válku...“ Těmito varovnými slovy začíná článek zveřejněný na serveru Military Times.com, který následně vykresluje poměrně pochmurný obrázek třetí světové války. Severoatlantická Aliance by podle všeho měla plné ruce práce, aby stačila adekvátně zareagovat na případný ruský útok například na pobaltské státy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.9.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Štěpán Křeček: Spojené státy vyvolávají světovou obchodní válku
Celní politika Spojených států je nepředvídatelná a bere ohledy jen na zájmy USA. Jestřábí přístup vyostřuje mezinárodní vztahy a vyvolává světovou obchodní válku. Výsledkem může být snížení globálního ekonomického růstu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.6.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Libor Rouček: Mír nám zajistí jedině EU či NATO. Světovou válku kvůli Sýrii nečekám. Jarda Foldyna nechce být v hlavním proudu, tak kde chce být?
EVROPAN LIBOR ROUČEK Ne, opravdu jsem třetí světovou válku nečekal! To se všichni teď probudili? Bývalý místopředseda Evropského parlamentu Libor Rouček upozorňuje, že konflikt v Sýrii trvá sedm let a „nad celým vývojem existuje určitá kontrola.“ Reakci české politické scény odsoudil en bloc. ČSSD by si podle něj měla rozmyslet, zda chce být v hlavním ideovém proudu sociálních demokratů nebo na periferii. „I ve Francii máme strany, které jsou trockisticko-anarchistické, mají dvě tři procenta, nejsou ani v parlamentu a nemají žádnou roli,“ říká Rouček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.4.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Pilc (Svobodní): Přestaňme si hrát na studenou válku
Z Bajkonuru odstartovala ruská kosmická loď s japonsko-rusko-americkou posádkou k mezinárodní vesmírné stanici, na které doplní současnou rusko-americkou posádku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.12.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Rusko je slabé a válku s NATO nechce, uvedl český generál
Generál Karel Řehka, zástupce velitele Mnohonárodní divize severovýchod v polském Elblagu a autor knihy Informační válka, je přesvědčen, že Rusko nechce válku. „Je slabší než NATO a ví to,“ řekl Řehka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.6.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Možná se mýlím, ale za výhrůžkou USA proti Rusku může být něco jiného. Jde o Evropu. Generál Kostelka promluvil
ROZHOVOR Výroky americké velvyslankyně USA při NATO, že Spojené státy zvažují zničení ruských rozvíjených pozemních raket, považuje bývalý ministr obrany a někdejší velvyslanec v Rusku Miroslav Kostelka za nešťastné. „Nedomnívám se, že by Spojené státy americké anebo Rusko chtěly rozpoutat třetí světovou válku. Každý útok Američanů na Rusko bude nutně znamenat odvetu Rusů na cíle ve Spojených státech případně v Evropě,“ prohlásil generál Kostelka v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz o současných bezpečnostních hrozbách a rizicích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Demokracie je nebezpečná. Zkuste v hospodě říct, že migrace není takový problém a uvidíte, míní spisovatel Vosoba
Spisovatel Pavel Vosoba radí lidem a firmám, jak se změnit, aby mohli fungovat opravdu naplno a svobodně. Leckdo by mohl namítnout, že dnes přece už máme svobodu, máme demokracii a rozhodujeme se mezi tím či oním. Ale Vosoba v rozhovoru pro Reflex.cz tento pohled zpochybnil. Naznačil, proč je naše současná svoboda jen zdánlivá a popsal, kdo dnes lidem zasahuje do života.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Václav Kovalčík: To chcete třetí světovou?
Ukrajina záměrně provokuje, Evropská unie opět na její straně. To chcete, zaprodané národy, třetí světovou válku? Nechci prolévat krev za prohnilou Evropskou unii, nechci prolévat krev za pochybný západ, nechci prolévat krev za potentáty, kteří likvidují naši zemi i okolní svět.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.11.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Máme rádi Rusko! vyznali se Kalousek se Štětinou. Ale chtěli by ho trochu jiné...
Máme rádi Rusko, shodli se europoslanec Jaromír Štětina a předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek. Tímto svým prohlášením vyvolali barvitou diskusi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Mediální expert L. Jakl má pravdu, J.Soukup s TV Barrandov našel díru na trhu
A to díru hodně velkou. Tak velkou, že se dá do ní strčit hlava. A například takový pan prezident ji má hodně velkou, hlavu samozřejmě
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 2.4.2019 v 19:40, zobrazit podobné
TOPlist