Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2019
Po18152229
Út29162330
St310172431
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.418x, což odpovídá cca 178.346-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Ovládá Kellner českou politiku? Novináři pátrali, hovořili... A výsledek zaujme
Nejbohatší Čech Petr Kellner dělá všechno pro to, aby se učinil neviditelným. Většinou odmítá poskytovat rozhovory novinářům, nenechá se fotit a podniká v zahraničí. Své obchodní aktivity rozvíjí ve Spojených státech, v Rusku i v Číně. Teď se však na něj pozornost politiků a médií přece jen upřela. Právě kvůli jeho čínským obchodním zájmům. Je čínský byznys nejbohatšího Čecha ohrožen? Tuto otázku si položil novinář Adam Junek, kolega Sabiny Slonkové. Ten připustil, že žádný důkaz pro to, že by se ve prospěch Kellnera ,,ohýbala" česká politika vůči Číně, neexistuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.4.2019 v 09:35, prečteno: 34x

nejlepší články ze dne: 15. 04. 2019

Související články

Miliardář Kellner doprovodí Zemana na cestě do Číny
Podnikatel Petr Kellner doprovodí v květnu prezidenta Miloše Zemana na jeho cestě do Číny. Zeman to dnes řekl na tiskové konferenci, na které potvrdil svou opětovnou kandidaturu. V Číně by se Zeman měl zúčastnit konference o Hedvábné stezce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Facebook zcenzuroval americkou Deklaraci nezávislosti. Marian Kechlibar přináší velké varování. Tohle se prý může brzy stát
Kdo ovládá minulost, ovládá budoucnost. Kdo ovládá přítomnost, ovládá minulost. Tak zní citát George Orwella a tak také vyznívá text Mariana Kechlibara na serveru neviditelnypes.lidovky.cz. Že Facebook zavedl cenzuru a maže „nenávistné“ komentáře skrz algoritmy, to už je většinou lidem známo. Ale že algoritmy vyhodnotí jako nenávistnou i americkou Deklaraci nezávislosti, to ještě nikdo netušil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.7.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Kellner dal na schůzi Kuberovi slib: Případná omezení pro Huawei mé firmy dodrží
Majoritní akcionář investiční skupiny PPF Petr Kellner dnes jednal s předsedou Senátu Jaroslavem Kuberou (ODS) mimo jiné o bezpečnosti telekomunikačních sítí. Ubezpečil ho, že jeho firmy budou dodržovat případná omezení pro čínskou firmu Huawei, uvedl Kubera. O schůzce ČTK informovala tisková tajemnice Senátu Eva Davidová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Vladimír Pelc: Jsou sudeti našimi krajany?
První, co na sjezdech sudetů zaujme, je pompéznost; pompéznost nejen ve výzdobě, pompéznost i ve slovech. Druhé, co na sjezdech sudetů zaujme, jsou systematicky proklamované lži.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.7.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Erik Best: Mocné kruhy kolem ČSSD ovládají česká média. Novináři, vy to vůbec nechápete...
Americký novinář Erik Best se ve svém komentáři na serveru FinalWord.cz zamyslel nad tím, kolik ČSSD ovládá českých médií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Putinovo vítězství bylo podpořeno manipulacemi. Promlouvá Jiří Pospíšil, Gazdík, Fiala i Pirát
Vladimir Putin, který v neděli obhájil svůj mandát, bude stát v čele země dalších šest let. Čeští politici hodnotí výsledek ruských voleb podle serveru Aktuálně.cz skepticky. Zároveň výsledek volby nebyl pro českou politickou reprezentaci nikterak překvapující. „Putinův výsledek působí giganticky, ale byl výrazně podpořen volebními manipulacemi,“ říká například Pospíšil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.3.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Ale, ale. Bohatý sponzor Jiřího Drahoše a KDU-ČSL má průšvih se státní institucí
Národní technická knihovna žene k soudu developera Luďka Sekyru, známého sponzora KDU-ČSL, který dle médií ze zákulisí léta ovládá zejména pražskou politiku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.1.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Lukáš Kovanda: Výsledek britských voleb může být dobrou zprávou pro českou ekonomiku
Komentář k výsledku britských voleb a jeho dopadu na českou ekonomiku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.6.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Fleischer (SPR-RSČ): Liberální politici a novináři schvalují terorismus, vraždění a cenzuru
Když imigranti ze Sýrie a Iráku zavraždí mladého Němce, podle politiků a novinářů o nic nešlo. Když proti tomu protestují lidé, novináři píší o fašistech a politici zneužívají policii proti běžnému obyvatelstvu, které jen využívá svá práva v Ústavě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Pojďte s námi, vyzývá think-tank Evropské hodnoty českou společnost
Think-tank Evropské hodnoty burcuje českou společnost. Prezidentské volby skončily. Ředitel think-tanku Evropské hodnoty Radko Hokovský, analytik Jakub Janda a další plně respektují výsledek prezidentských voleb, ale nehodlají se prý smířit s tím, že dezinformace dál ovlivňují českou společnost. Žádají proto své spoluobčany, aby pomáhali při jejich rozkrývání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2018 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist