Nejčtenější v danném dni? Historie článků

duben 2019
Po18152229
Út29162330
St3101724 
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.965x, což odpovídá cca 154.709-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Světnička: S pomocí Babiše a českých pirátů bude vracen majetek komunistům a sudeťákům?
Časy se mění. Uplynulo dost času, aby se "legální" i "soudní" cestou podpořily snahy komunistů i sudetských antisemitů. Stačí, aby se našli ti správní na svých místech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.4.2019 v 10:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 15. 04. 2019

Související články

Světnička: Kdo živí nenávist špiček Českých pirátů k Palachovi?
Kdovíkým zaplacenými kampaněmi již zmanipulovaná veřejnost o pravdivém zákulisí moc neví. Hlásaná transparentnost a otevřenost je u mnohých představitelů České pirátské strany, jen když se to hodí, navíc jen jako manipulační kampaň.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Světnička: Kdo živí nenávist špiček Českých pirátů k Palachovi?
Kdovíkým zaplacenými kampaněmi již zmanipulovaná veřejnost o pravdivém zákulisí moc neví. Hlásaná transparentnost a otevřenost je u mnohých představitelů České pirátské strany, jen když se to hodí, navíc jen jako manipulační kampaň.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Babiš i Zeman hrají s kartou krajní pravice, varuje Jiří Dolejš
V rozhovoru pro server Info.cz okomentoval chování kabinetu Andreje Babiše (ANO) a ČSSD, který komunisté drží u moci. Dolejš zdůraznil, že KSČM není vládní stranou, ale faktem je, že bez pomoci komunistů by Babiš vládu nezískal. Dolejš prohlásil, že strana bude Babiše podporovat tak dlouho, dokud bude plnit to, k čemu se komunistům zavázala. Má to však jeden podstatný háček...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Filip (KSČM): Čí bylo vlastnictví
V Otázkách Václava Moravce dne 29.1. t.r. zaznělo tvrzení, že církvi, tedy té katolické, majetek, jenž jí je žel Nečasovým a Kalouskovým gestem darován, jí vlastně vždy patřil a tudíž jí je po právu vracen.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.2.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Poslanec KSČM interpeloval Babiše kvůli sudeťákům. Jak nám vysvětlil, měl k tomu velmi závažné důvody...
ROZHOVOR Poslanec KSČM z Plzeňského kraje Jiří Valenta s obavami sleduje stále odvážnější iniciativy směřující k prolomení Benešových dekretů. Rovněž připomíná čím dál intenzivnější projevy „vzájemnosti“ v rámci NATO, kdy se zde zcela regulérně demonstruje síla, zatímco komunistům jsou stále vyčítány události ze srpna 1968, ačkoliv drtivá většina z nich s nimi neměla vůbec nic společného. A promluvil i o Miroslavu Kalouskovi, který se chytře a podprahově posmívá prezidentu republiky kvůli jeho zdravotnímu stavu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Prosazujeme právo bránit se proti napadení a vloupání i s pomocí zbraně
Itálie je po USA další zemí, ve které si občané mohou za pomoci zbraně beztrestně chránit svůj majetek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.4.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Piráti: Hlasy sněmovní vládní většiny a komunistů neumožnily zařadit projednání střetu zájmů Andreje Babiše
Střet zájmů Andreje Babiše, nominační zákon, zavedení dalších vln EET, eNeschopenka, aukce kmitočtů a dvojí kvalita potravin v EU. To byla hlavní témata pravidelné úterní tiskové konference Pirátů před 28. schůzí Poslanecké sněmovny, ke kterým se vyjádřil předseda Pirátů Ivan Bartoš a poslanci Pirátů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Návrh SPD o odpovědnosti úředníků za majetek vláda asi odmítne
K zákonnému posílení odpovědnosti zástupců státu za svěřený majetek, jak je navrhli poslanci hnutí SPD Tomia Okamury, se vláda Andreje Babiše (ANO) v demisi postaví možná záporně. Zaujetí nesouhlasného postoje doporučují kabinetu podle podkladů pro jeho úterní schůzi vládní legislativci. Předloha uvádí, že zástupci státu by museli majetek České republiky spravovat s péčí řádného hospodáře.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Karel Světnička: Politický konec Babiše kvůli cenzuře jeho bývalých zaměstnanců?
Andej Babiš se snaží, co to jde, ale sotva je jeho impérium převedeno do svěřeneckého fondu, hned se objevují cenzorské zásahy jeho bývalých zaměstnanců proti zmínce o zločinech komunismu. Bude cenzura i na holocaust?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Pražští lídři ANO a Pirátů proti sobě. A nedarovali si opravdu nic
Komunální volby jsou tady. Dnes a zítra rozhodnou obyvatelé českých a moravských obcí a měst, kdo jim bude vládnout příští čtyři roky. Platí to i o Praze, kde si na křeslo končící primátorky za ANO Adriany Krnáčové brousí zuby skoro třicet lídrů politických strach. Jsou mezi nimi i stávající lídr hnutí ANO Petr Stuchlík, který má číslo na Babiše a Prahu údajně nakopne a lídr Pirátů Zdeněk Hřib, který by opravdu nebyl rád, kdyby se Stuchlík stal primátorem. Pánové se utkali v internetové televizi XTV.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2018 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist