Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2019
Po18152229
Út29162330
St310172431
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.418x, což odpovídá cca 178.346-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Klaus st.: Pomoc Africe je vyhazování peněz. Zavřít hranice. Smiřme se s Ruskem
Na webu klaus.cz byl zveřejněn rozhovor, který pro italský deník Il Messaggero, poskytl Václav Klaus starší. Věnuje se v něm Evropské unii, Salviniho předvolební koalici i vztahům s Ruskem. „Jsme si vědomi významných změn, ke kterým v Rusku po pádu komunismu došlo. Měli bychom je uznat a a respektovat. Nejsou dostatečné, ale nejsou ani přehlížení hodné. Jsem přesvědčen, že je rozumné Rusko uznat jako zemi se svými vlastními zájmy a ambicemi,“ řekl bývalý prezident. A odsoudil plány francouzského prezidenta Macrona pro EU.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.4.2019 v 12:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 15. 04. 2019

Související články

Ministr Hamáček: Ministerstvo poskytne další peníze na potírání nelegální migrace do Evropy
Ministerstvo vnitra pošle v rámci programu "Pomoc na místě" dalších 50 milionů korun na pomoc zemím v Africe a Iráku. Záměr ministerstva dnes schválila vláda. Cílem je pomoci přímo v oblastech, které jsou zdrojem nelegální migrace do Evropy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Spor o Marrákešskou deklaraci a pomoc Africe
Co je vlastně ona Marakéšská deklarace? A proč se vláda ČR připojila dobrovolně k něčemu, co jde proti zájmům našich občanů? 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 30.5.2018 v 20:40, zobrazit podobné
Konečná (KSČM): Spor o Marrákešskou deklaraci a pomoc Africe
Co je vlastně ona Marakéšská deklarace? A proč se vláda ČR připojila dobrovolně k něčemu, co jde proti zájmům našich občanů?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Vaše Věc: ANO a ODS chtějí brannou výchovu
Hnutí ANO a ODS chtějí do škol vrátit brannou výchovu. Tyto dvě politické strany tak ukazují nejen společný kladný vztah k vyhazování peněz na vojenské účely, ale hlavně tím demonstrují, že po volbách by mohly spolupracovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.3.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Na ČSSD dopadla den před hlasováním o nedůvěře vlády těžká facka. Nerozpakoval se udeřit ani Schwarzenberg
ANKETA Pohrdání voliči, alibismus ČSSD, vyhazování peněz za volby. I takovým způsobem reagovali poslanci na otázku redakce ParlamentníchListů.cz v souvislosti s návrhem předsednictva ČSSD o rozpuštění sněmovny a vyhlášení předčasných voleb.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.11.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Německý ministr vnitra chce zavřít hranice migrantům. A co naše vláda ?
Uzavření hranic Německa před novými migranty je dobrá myšlenka, ale nejprve musí ministr vnitra donutit Merkelovou, aby jasně do celého světa vyhlásila, že Německo o žádné další migranty nestojí. Jinak budeme mít problém i my. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 15.6.2018 v 09:40, zobrazit podobné
Paroubek: Vyhazování peněz na armádu pokračuje
V těchto dnech proběhla v českých médiích informace, že za dva roky uspořádá ministerstvo obrany obří tendr, v kterém bude usilovat o nákup obrněnců za padesát miliard korun pro českou armádu. To je neslýchaná částka, která vlastně kopíruje současný roční rozpočet celého ministerstva obrany.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Podívejte se, co provádí George Soros v Africe
Server Česká pozice se zabývá mírou vlivu miliardáře a filantropa George Sorose v Africe. Kontinent, na kterém se má do roku 2050 zdvojnásobit počet lidí na takřka 2,5 miliardy, bude do budoucna z obchodního hlediska stále důležitější oblastí. V Africe se hraje o všechno. Nerostné bohatství, inženýrské sítě, i politický vliv. Se vším ale může zamávat jeden člověk. Donald Trump.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.6.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Situace je vážná. V Africe čekají miliony na cestu do Evropy. Migrace je řízená a politici to svinstvo kryjí. Za terorismus nese odpovědnost Merkelová. EU je slepá ulička. Senátor Veleba hovoří
ROZHOVOR „Situace je opravdu vážná. To, že v Africe čekají miliony lidí připraveny dát se na cestu do Evropy, to vědí světoví politici už minimálně pět let… Tady se ukazuje, že jde o řízený proces, na kterém vydělávají ony neziskové organizace a zcela určitě i mnozí politici, kteří toto svinstvo kryjí, respektive dělají vše pro to, aby se exodus nezastavil a s ním i tok peněz pro ně,“ říká předseda Strany práv občanů (SPO) a senátor Jan Veleba.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.8.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Jihomoravský a Trenčínský kraj chtějí zlepšit příjezd ke kulturním památkám u hranic se Slovenskem
Silnice druhé a třetí třídy, po kterých jezdí turisté ke Kuželovskému mlýnu na české straně hranice a k Žurkovu mlýnu na slovenské straně hranice, chtějí Trenčínský a Jihomoravský kraj opravit s pomocí peněz z programu INTERREG V-A Slovenská republika – Česká republika.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2018 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist