Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2019
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.511x, což odpovídá cca 78.842-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Prefrence potvrdily, že ČSSD má ve vládě příliš ministrů
  Aktuální volební model by mohl přinést Babišovu hnutí pocit uspokojení. Není to radost, že každý třetí volič by už teď vhodil do urny právě ANO? A to, prosím, volby ještě na vrátka neklepou.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 15.4.2019 v 13:40, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 15. 04. 2019

Související články

Babiš vítá verdikt ČSSD o vládě, Zemanovi dá seznam ministrů
Designovaný premiér Andrej Babiš (ANO) uvítal výsledek referenda v ČSSD, v němž se členové rozhodli pro vstup do menšinové vlády s hnutím ANO. Babiš dnes novinářům řekl, že se v sobotu setká s předsedou ČSSD Janem Hamáčkem a v neděli předá prezidentovi Miloši Zemanovi na zámku v Lánech seznam navrhovaných ministrů do nového kabinetu, který by se měl opřít o hlasy KSČM. Sněmovní hlasování o důvěře vládě by se mohlo podle Babiše uskutečnit ve středu 11. července.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.6.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Zeman Pocheho odmítl, Babiš donesl nový seznam. Hamáček o všem věděl, souhlas ČSSD ale neměl
Dva vysoce postavené zdroje z Hradu potvrdily, že druhý dopis se jmény ministrů, který premiér poslal z Úřadu vlády, Pocheho jméno neobsahoval.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 27.6.2018 v 19:36, zobrazit podobné
Miloš Balabán: Příliš velká cena za beznadějný konflikt?
Věřím ministru obrany Lubomíru Metnarovi, že prožívá nejtěžší období své kariéry. Na ministerstvu je čtyři měsíce a už musí řešit smrt čtvrtého českého vojáka v afghánské misi. Tentokrát byl pachatel útoku z vlastních řad – zřejmě šlo o příslušníka afghánské armády. Útok zapadá do stále horší bezpečnostní situace v zemi. Potvrdily to víkendové parlamentní volby, které doprovázelo násilí. V Kábulu přišlo při útocích o život více…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 28.10.2018 v 12:41, zobrazit podobné
Návrhy ministrů za ČSSD: Nejsou lidi?
Jména kandidátů na ministerské posty v koaliční vládě ANO a ČSSD právě za druhou jmenovanou budí oprávněný rozruch. Miroslav Toman, staronový ministr zemědělství, prý dokonce vstoupí do ČSSD!
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 19.5.2018 v 10:40, zobrazit podobné
David Klimeš: Kolik má ČSSD ministrů v nové vládě? Pět tedy určitě ne
Druhá vláda Andreje Babiše se zdá být dopečená a připravená příští týden na hlasování o důvěře. ANO a ČSSD ve vládě, ve sněmovně pak přichystaná podpora od komunistů. To na většinu stačí. Největší lámání v této trojici se jistě dělo v ČSSD. Nakonec ČSSD zlomila vidina pěti vládních křesel a dojem, že jen s výraznými ministry se strana zase vzpamatuje a vystoupá na dvojciferné preference volební podpory. Ale vidíme opravdu těch pět…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 5.7.2018 v 10:41, zobrazit podobné
Exposlanec a primář Koskuba: Parlamentní zbytky ČSSD jsou na cestě do zapomnění. Jednání o vládě nepřekvapilo, takto to ve Sněmovně prostě vypadá
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Ono totiž to, co jsem z jednacího sálu viděl a slyšel, i vzhledem k mým osobním parlamentním zkušenostem, příliš ze standardu nevybočovalo,“ okomentoval diskusi před hlasováním o důvěře vládě bývalý poslanec, bývalý člen ČSSD a lékař Jiří Koskuba. Ke slibům hnutí ANO prohlásil, že čeho je moc, toho je příliš, a spolu s prezidentem Milošem Zemanem se ptá, kde na to vláda hodlá vzít? O další a další zadlužení své a mladých lidí nestojí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.7.2018 v 06:35, zobrazit podobné
ANO bude jednat o stavu a postupu vyjednávání o vládě s ČSSD
Širší vedení ANO dnes v podvečer projedná stav a postup při vyjednávání o vládě s ČSSD a podporou KSČM. Zatímco v otázce programového prohlášení tohoto případné kabinetu prý vážné rozpory nejsou, předmětem sporu jsou podmínky v koaliční smlouvě. ANO do smlouvy odmítá vtělit požadavky ČSSD, aby premiér Andrej Babiš (ANO) rezignoval v případě svého odsouzení nebo demise ministrů sociální demokracie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.5.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Za ČSSD vyjednávají s ANO zemanovci i sobotkovci. Na veřejnost vyplouvají první možná jména ministrů
Mezi experty, kteří vyjednávají program případné koaliční vlády ANO a ČSSD, jsou i někteří kandidáti na posty ministrů či náměstků.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 22.3.2018 v 06:36, zobrazit podobné
Zkrachovala jednání ANO a ČSSD a redaktor Honzejk sedl k počítači: Babiš se nechce dělit o moc, má v záloze extrémisty
Komentátor Hospodářských novin Petr Honzejk se dnes na serveru iHNed.cz rozhodl připojit svůj názor k jednání o vládě mezi ANO a ČSSD, která prý jasně ukázala jednu věc, a sice, že se premiér o moc a vládnutí dělit s nikým jiným příliš nechce. Jednání o koaliční vládě tak nakonec zkrachovala a sociální demokracie zůstane v opozici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Babiš zveřejnil odpovědi na otázky ČSSD ohledně jeho podnikání
Ministr financí a šéf hnutí ANO Andrej Babiš dnes zveřejnil odpovědi na 22 otázek ČSSD ohledně jeho podnikání. Na řadu otázek ale přímo neodpověděl. Například zopakoval, že správnost transakcí, z jejichž výnosů pak koupil kontroverzní korunové dluhopisy, potvrdily auditorské firmy. Obě firmy však jen potvrdily, že měl Babiš dost peněz pro nákup dluhopisů, ale zdůraznily, že jejich zprávy o Babišových financích nepředstavují audit podle mezinárodních auditorských standardů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2017 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist