Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2019
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.535x, což odpovídá cca 80.094-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Brutální útok cizinců z Nizozemska na českého číšníka. Dnes stanuli tváří v tvář u soudu. A toto proběhlo
Před pražský městský soud předstoupili dva Nizozemci, již obžalováni z pokusu o vraždu číšníka. Hájí se tím, že měli bránit přátele. O soudu píše mimo jiné server Lidovky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.4.2019 v 16:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 15. 04. 2019

Související články

Brutální útok cizinců na číšníka v Praze: Padly první nepravomocné tresty
Nizozemské bratry Armina a Aräshe Nahviovy, kteří v loňském roce brutálně zkopali číšníka v centru Prahy, poslal český soud na pět a šest let za zločin těžkého ublížení na zdraví. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.4.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Útok cizinců na pražského číšníka byl pokusem vraždy. Pachatelům hrozí až 18 let
Pamatujete si ještě na video, které vloni v dubnu prolétlo českým internetem jako kulový blesk, ve kterém dva nizozemští turisté kopali do českého číšníka? Případ se posunul do další fáze. Nizozemcům hrozí až 18 let vězení, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Brutální napadení číšníka skupinou cizinců v Praze. Policie hlásí nové zprávy
Po útoku na číšníka, který byl v sobotu brutálně napaden v jedné z pražských zahrádek, si policisté dva dny od incidentu podle serveru TN.cz pochvalují kladné reakce veřejnosti a svědků, které výrazně napomáhají vyšetřování. Kriminalisté totiž v neděli zveřejnili záběry napadení. Policie prověřuje stopy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.4.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Skupina cizinců v Praze zmlátila číšníka. Skončil v bezvědomí, je ve vážném stavu. Pachatelé odjeli tramvají, pořád je hledají
Hned sedm cizinců napadlo číšníka v jedné z restaurací v centru Prahy – ve Vladislavově ulici. Ten se je totiž rozhodl upozornit na to, že na zahrádce se nesmí pít vlastní alkohol.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.4.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Brutální napadení číšníka skupinou cizinců v Praze: Policie dopadla útočníky na letišti
Po útoku na číšníka, který byl v sobotu brutálně napaden v jedné z pražských zahrádek, si policisté dva dny od incidentu podle serveru TN.cz pochvalují kladné reakce veřejnosti a svědků, které výrazně napomáhají vyšetřování. Kriminalisté totiž v neděli zveřejnili záběry napadení. Policii pomoc veřejnosti dovedla v pondělí až k pachatelům, které zadržela na Letišti Václava Havla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.4.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Útok na číšníka: Policie nejprve zadržela špatnou skupinu cizinců. Nyní popsala proč
Při pátrání po útočnících, kteří 21. dubna brutálně napadli číšníka v centru Prahy, jenž utrpěl vážná poranění, nejdříve policie omylem zadržela jinou sedmičlennou skupinu. Následně se proto zadrženým mužům omluvila a situaci vysvětlila, ti prý to pochopili. Policie situaci dodatečně popsala na svém webu. „S policisty si muži s úsměvem podali ruce, a dokonce se s nimi na památku vyfotili,“ dodal policejní mluvčí Jan Daněk.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Kolem zatýkání útočníku na letišti v Praze vyplouvají nové zprávy. Toto se tam prý dělo podle očitých svědků
Jak probíhalo zatýkání cizinců, kteří o víkendu brutálně napadli číšníka v centru Prahy a den před tím ještě dalšího člověka v jiném podniku? Podle očitého svědka serveru iROZHLAS.cz bylo zatýkání na letišti poněkud zdlouhavé. Svědek mimo jiné také uvedl, že nic nenasvědčovalo tomu, že by policie měla vlastní informace o pohybu cizinců.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.4.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Pokus vraždy. Dva cizinci, kteří málem ukopali číšníka, mohou dostat až 18 let
V loňském roce se skupina cizinců vrhla na číšníka. V centru Prahy ho začali kopat do hlavy, a to s takovou intenzitou, že se poté mnoho týdnů léčil. Proč ho Nizozemci napadli? Podle všeho jen proto, že se číšník pokusil pomoci jinému napadenému spoluobčanovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.3.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Napadení číšníka cizinci: Čumilové, hlavně si nerozlít kafíčko! Občané jsou rozhořčeni. Máme dvě VIDEA a výzvu policie
Skupina sedmi cizinců v centru Prahy brutálně zbila číšníka, který musel později podstoupit operaci hlavy a leží na jednotce intenzivní péče. ParlamentníListy.cz zveřejňují videozáznam útoku, o němž se vede bouřlivá debata na facebookové stránce Týdeníku Policie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.4.2018 v 20:35, zobrazit podobné
FOTO Pehe se neudržel: Zeman se nepodělá hrůzou tváří v tvář krizové situaci jako nějaký Dubček...
Útok ukrajinské aktivistky z hnutí Femen na hlavu státu Miloše Zemana okomentovali mimo jiné i šéfredaktor serveru Forum24.cz Pavel Šafr, politolog Jan Kubáček či Jiří Pehe.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.1.2018 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist