Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2019
Po18152229
Út29162330
St310172431
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.419x, což odpovídá cca 178.399-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Není tady dnes už trochu překojeno, nebo snad kojila v bance i známá ekonomka?
Uprchlící žádní, ani muslimové, ani EU, dnes se tady především kojí. Aby taky ne, když gerilové kojení propaguje i zdejší mnohonásobná blogerka roku! Já ovšem nekojím, tak aspoň přispívám tímto dnešním miliontým kojícím článkem
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 15.4.2019 v 18:40, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 15. 04. 2019

Související články

Další drsné reakce na akci některých matek: Kojit v bance je málo. Čůrat a kakat je taky přirozené. Tak do toho, kojilky!
V pondělí dopoledne se některé ženy protestně vydaly kojit své ratolesti do poboček Raiffeisenbank. Šlo o reakci na nedávný případ české mladé matky, kterou na jedné z pražských poboček Raiffeisenbank vykázali ven za to, že kojila své miminko. O kojení na veřejnosti hovořila v pořadu Názory bez cenzury zakladatelka Kojící guerilly Kateřina Olivová. Ostré reakce na demonstrativně kojící matky i ze strany mužů na sebe nenechaly dlouho čekat, tady jsou některé z nich.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.4.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Kojicí matku vyhodili z pražské banky. Ostatní rodičky zuří. V pondělí budou kojit hromadně
České maminky na sociálních sítích řeší případ ženy, která na jedné z pražských poboček Raiffeisenbank kojila své miminko, když tu k ní náhle přistoupil člen ochranky a vykázal jí ven s odůvodněním, že paní v bance exhibuje, což by mohlo pohoršit jiné klienty. Naštvané maminky teď chystají protiakci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Syřiště (Soukromníci): Palach, výročí a normalita
Poslední dobou není snad žádné výročí, které by se obešlo bez hádek, výpadů, polemik nebo protiřečení. Stejně tak je to i s výročím J. Palacha. Pokusím se tedy shrnout, jak šel čas, abychom se v tom trochu orientovali.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.2.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Už jsem blila... Chvála EU na ČT měla dohru. Ale nakonec to „zkazila“ Šichtařová
ČT k hodnocení a vzpomínkám na patnáct let členství v EU pozvala bývalého eurokomisaře a premiéra Vladimíra Špidlu, taktéž bývalého eurokomisaře a diplomata Štefana Füleho, bývalou zástupkyni ČR ve Světové bance Janu Matesovou a expremiéra a moderátora Mirka Topolánka. Jejich debaty o EU zhodnotil komentátor TV Prima: „Děkuji, už jsem zvracel.“ A právník Tomáš Tyl hovořil o onanii. Členství hodnotili také viceprezident pro hospodářskou politiku a export Svazu průmyslu a dopravy Radek Špicar a známá ekonomka Markéta Šichtařová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Jan Bureš: Rozpory v Evropské centrální bance euru příliš nepomohou…
Minulý týden šéf ECB Mario Draghi řekl, že v jeho týmu panuje shoda na pokračování “tisku peněz” (politiky QE). Zdá se, že tento týden je vše trochu jinak. Členka výkonného výboru ECB Sabine Lautenschlaegerová řekla, že je na čase začít přemýšlet o ukončení těchto politik. Ukazuje se tak, že německý souhlas s lednovým rozhodnutím ECB není zdaleka tak silný, jak minulý týden Mario Draghi naznačoval. Podobně jako Lauteschlaegerová pravděpodobně smýšlí i její kolega z Bundesbanky Jens Weidmann nebo Yves Mersch z Lucemburska. To vše jsou v zásadě jestřábi v bankovní radě a na první pohled to není velké překvapení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.1.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Dlouho jsme trčeli hluboko v řiti Východu. Teď se chceme zase nořit do řiti jiné, té západní, pravil primář, kterého znáte ze Sněmovny
CO NÁM DAL ROK 2018 „Nemyslím si, že bychom se odvraceli od Západu. Dlouho jsme však trčeli hluboko v zadnici Východu. Nu a nyní se prostě nikoliv ve všem chceme zase zcela nekriticky nořit do řiti jiné, té západní. Byť možná trochu voňavější. Jsme trochu, díky bohu, opatrnější a přece jenom snad stále opět svobodní. Není tedy divu, že lidé vedle kladů vidí i ‚západní‘ chyby, problémy. Jak USA, tak hlavně EU. To přece není žádná tragédie, byť to tak někteří opět velmi ‚angažovaní‘ noví, horliví agitátoři vidí. Snad Severní Korea je tou zemí, kde celý národ povinně tleská, tančí nebo pláče podle povinných not. To se jí máme vyrovnat?“ uvádí v rozhovoru pro PL.cz Jiří Koskuba, bývalý poslanec ČSSD, primář v Nemocnici Na Bulovce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.1.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Ivan Jordák: Válka o pomníky a vyznamenání?
Není snad dne, aby někdo nebojácně neodsoudil postavení, nebo naopak zbourání pomníku někoho, kdo již dávno nežije, nebo byl změněn náhled na něj. Není rozhodující, zda k dobrému, či k zlému. Podobně se to má i se státními vyznamenáními.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.5.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Přikryl (ČSSD): O společnosti OKD snad již tisíckrát. Komu patří psí hlava?
Neúcta k argumentům. Neochota se seznámit s historií. Nebo je to nezajímavé téma. Je to tak? Nebo snad je pravdě bližší, že části veřejnosti, podle její politické preference, se nehodí zjistit, že ten, komu dnes nasazují psí hlavu si to nezaslouží.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.5.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Všichni pytle přes hlavu, třeba podle střihu burky, a ufinancujeme to přes neziskovky. Markéta Šichtařová se pořádně vysmála soutěži Miss America
Ekonomka Markéta Šichtařová, která je známa svými nekompromisními názory, na svém blogu na serveru iDnes.cz se zase dobře baví. Legraci si dělá nejen z kampaně #MeToo, ale také z toho, že novou americkou Miss už nebude porota vybírat podle vzhledu, a vyřadí proto i promenády v plavkách, nýbrž podle osobitosti. „Mladého multikulturního muže totiž už nezajímá, jak dívka vypadá, měla by to asi být Miss Dušička, nebo Miss Obluda,“ směje se ekonomka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.6.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Vláda vyšle Pilného do mezinárodních finančních institucí
Vláda v pondělí na svém zasedání jmenuje ministra financí Ivana Pilného (ANO) guvernérem ve Světové bance (SB), v Evropské bance pro obnovu a rozvoj (EBRD) a v Evropské investiční bance (EIB) za Českou republiku. Vyplývá to z informací Ministerstva financí a z programu jednání vlády. Zástupci zemí v radách guvernérů se zpravidla stávají ministři financí členských zemí, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2017 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist