Tady je máte: Zrada v ODS? Tito poslanci odstřelili Klause
Poslanecká sněmovna ve středu odpoledne hlasovala o tom, že poslanec Václav Klaus, který se po vyloučení z ODS odmítl vzdát funkce předsedy školského výboru, bude z tohoto výboru zcela odstraněn. Pro se vyslovilo 94 poslanců, jeden z nich, Pavel Bělobrádek, to dokonce považoval za nutné ohlásit do sněmovních mikrofonů. A velmi zajímavé je i to, jak hlasovali někteří poslanci ODS, u nichž se spekulovalo, že jsou Klausovými spojenci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.4.2019 v 16:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 17. 04. 2019

Související články

Tak tady je máte: Jak hlasovali o sirotcích. Poslanec po poslanci
TOP 09 nakonec dnes neprosadila ve Sněmovně výzvu vládě, aby přijala 50 syrských sirotků. Neprošlo ani odsouzení výroku premiéra Andreje Babiše (ANO), který právě přijetí sirotků odmítl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.9.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Tady je máte. Jméno po jméně: Jak včera naše Sněmovna hlasovala o Maďarsku
V úterý Poslanecká sněmovna během svého jednání mimo jiné vyjádřila hlasováním svůj názor na postoj Evropského parlamentu k Maďarsku. Stalo se tak na návrh poslance ODS Jana Skopečka. Spuštění sankčního řízení považují čeští poslanci za „chybné a nešťastné“. Kdo tento názor sdílel, a kdo z poslanců naopak solidaritu s Maďarskem odmítal?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Poslanci rozhodují o setrvání Klause mladšího v čele školského výboru, někteří váhají
Klause mladšího zajímalo, jestli jeho možný nástupce Baxa skončí jako primátor Plzně. Případná kumulace funkcí se nelíbí ani pirátům.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 3.4.2019 v 10:36, zobrazit podobné
Miroslav Macek: Co to je policejní stát? Tady máte kus odpovědi
Páteční glosy Miroslava Macka
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.7.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Okamura (SPD): Tady to máte černé na bílém
Komentář na facebookovém profilu k hlasování o zmrazení platů ústavních činitelů
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.10.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Miroslav Macek: Zabili jste nám strejčka, tak tady máte přes držku
Čtvrteční glosy Miroslava Macka
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.2.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Zdeněk Zbořil: Bojím se předvolebního podrazu Sobotky a spol. A toto? Zrada...
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA Starostové ať přemýšlejí o tom, že silná slova nestačí, a lidovcům by trocha sebereflexe neškodila. A Kalouskův „kuchhandl“? Nad politickou scénou v kampani se zamýšlí v dnešním Rozjezdu politolog Zdeněk Zbořil, který předpokládá předvolební útoky. V reakci na slova exprezidenta Václava Klause pro idnes.cz také upozorňuje na krok naší vlády, který je prý chápán v Maďarsku a Polsku téměř jako zrada. Přidává svůj náhled na debatu o respektování nejen Prague Pride, rozebírá aktuální avízo společnosti Seznam.cz a směrem k premiérovi uvedl: „Také by se mohl zamyslet, zda jím a jeho kolegou Chovancem, také zdatným právníkem, vytvořený úřad pro boj s vnitřním nepřítelem (CTHH) není porušením toho, kvůli čemu se kdysi podpisovala veleslavná Charta 77.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.8.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Téma hidžábu v Máte slovo přilákalo obrovské množství diváků
Včerejší Máte slovo s Michaelou Jílkovou na téma „Je hidžáb ve školách výrazem demokracie, nebo islamizace“ přilákalo obrovské množství diváků. Ve studiu, za účasti Matěje Stropnického či Václava Klause ml., na toto téma probíhala bouřlivá debata. Dalším hostem byla například i bývalá muslimka Marta Albahri, která mimo jiné uvedla, že islám je jako droga.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.1.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Závidím vám, že máte Zemana s Klausem, řekl v Praze Mečiar. A pak dodal řadu velice nehezkých věcí o Václavu Havlovi či Petru Pithartovi. Čtěte, co se jinde nepsalo
REPORTÁŽ Institut Václava Klause společně s Národním muzeem uspořádaly u příležitosti nadcházejícího 25. výročí rozdělení Československa (1. 1. 1993) debatu dvou bývalých premiérů obou republik Václava Klause a Vladimíra Mečiara, která proběhla v pondělí v sále Sněmovny lidu v budově bývalého Federálního shromáždění.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.12.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Starý Klaus: ODS nadbíhá pravdě a lásce. Založte novou stranu!
Podle bývalého prezidenta Václava Klause musí vzniknout nová pravicová strana. Vedení ODS a její poslanci podle něj směřují k politické bezvýznamnosti. Reagoval tak na výzvu k odchodu svého syna Václava Klause mladšího z poslaneckého klubu ODS. Reakci bývalého prezidenta dnes ČTK poskytl Petr Macinka z Institutu Václava Klause. Klaus ODS spoluzakládal a byl jejím dlouholetým předsedou. Stranu později opakovaně kritizoval.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2019 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist