Češi, darujte peníze. Na opravu Notre-Dame se rozjela již druhá sbírka
Národní technické muzeum ve spolupráci s Ministerstvem kultury ČR vyhlásilo sbírku na záchranu pařížské katedrály Notre-Dame, kterou před několika dny poničil požár.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.4.2019 v 17:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 23. 04. 2019

Související články

Požár Notre-Dame odhalil jednu závažnou věc, uvažuje Zdeněk Zbořil
Politolog Zdeněk Zbořil na serveru První zprávy.cz okomentoval požár slavné katedrály Notre-Dame i ukrajinské prezidentské volby. Pokud jde o Notre-Dame, je to smutná událost, ale podle Zbořila požár odhalil něco, o čem se příliš nemluví. Požár katedrály Notre-Dame podle něj ukázal, že lidé už nevěří tradičním médiím.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.4.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Karol Hrádela: Zaráží mě frekvence požárů v kostelích v Paříži
Nesouhlasím s kritiky sbírky na opravu Notre Dame. Jde o významnou památku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.4.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Notre-Dame: Muslimové se radovali? To se šmejdi radovali i po Zélandu, říká Jan Cemper
Je dobře, že se řada muslimů skládá na obnovu vyhořelé katedrály Notre-Dame, řekl ParlamentnímListům.cz publicista a šéfredaktor serveru Manipulátoři.cz Jan Cemper. „Jestli se někteří radovali? Je to možné. Však je možné si vzpomenout, kolik lidí se radovalo nad již zmíněným útokem na Novém Zélandu. Šmejdi jsou mezi každým etnikem, každou skupinou osob,“ dodává. On sám prý na obnovu Notre-Dame přispěl 500 korunami a 50 eury.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.4.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Notre-Dame: Hořelo naschvál? Lidovec Berwid-Buquoy přináší argumenty
Hledání peněz na opravu pařížské katedrály Notre-Dame, kterou v minulém týdnu zachvátil mohutný požár, je v plném proudu. Jestli šlo o nehodu, vandalismus, nebo předem promyšlený plán, je stále předmětem spekulací. Se svou úvahou přichází i Jan Berwid-Buquoy (KDU-ČSL), hovoří o pojišťovacích podvodech. Na některých prý pilně pracují sociální vědy až několik let, aby geniální podvod mohl vstoupit do lidských dějin jako zcela transparentní „fakt“. V souvislosti s tím zmínil osvědčené metody a jistou paralelu s požárem Národního divadla v Praze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.4.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Klaus ml. zase štípnul ODSáky. A rozstřelil hořící Notre-Dame
Václav Klaus mladší napsal pár slov na adresu moderátorky Emmy Smetany, hořící katedrály Notre-Dame a vyjádřil se i ke své nové straně. Popsal, jaké bude hájit ideály.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.4.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Spal ji, proklej ji, víc! Požár Notre-Dame má ještě jednu dohru, radost muslimů šokovala novinářku
Turecká novinářka a významná spolupracovnice Gatestone Institute Uzay Bulut se rozepsala o tom, jak mnoho lidí oslavuje požár katedrály Notre-Dame. Její text přinesl server Gatestoneinstitute.org.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.7.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Ve Francii to vře kvůli boháčům, kteří přispívají na Notre-Dame
Požár slavné katedrály Notre-Dame se sice podařilo uhasit, ale vášně v ulicích planou dál. Mnoha lidem vadí, že zatímco na obnovu katedrály boháči neváhají přispět obřími částkami, na řešení sociálních problémů už se podílet nechtějí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.4.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Notre-Dame: Profesor Cyril Höschl přišel s odvážnými slovy
Hostem moderátorky Zity Senkové v pořadu Jak to vidí na Českém rozhlase byl psychiatr, profesor Cyril Höschl. Tématem byl mimo jiné požár katedrály Notre-Dame v Paříži.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.4.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Notre-Dame: „Je to jenom dřevo,“ uvedl na ČT Daniel Takáč
Zkušenému moderátorovi České televize Danielu Takáčovi se v souvislosti s vysíláním o požáru pařížského chrámu Notre-Dame podařila jedna nehezká poznámka. V rozhovoru s expertem na historické stavby prohlásil o shořelém krovu katedrály, který byl kolem 800 let starý, že to bylo „jenom dřevo“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.4.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Solidární Česko: Hamáček nabízí pomoc Notre-Dame, Srí Lance i Íránu
Ministr vnitra a předseda ČSSD Jan Hamáček dává na sociální síti Twitter jasně najevo, že je Česká republika solidární s obyvateli jiných zemí, kteří se ocitli v nesnázích, a nabízí jim pomoc. Češi nebudou stát stranou jak v případě obnovy francouzské katedrály Notre-Dame, tak v případě rozsáhlých povodní, které postihly Írán. A v neposlední řadě ani v případě bombového útoku na Srí Lance. Tady všude je Česko připraveno pomoci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.4.2019 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist