Negr? Kalousek drsně ke kauze Feri. A důležité právní vyjádření
Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek se pohoršil nad tím, že státní zástupce v útoku na poslance TOP 09 Dominika Feriho nevidí rasistický motiv. A zamyslel se i nad tím, jak by si poradil s útočníky on.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.4.2019 v 10:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 25. 04. 2019

Související články

Feri: Negr? To jsem já neslyšel, ale kamarád ano. Měl jsem v sobě promile, ale neprovokoval jsem
Nejmladší poslanec Dominik Feri (TOP 09) byl o víkendu napaden na koštu vína na Uherskohradišťsku. O tom, jak celý útok vnímal, nyní pohovořil pro Respekt i pro server Forum24.cz. Podle něj šel útočník najisto, nebyla to žádná hospodská rvačka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.4.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Negr, negr, negr... Možná ještě víckrát prý toto slovo řekl Donald Trump
Donald Trump čelí dalšímu skandálu. Bývalá zaměstnankyně Bílého domu Omarosa Manigault-Newmanová tvrdí, že prezident použil slovo „negr“. Tvrdí, že má jeho slova zaznamenána na nahrávacím zařízení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.8.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Kauza „Dominik Feri brání pornoherce Jandu před ošklivým Klausem mladším“: Pro PL se vyjádřil Miroslav Kalousek
Dominik Feri i Václav Klaus mladší by prý měli dřív myslet než mluvit. V reakci na Feriho výpad vůči Klausovi to ParlamentnímListům.cz sdělil šéf TOP 09 Miroslav Kalousek. Mladý politik Feri totiž hájil aktivistu Jakuba Jandu z lobbistického spolku Evropské hodnoty narážkou na Klausovo postižení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.1.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Napadený Feri: Peklo. Začal vysílat Kalousek
Jak jsme již informovali, Dominik Feri byl při své návštěvě v Boršicích napaden dvěma muži a následně hospitalizován. Feri na twitteru zmínil, že muži měli hovořit o negrech. Reakce ostatních politiků na sebe nenechaly dlouho čekat. Útok odsoudili například europoslanec Tomáš Zdechovský nebo poslanec Václav Klaus mladší. A s odsudkem „slušných Čechů“ přispěchal Miroslav Kalousek. Ale tomu bylo hned připomenuto, že v minulosti násilí považoval za argument. A Kalousek hned vystartoval, že to je něco jiného.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.4.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Mlátit Feriho a řvát, že je negr? Nasrat jako! Žádná hospodská potyčka. Masa zastání pro poslance TOP 09
Poslanec TOP 09 Dominik Feri, jehož v neděli napadli dva muži na ochutnávce vín v Boršicích na Uherskohradišťsku, se na svém twitterovém účtu vymezil proti tomu, že by se s někým z útočníků znal. Feri byl propuštěn z nemocnice po ošetření řezné rány na zádech. Kriminalisté už identitu obou podezřelých znají, dosud však nikdo obviněn nebyl. Podle mluvčí policie Moniky Kozumplíkové policisté na případdu i nadále pracují.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.4.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Lídr SPD Ivan David: Islám systematicky vyvražďuje odpůrce, EU možná zahubí Evropu. Feri je arogantní, Pavel Fischer se zachoval jako prase. A Kalousek...
ROZHOVOR Lídr SPD v eurovolbách, které se konají 24. a 25. května, Ivan David říká, že lidé neúčastí ve volbách nepotrestají nesympatickou EU, ale podpoří její působení, protože eurohujeři k volbám určitě přijdou. Islám podle něj systematicky vyvražďoval původní obyvatelstvo, které odmítalo islamizaci, a Evropská unie může zničit Evropu. Vyjádřil se i k boji proti dezinformacím, kauze Jágr v Číně, kauze Feri nebo k neziskovkám.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.5.2019 v 21:35, zobrazit podobné
VIDEO Kalousek, Pospíšil a Feri se přišli poklonit Masarykovi. Padla přitom tato slova
Naše moderní republika slaví sté narozeniny. Představitelé TOP 09 - europoslanec Jiří Pospíšil a poslanci Miroslav Kalousek a Dominik Feri složili hold zakladateli státu T. G. Masarykovi. Podle Pospíšila je Masaryk vedle Václava Havla největší osobností našich moderních dějin.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.10.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Kalousek a Feri si dělali legraci z Heleny Vondráčkové. Její manžel sahá po žalobě
Manžel Heleny Vondráčkové Martin Michal zuří. Na 15. září byl naplánován koncert jeho ženy, ale byl zrušen. Na billboardech se objevil nápis, že koncert byl zrušen pro nezájem. Michal s tímto tvrzením zásadně nesouhlasí. A už vůbec se mu nelíbí, že informaci o „zrušení pro nezájem“ šířili po sociálních sítích politici TOP 09 Miroslav Kalousek a Dominik Feri. Žádá po nich omluvu. Kalousek už zareagoval.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.9.2017 v 17:35, zobrazit podobné
VIDEO Kretén, arogantní dement. Čmoudi. Kalousek a korupce. Hulení, posadil se před lid Dominik Feri
Teplický zastupitel za TOP 09 a volební naděje této strany Dominik Feri zavítal na debatu do Malostranské besedy. A stálo to za to...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.8.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Už visí! Feri, Langšádlová a Adamová podpořili Tibet. Kalousek sdílí, Jacques děkuje
Stejně jako každý rok, i tentokrát opět začali v rámci akce Vlajka pro Tibet politici vyvěšovat tibetské vlajky. Mezi nejaktivnější v otázce podpory Tibetu se zařadili poslanci TOP 09. Fotografie s vlajkami již stihli zveřejnit Helena Langšádlová, Markéta Pekarová Adamová a Dominik Feri, kteří tibetskou vlajku vyvěsili z oken poslaneckého klubu TOP 09. Fotografii Langšádlové již sdílel i Miroslav Kalousek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2019 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist