Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 13x, což odpovídá cca 678-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Jan Přeučil: Žijeme si dobře. Všechno funguje. Albrightová je moudrá dáma. Ať vyznavači islámu zůstanou doma
ROZHOVOR „Vadí mi, že komunistická strana, ať se jmenuje jakkoli, je v Parlamentu. Bohužel, můj přítel a kamarád Václav Havel, neměl tenkrát tolik síly, aby je postavil mimo zákon,“ říká známý herec Jan Přeučil. Pro ParlamentníListy.cz herecký bard zavzpomínal na listopad 1989 a zhodnotil 30 porevolučních let. Vyjádřil se k Evropské unii i k tomu, jaké změny by podle něj potřebovala. Svůj názor řekl také ohledně Brexitu, kterého prý velmi lituje. Nevynechal ani teroristické útoky a vzkázal. „Ať si vyznavači islámu žijí ve svých přesvědčeních, ale ať si žijí na svých územích a ať nezasahují a neškodí jiným lidem.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2019 v 11:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 02. 05. 2019

Související články

Madeleine Albrightová v Reflexu o Kosovu: Byly tam etnické čistky, NATO zachránilo miliony životů, máte mu být vděční
Někdejší americká ministryně zahraničí jednaosmdesátiletá Madeleine Albrightová, narozená v Československu si v rozhovoru pro časopis Reflex nebere servítky. „Rozčiluje mě to šíleně,“ rozohnila se dáma nad vzestupem autoritářství v USA, Evropě a dokonce i doma v České republice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.10.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Jiří Baťa: Buďme šťastni, že jsme v Evropské unii, že jsme v NATO, říká bývalý člen KSČ herec Jan Přeučil
Tato slova řekl jistými kruhy zvaný „herecký bard“ pan Jan Přeučil, což zcela jistě není žádným překvapením. Takových a podobných západní politice adorativních výlevů ze strany pražské kavárny je víc než dost a proto neudivuje, že podobnými názory oplývá i pan Přeučil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.11.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Čeněk (Svobodní): Rovnováha informačních sil v EU
Všechno, co funguje, má svá pravidla a své zákony. Vše, co má fungovat dobře a dlouho, potřebuje mít také svoji rovnováhu. Stejné je to i s informacemi, které jsou lidem poskytovány o Evropské unii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.9.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Tyto věci zkorumpovaly Havla. Schwarzenberg a Albrightová. Zpěv z mešity rozléhající se od německých hranic… Poslanec, který se ostře střetl s Kalouskem, hovoří
ROZHOVOR „Mediokracie je fenomén dneška, ale už ne zítřka. Lide se díky této mediální válce ve které žijeme probudily ze snu o svobodě slova a pravdivosti informace. Pochopili jak to vlastně funguje a stále častěji hledají odpovědi z volných zdrojů internetu. Ten se zatím nikomu nepodařilo regulovat a to je to nejdůležitější poselství dneška. Svoboda je možná jen pokud se ji sami nezbavíme,“ říká místopředseda KSČM Leo Luzar.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Jan Campbell: Postřehy z daleka (1)
Všude je dobře, doma nejlépe. Nebo: Kdo radosti doma nemá, marně ji ve světě hledá. Prověřuji si pravdivost takových a jiných přísloví celá desetiletí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Jan Hamáček: Potřebujeme daňovou reformu
Česká republika potřebuje daňovou reformu. Na první pohled všechno v podstatě dobře funguje. Ministr financí se přece chlubí vyrovnaným rozpočtem a rychlostí, s jakou směřují státní finance ke zdraví.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 27.1.2017 v 11:41, zobrazit podobné
Hamáček (ČSSD): Potřebujeme daňovou reformu
Česká republika potřebuje daňovou reformu. Na první pohled všechno v podstatě dobře funguje. Ministr financí se přece chlubí vyrovnaným rozpočtem a rychlostí, s jakou směřují státní finance ke zdraví.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2017 v 19:35, zobrazit podobné
„Šaría je moudrá. V Česku je populismus, v Anglii jsem jako doma.“ Xaver Veselý jen koukal na muslima Abbase. Šlo i o homosexualitu
Luboš Xaver Veselý si za dalšího hosta vybral více než kontroverzní postavu. Jedná se o Mohameda Abbase, šéfa Muslimské unie. V rozhovoru si například liboval nad tím, že se v Anglii, v prostředí mešit a pákistánských taxikářů, cítil jako doma. Lidé si prý pletou tradice z islámských zemí s islámem samotným. A pak začala dlouhá debata o homosexuálech, ve které Xaver Veselý často jen nevěřícně či znepokojeně zíral.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.5.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Albrightová dostala prostor v britském deníku. Na Trumpa vylila kýble špíny
Bývalá americká ministryně zahraničí Madeleine Albrightová poskytla rozhovor britskému deníku The Guardian. Žena s českými kořeny se svěřila ohledně svých obav ze světové budoucnosti. Nedávno jí vyšla kniha „Fašismus: Varování“, kde Albrightová řeší celosvětový vzestup autoritářství.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.7.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Stanislav Novotný: Vítej doma, slavná rodačko
Taková normální česká satira: U příležitosti našeho vstupu do Severoatlantické obranné aliance přiletí do České republiky vzácná návštěva. Madeleine Albrightová! To jsme se ale načekali!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2019 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist