Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2019
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.771x, což odpovídá cca 196.765-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Trochu jiný pohled na zemědělství. Zkušená dáma, která se v něm pohybuje 57 let, hovoří o Agrofertu, Faltýnkovi, Tomanovi... I o tom, jak vloni Němci vykoupili seno
ROZHOVOR „Když jsem viděla dřinu svých rodičů, kteří na sedmi hektarech hospodařili, aby uživili tři generace...,“ vzpomíná 77letá Ludmila Holadová, co ji vedlo k tomu, aby zasvětila život práci pro sedláky. Čtvrtstoletí vedla agrární komoru na Mostecku a Teplicku – pozná, co ještě podraží. A komunismus? Utiskování, vystěhování farmářů, ale také méně zášti mezi lidmi... mluví o Němcích, kteří nám loni vykoupili seno, a naše krávy padaly infarktem. Hodnotí Faltýnka, Agrofert, ministra Tomana i Brusel, který by rád poroučel „větru, dešti“. V čem na stát není spolehnutí?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.5.2019 v 13:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 04. 05. 2019

Související články

Piráti bijí na poplach: Kvůli ministru Tomanovi a Agrofertu
Státní zemědělský intervenční fond (SZIF) uzavřel čtyři dohody o poskytnutí dotace pro firmy z Agrofertu nebo ovládané otcem ministra zemědělství Miroslava Tomana (za ČSSD) za 6,5 milionu korun. Dnes to v tiskové zprávě uvedli Piráti. Jejich zástupci se obávají porušení nového finančního nařízení Evropské unie proti střetu zájmů, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Piráti: Eurokomisař pro zemědělství Phil Hogan potvrdil zahájení řízení vztahu k Andreji Babišovi a Miroslavu Tomanovi pro porušování nařízení o střetu zájmů
Včera probíhalo veřejné slyšení eurokomisaře pro zemědělství Phila Hogana na půdě evropského výboru pro rozpočtovou kontrolu. Zde Phil Hogan potvrdil probíhající řízení o střetu zájmů ve vztahu k Andreji Babišovi a ministru zemědělství Miroslavu Tomanovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.10.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Polský ministr se na síti posmíval protějšku Tomanovi. Za zkažené maso prý mohou Rumcajs a Krteček
Polský ministr zemědělství Jan Krzysztof Ardanowski sedl k počítači a sepsal obsáhlý vzkaz svému českému kolegovi Jaroslavu Tomanovi (ČSSD). Zmínil v něm polské maso, české pivo i Švejka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2019 v 18:35, zobrazit podobné
S rasismem Čechů jsem nikdy neměla problém, prohlašuje romská sestřička. Ale zato Němci a Slováci...
Český premiér Andrej Babiš (ANO) dlouhodobě opakuje, že Česko nepřijme ani jednoho migranta. I kvůli tomu bývají Češi označování za xenofoby. Kvůli občasným incidentům mezi romskými a neromskými českými občany, např. nedávno v Dubí na koupališti, zase za rasisty. Zdravotní sestra romského původu Eva Berkyová ale v rozhovoru pro sobotní MF Dnes nabídla trochu jiný pohled. S Čechy prý nikdy neměla problém. Zato s Němci a se Slováky to prý bylo jiné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.8.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Rakovina z polí, dotace a zákaz halal porážek. Ministru Tomanovi bylo před kamerami pořádné horko
V nedělní Partii televize Prima proti sobě zasedli ministr zemědělství za ČSSD Miroslav Toman a poslankyně Veronika Vrecionová (ODS). Ministr popsal údajně velký problém českého zemědělství ve věci dotací a dáma se do něj okamžitě pustila. Ministr však nehodlal ze svých pozic ustoupit ani o milimetr. Před kamerami se odehrál tvrdý slovní souboj. Došlo i na debatu o rakovinotvorných látkách v potravinách a o rituálních porážkách zvířat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2019 v 13:35, zobrazit podobné
„Ožrala, zloděj a zmrd.“ Tak trochu jiný pohled na Sněmovnu
Komentátor MF Dnes Miroslav Korecký má za to, že české politice schází jedna věc. Možná vás překvapí, co má na mysli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.8.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Ti anarcho- marxisté ze Žít Brno. Špinavé kšefty a korupce... Trochu jiný pohled na dnešní zatýkání na brněnské radnici
Policie na úřadu Brno-střed dohledává podklady v listinné i elektronické podobě. Podle tajemníka úřadu Petra Štiky není zřejmé, čeho přesně se zásah týká. Štika to řekl ČTK. K dění na radnici městské části se vyjádřila i iniciativa LIGA LIBE, která si klade za cíl vzdorovat novým regulačním nařízením EU v oblasti držení zbraní, neboť je považuje za nesmyslná. Současný policejní zásah na brněnské radnici prý se zbraněmi na první pohled nesouvisí, jenže druhý pohled už může ukázat něco jiného.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.3.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Rozehnali je a správně udělali. Trochu jiný pohled na demonstrace v Rusku
Nad nedávnými protesty, které proběhly v řadě ruských měst, se na serveru Vaše věc zamýšlí analytik Jan Campbell.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
A Čína může být vysmátá... Trochu jiný pohled na dění v Sýrii
Zatímco svět hovoří o blížící se válce a spekuluje o tom, jestli americký prezident Donald Trump zahájí útok v Sýrii, a Amerika se tak dostane do přímého konfliktu s Ruskem, Čína jejich přetahování pozorně sleduje a čeká na svou příležitost, míní komentátor deníku MF DNES Ladislav Kryzánek. „Za určitých okolností může být Peking hlavním vítězem, nynější vývoj situace mu strategicky vyhovuje,“ míní Kryzánek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.4.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Tak trochu jiný pohled na francouzské volby. Český novinář náhodou zabloudil do ghetta....
Ekonomický program jednotlivých francouzských prezidentských kandidátů shrnuje na svém blogu na serveru Aktuálně.cz novinář z týdeníku Ekonom David Klimeš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.4.2017 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist