Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.183x, což odpovídá cca 113.906-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Trochu jiný pohled na zemědělství. Zkušená dáma, která se v něm pohybuje 57 let, hovoří o Agrofertu, Faltýnkovi, Tomanovi... I o tom, jak vloni Němci vykoupili seno
ROZHOVOR „Když jsem viděla dřinu svých rodičů, kteří na sedmi hektarech hospodařili, aby uživili tři generace...,“ vzpomíná 77letá Ludmila Holadová, co ji vedlo k tomu, aby zasvětila život práci pro sedláky. Čtvrtstoletí vedla agrární komoru na Mostecku a Teplicku – pozná, co ještě podraží. A komunismus? Utiskování, vystěhování farmářů, ale také méně zášti mezi lidmi... mluví o Němcích, kteří nám loni vykoupili seno, a naše krávy padaly infarktem. Hodnotí Faltýnka, Agrofert, ministra Tomana i Brusel, který by rád poroučel „větru, dešti“. V čem na stát není spolehnutí?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.5.2019 v 13:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 04. 05. 2019

Související články

Piráti bijí na poplach: Kvůli ministru Tomanovi a Agrofertu
Státní zemědělský intervenční fond (SZIF) uzavřel čtyři dohody o poskytnutí dotace pro firmy z Agrofertu nebo ovládané otcem ministra zemědělství Miroslava Tomana (za ČSSD) za 6,5 milionu korun. Dnes to v tiskové zprávě uvedli Piráti. Jejich zástupci se obávají porušení nového finančního nařízení Evropské unie proti střetu zájmů, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Piráti: Eurokomisař pro zemědělství Phil Hogan potvrdil zahájení řízení vztahu k Andreji Babišovi a Miroslavu Tomanovi pro porušování nařízení o střetu zájmů
Včera probíhalo veřejné slyšení eurokomisaře pro zemědělství Phila Hogana na půdě evropského výboru pro rozpočtovou kontrolu. Zde Phil Hogan potvrdil probíhající řízení o střetu zájmů ve vztahu k Andreji Babišovi a ministru zemědělství Miroslavu Tomanovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.10.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Polský ministr se na síti posmíval protějšku Tomanovi. Za zkažené maso prý mohou Rumcajs a Krteček
Polský ministr zemědělství Jan Krzysztof Ardanowski sedl k počítači a sepsal obsáhlý vzkaz svému českému kolegovi Jaroslavu Tomanovi (ČSSD). Zmínil v něm polské maso, české pivo i Švejka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2019 v 18:35, zobrazit podobné
S rasismem Čechů jsem nikdy neměla problém, prohlašuje romská sestřička. Ale zato Němci a Slováci...
Český premiér Andrej Babiš (ANO) dlouhodobě opakuje, že Česko nepřijme ani jednoho migranta. I kvůli tomu bývají Češi označování za xenofoby. Kvůli občasným incidentům mezi romskými a neromskými českými občany, např. nedávno v Dubí na koupališti, zase za rasisty. Zdravotní sestra romského původu Eva Berkyová ale v rozhovoru pro sobotní MF Dnes nabídla trochu jiný pohled. S Čechy prý nikdy neměla problém. Zato s Němci a se Slováky to prý bylo jiné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.8.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Rakovina z polí, dotace a zákaz halal porážek. Ministru Tomanovi bylo před kamerami pořádné horko
V nedělní Partii televize Prima proti sobě zasedli ministr zemědělství za ČSSD Miroslav Toman a poslankyně Veronika Vrecionová (ODS). Ministr popsal údajně velký problém českého zemědělství ve věci dotací a dáma se do něj okamžitě pustila. Ministr však nehodlal ze svých pozic ustoupit ani o milimetr. Před kamerami se odehrál tvrdý slovní souboj. Došlo i na debatu o rakovinotvorných látkách v potravinách a o rituálních porážkách zvířat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2019 v 13:35, zobrazit podobné
„Ožrala, zloděj a zmrd.“ Tak trochu jiný pohled na Sněmovnu
Komentátor MF Dnes Miroslav Korecký má za to, že české politice schází jedna věc. Možná vás překvapí, co má na mysli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.8.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Ti anarcho- marxisté ze Žít Brno. Špinavé kšefty a korupce... Trochu jiný pohled na dnešní zatýkání na brněnské radnici
Policie na úřadu Brno-střed dohledává podklady v listinné i elektronické podobě. Podle tajemníka úřadu Petra Štiky není zřejmé, čeho přesně se zásah týká. Štika to řekl ČTK. K dění na radnici městské části se vyjádřila i iniciativa LIGA LIBE, která si klade za cíl vzdorovat novým regulačním nařízením EU v oblasti držení zbraní, neboť je považuje za nesmyslná. Současný policejní zásah na brněnské radnici prý se zbraněmi na první pohled nesouvisí, jenže druhý pohled už může ukázat něco jiného.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.3.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Rozehnali je a správně udělali. Trochu jiný pohled na demonstrace v Rusku
Nad nedávnými protesty, které proběhly v řadě ruských měst, se na serveru Vaše věc zamýšlí analytik Jan Campbell.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
A Čína může být vysmátá... Trochu jiný pohled na dění v Sýrii
Zatímco svět hovoří o blížící se válce a spekuluje o tom, jestli americký prezident Donald Trump zahájí útok v Sýrii, a Amerika se tak dostane do přímého konfliktu s Ruskem, Čína jejich přetahování pozorně sleduje a čeká na svou příležitost, míní komentátor deníku MF DNES Ladislav Kryzánek. „Za určitých okolností může být Peking hlavním vítězem, nynější vývoj situace mu strategicky vyhovuje,“ míní Kryzánek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.4.2018 v 09:35, zobrazit podobné
„Jakl nás sere, je to nácek,“ zní prý v Praze. A Kalousek ke zmlácení: SPD jsou náckové, ale já za to nemůžu
Miroslav Kalousek odmítl násilí na Ladislavu Jaklovi. Při té příležitosti všem vysvětlil, že jeho slavný fackovací výstup před Poslaneckou sněmovnou byl zcela jiný případ. A rovněž odmítl jako „pitomé“, že by on a jeho verbální výstupy měly s útokem na Jakla nějakou souvislost. Komentátor Jiří Peňás ale nabídl trochu jiný pohled.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.5.2019 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist