Pane Šimíčku, to už je jak z Bohnic, kroutí hlavou bývalý kolega. Šílený soudce, bigotní havlista, komplot zastavený prezidentem Zemanem
ROZHOVOR Právníku Vyvadilovi nad nálezem schvalujícím odmítnutí ruských turistů došla slova.V souvislosti s autorem nálezu Vojtěchem Šimíčkem hovořil jeho bývalý kolega z Nejvyššího správního soudu o projevu duševně chorého člověka či alkoholu. Připomíná také, že Šimíček byl účastníkem „komplotu“ soudních špiček, který zastavil prezident Miloš Zeman.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.5.2019 v 06:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 05. 05. 2019

Související články

Jiří Pehe zúčtoval se Zemanem kvůli H-Systemu. A pan Rychetský, ctihodný soudce, tehdy místopředseda jeho vlády...
Nad tvrzením, že v kauze H-Systém selhal stát, ke kterému po schůzce na Pražském hradě společně došli předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský a předseda Nejvyššího soudu Pavel Šámal s prezidentem Milošem Zemanem, kroutí hlavou politolog Jiří Pehe. V tomto prohlášení totiž shledává jisté prvky paradoxu. „Oznámit občanům, že stát selhal v době, kdy byl bývalý politik a dnešní předseda Ústavního soudu jedním z jeho nejvyšších představitelů, je poněkud matoucí,“ napsal Pehe na svém blogu na serveru Aktuálně.cz a dodal, že podobně to vidí i se Zemanem a Babišem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.8.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Soudce, který posílá do tepláků hospodářské kriminálníky: Pokud se Evropa neprobudí, zahyne. Na pseudohumanismus
Soudce pražského městského soudu Kamil Kydalka se nebojí jít s kůží na trh a pronést nahlas své názory, a to i názory na migraci. Pokud se Evropa neprobudí, zahyne. Tak to alespoň vidí pan soudce, který kroutí hlavou nad tím, že EU není schopná vyhostit neúspěšné žadatele o azyl, kterých je většina.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.1.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Došlo na schůzce s prezidentem k fyzickému kontaktu? Vyjádřili se Chovanec a Bělobrádek
Po jednání s prezidentem Milošem Zemanem předstoupili před novináře statutární místopředseda ČSSD Milan Chovanec a předseda lidovců Pavel Bělobrádek a prozradili, jak se jim jednalo s hlavou státu a s ministrem financí Andrejem Babišem (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Ani před sametovou revolucí jsem o Zemanovi nesmýšlel pozitivně. Ivan Pilip odhaluje třicet let staré události
Bývalý ministr financí Ivan Pilip po nějakém čase opět veřejně promluvil. Zvolení Donalda Trumpa prezidentem USA považuje za velké neštěstí. Nechápavě kroutí hlavou nad názorovými posuny exprezidenta Václava Klause a maďarského premiéra Viktora Orbána. Kromě toho dal jasně najevo, že o Miloši Zemanovi smýšlel kriticky už před 17. listopadem 1989. Pár slov přidal i na adresu Václava Havla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Chvojka po schůzce se Zemanem: Shodli jsme se prakticky ve všem
Ministr pro lidská práva a legislativu Jan Chvojka (ČSSD) dnes s prezidentem Milošem Zemanem a jeho poradci diskutoval o postavení Legislativní rady vlády, které od prosince předsedá. Dlouze debatovali také o zákonu o sociálním podnikání. Chvojka řekl po setkání v Lánech novinářům, že se s hlavou státu „shodl v podstatě na všem“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.2.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Babiš opět půjde za prezidentem kvůli ministerstvu kultury. Ještě předtím chce ladit noty s Hamáčkem
Kvůli výměně ministra kultury se v úterý uskuteční další ze série schůzek premiéra Andreje Babiše (ANO) s prezidentem Milošem Zemanem. Informaci České televize, že o jednání s hlavou státu požádal, potvrdil ČTK Babiš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.8.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Obyvatelé Bohnic se brání výstavbě obchodního domu Kaufland
Stovky obyvatel Bohnic a Troje se v posledních dnech obrátily na Magistrát hlavního města Prahy s vyjádřením nesouhlasu se stavbou hypermarketu Kaufland v těsné blízkosti bytových domů v této pražské čtvrti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.4.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Obyvatelé Bohnic se brání výstavbě obchodního domu Kaufland
Stovky obyvatel Bohnic a Troje se v posledních dnech obrátily na Magistrát hlavního města Prahy s vyjádřením nesouhlasu se stavbou hypermarketu Kaufland v těsné blízkosti bytových domů v této pražské čtvrti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.4.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Zeman se sešel s Gorbačovem. A ten na VIDEU učinil gesto vůči českým novinářům
Někdejší prezident Sovětského svazu Michail Gorbačov dorazil na setkání s prezidentem Milošem Zemanem. Pozdravil se s novináři a s prezidentem Zemanem vedl přátelskou diskusi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.11.2017 v 17:35, zobrazit podobné
EXKLUZIVNĚ Totální lži! Premiér jen mlčel a zbaběle utekl. Máme detailní popis údajné zlomové schůzky Sobotky se Zemanem
Žádné setkání premiéra Bohuslava Sobotky s prezidentem Milošem Zemanem mezi čtyřma očima na ČVUT se nekonalo. Šéf ČSSD se jen snažil hraně usmívat, vůbec na prezidentova slova nereagoval a poté dokonce raději utekl, aby nemusel s hlavou státou debatovat. ParlamentnímListům.cz to sdělily dva na sobě nezávislé zdroje. Jde o lidi, kteří byli popsaným situacím přítomni.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2017 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist