„Parazit“ se ozval, Babiši: Dnešní Moravec má internetovou dohru
Dnešním hostem v pořadu Otázky Václava Moravce byli předseda ODS Petr Fiala a premiér Andrej Babiš (ANO), který ostře zkritizoval nejednoho českého politika. Jedním z těch, na které se zaměřil, byl i předseda TOP 09 Jiří Pospíšil, o němž předseda vlády prohlásil, že „je to známý parazit“. Ten mu následně vrátil úder narážkou o zbohatnutí na dotacích. Rovnou se k němu přidal i předseda poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek, jenž předsedu vlády označil za „hochštaplera“. Nechyběla ani reakce marketéra a publicisty Petra Viktorýna a dalších.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.5.2019 v 20:35, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 05. 05. 2019

Související články

Václav Moravec pryč z nedělního poledne! Ozývá se i z nečekaných stran
Moderátor Václav Moravec se ocitl pod palbou kvůli hostům, které si volí. Za fakt, že si Moravec pozval do Žižkovské věže předsedu ČSSD Jana Hamáčka, to schytal od bývalé poslankyně ODS Kateřiny Dostálové i od historika Petra Blažka. Padla slova o tom, že Moravec jako moderátor vyhořel.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Kašpare Ovčáčku... Václav Moravec dovršil své dnešní vysílání vážnou výhrůžkou na Hrad
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš v neděli odpoledne nedorazil do Otázek Václava Moravce a hradní mluvčí Jiří Ovčáček se ho zastal. Na sociální síti Twitter napsal, že tenhle pořad je jen ztrátou času. A nastala mela. Moravec si to totiž nedal líbit a kromě Babiše se pustil i do Ovčáčka, hradního mluvčího označil za „nedovzdělaného kašpara“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.6.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Babiši, co řešíš odpadky? Kalousek vytáhl sládkovce, náramně se bavil i Hřib
Primátor Prahy Zdeněk Hřib se dostal do sporu s premiérem Andrejem Babišem (ANO). Důvod byl prostý – odpadky. A při té příležitosti se ozval i předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek, jenž si vzpomněl na sládkovce...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.7.2019 v 07:35, zobrazit podobné
„Haveljugend!“ Protest studentů bude mít dohru u policie
O celostátní studentské stávce VyjdiVen a jejích dozvucích v Sokolově píše časopis Respekt. Stávka, při níž studenti bojovali za dodržování ústavních zvyklostí, zde má těžko uvěřitelnou dohru. Pamflet, výhrůžky smrtí i dvě trestní oznámení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.3.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Piráti požadují nejnižší možnou hranici 13 let pro internetovou samostatnost
Piráti požadují stanovení nejnižší možné hranice 13 let pro tzv. internetovou samostatnost, tedy věk, do kterého dítě potřebuje souhlas rodiče pro registraci na internetové službě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Babiši, Babiši, co máš pro nás ve spíži? Pravdu a lásku, či lež a nenávist?
Babiš je pověřen sestavením vlády. Vláda je pověřena sestavením Babiše. Postaví se ODS na zadní a vynutí si abdikaci Zemana? A co stavitelé katedrál? Budou taky ve vládě?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 23.10.2017 v 18:40, zobrazit podobné
Babiši, o koalici už nevyjednávej, ozval se hlas lidu z České televize
Podle nadpoloviční většiny občanů nemělo smysl, aby předseda hnutí ANO Andrej Babiš vyjednával o vládní koalici déle. Opačný názor zastávají necelé dvě pětiny lidí. Vyplývá to z výzkumu agentury Kantar TNS pro Českou televizi (ČT). Hnutí ANO s náskokem vyhrálo říjnové volby do sněmovny. Babiš tento týden předal prezidentovi návrh na obsazení ministerstev ve své menšinové vládě, ve které mají zasednout nominanti ANO a nestraničtí odborníci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.12.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Útoky Zemana se stupňují, hrozil se Moravec. A Kubera ironicky navrhl přejmenovat ČR
Moderátor Václav Moravec tuto neděli ve studiu České televize přivítal předsedu Senátu Jaroslava Kuberu (ODS) a vicepremiéra Jana Hamáčka. Moravec debatu zahájil prohlášením, že prezident Miloš Zeman útočí na státní zástupce. Došlo i na ministryni práce Janu Maláčovou a na rodičovskou dovolenou. Kubera před kamerami také konstatoval, že už dávno nejsme svobodnou zemí. Totalitáři se k nám prý vrací ze západu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Každá třetí Švédka se bojí. Přijímáme totiž hlavně uprchlíky-muže. Česká spisovatelka vyvolala svým děsivým svědectvím obrovské pobouření v zemi
Celospolečenskou diskusi o imigrační politice se ve Švédsku podařilo vyvolat spisovatelce českého původu Kateřině Janouchové. Svěřila se s tím v rozhovoru, který poskytla dnešní Mladé frontě Dnes. Vše odstartoval její rozhovor pro internetovou televizi DVTV.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Václav Moravec už se neudržel: Znovuzvolení Zemana. Novinářské žně začínají. Bude to jízda
Moderátor Václav Moravec se na svém twitteru vyjádřil k novinářským žním, které podle něj nyní nastanou. A rozjela se bouřlivá diskuse.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2018 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist