Nuly, pitomci! Kauza „Jágr v Číně“ třeskutě vrcholí: To se musím laskavě ptát lepšolidí, co si můžu myslet?!
ANKETA „Spojil se s týmem gaunerů, kteří porušují české zákony a českou ústavu, kteří slouží Rusku a Číně…“ I tato kritika zaznívala na adresu Jaromíra Jágra, který jel s prezidentem do Číny. Pro ParlamentníListy.cz se k pobouření, které jeho účast v delegaci vyvolala, vyjádřili herci Ivan Vyskočil a Jan Kuželka, také bloger roku Ladislav Větvička nebo novinář a poslanec Stanislav Berkovec atd. Padla slova o „sluníčkářích“ i „dobroserech“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2019 v 05:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 06. 05. 2019

Související články

Bezecný (KDU-ČSL): Češi zase s hlavou v písku
Tak se musím ptát, Čechům už přestalo záležet na společných evropských hodnotách? Z prohlášení ministerstva zahraničí k diplomatické roztržce mezi Nizozemím a Tureckem už to tak vypadá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Stanislav Křeček: Klinika není černobílá
Pokud by záležitosti kolem „Kliniky“, jak by se z mediálního zájmu dalo usuzovat, měly představovat obecnější problém naší společnosti, potom se musím ptát: z jaké „nemoci“ to máme být uzdraveni?
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 19.1.2019 v 11:41, zobrazit podobné
Ladislav Větvička: Burkiny? Multikulti průser Západu začal drobnostmi. Pedofilie, nekrofilie, o to jim jde. Lepší náš pitomec než pitomec v Bruselu
„Můžu si myslet o Polácích, kteří lezou do sauny oblečeni, že jsou prasata. Můžu si myslet o hinduistech v Indii, kteří lezou do bazénu oblečeni, že jsou prasata. Ale je to jejich volba a já v jejich zemi jejich volbu respektuju a chovám se podle toho. V mé zemi je to jinak. Pokud se jim to nelíbí, myslet si o tom můžou, co chtějí, ale ať tu nelezou, pokud se neumí chovat podle pravidel hostitele.“ Tak se vypořádává s otázkou burkin vícenásobný Bloger roku, cestovatel a spisovatel Ladislav Větvička. Ten v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz rovněž podpořil Jiřího Čunka a Jaroslava Kuberu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Miroslav Kulhavý: Intimnosti se špatně probírají
Delší dobu váhám, zda se mám do obtížného tématu pustit, když v tomto směru nejsem odborník. Sesbíral jsem jen asi desítku názorů od svých známých, (někteří se pro nerozhodnost odmítli vyjádřit, skoré 8 : 2 pro NE), ale stále musím myslet na toho neznámého kluka a hlavně na to, co se mu děje v hlavě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.3.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Nesmí se říkat pravda! Jde o „určitá etnika“, promlouvá známá advokátka. Prý míříme do pekel
O svobodě slova si Martina Kociánová z webu Kupředu do minulosti povídala s Janou Zwyrtek Hamplovou, advokátkou se specializací na veřejnou zprávu. „Ve vztahu k určitým etnikům, ve vztahu k migraci a podobně se nesmí říkat pravda,“ varuje advokátka a dodává, že nechce, aby se znovu opakovala situace, kdy se dětem klade na srdce: „Ve škole to neříkej.“ Dnešní atmosféra útoků je prý cesta do pekel: „Můžu si o Miloši Zemanovi myslet cokoliv, ale například útoky takového typu jako na jeho zdraví, jeho chůzi, na projevy stáří mě hluboce urážejí, ať už si o něm můžu myslet, co chci.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.7.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Dny lidí dobré vůle dnes vrcholí Národní poutí Velehrad
Osmnácté Dny lidí dobré vůle vrcholí. V 10.30 začne na nádvoří před bazilikou Slavnostní poutní mše svatá, které se každoročně účastní tisíce poutníků nejen z České republiky. Velehradské cyrilometodějské oslavy jsou největší svého druhu u nás.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.7.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Jičínský: Kauza Rath je horší než kauza Mynář
Zdeněk Jičínský, někdejší vlivný člen sociální demokracie, se pro novinky.cz vyjádřil k současnému dění kolem justice. Tvrdí, že soudní systém poškozuje více kauza Davida Ratha než kauza hradního kancléře Vratislava Mynáře.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 28.1.2019 v 10:40, zobrazit podobné
Všech osm mužů z kauzy úniku informací z policejních spisů je na svobodě
Osm mužů obviněných v případu poslal soud do vazby koncem května.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 7.8.2017 v 14:36, zobrazit podobné
Zdechovský (KDU-ČSL): Musím panu Babišovi k paní Malé pogratulovat
Musím pogratulovat k vystoupení nové paní ministryni spravedlnosti. Myslím, že Česká soda má skvělého nástupce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.7.2018 v 19:35, zobrazit podobné
EU chce lidem nařídit, jak mají myslet. Varovné volání analytičky z institutu kritického k islámu
Komentátorka, právnička, politická analytička a vedoucí spolupracovnice think-tanku Gatestone Institute Judith Bergmanová se domnívá, že EU nařizuje Evropanům, jak mají myslet. Přesvědčte se sami, jak k tomuto názoru došla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2019 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist