Krajská nemocnice Liberec: Dohoda o převodu Nemocnice Frýdlant
Generální ředitel KNL Richard Lukáš a předseda představenstva EUC Václav Vachta podepsali dohodu o převodu Nemocnice Frýdlant s.r.o. na Krajská nemocnice Liberec.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2019 v 08:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 06. 05. 2019

Související články

Krajská nemocnice Liberec: Vedení vyjednávalo o budoucnosti poskytování zdravotnické péče ve Frýdlantském výběžku
Vedení Krajské nemocnice Liberec, a.s. potvrzuje, že oficiálně a s veškerou vážností vyjednávalo o budoucnosti poskytování zdravotnické péče ve Frýdlantském výběžku s vedením města Frýdlant i dalšími zástupci veřejné správy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Liberecký kraj řeší otázku frýdlantské nemocnice. První krok je podpis memoranda
Na dnešním pracovním jednání přítomní zástupci za Liberecký kraj, město Frýdlant, Krajskou nemocnici Liberec, a.s. a Nemocnici Frýdlant s.r.o. podepsali Memorandum o spolupráci při zajištění zdravotních služeb v areálu Frýdlantské nemocnice pro území Mikroregionu Frýdlantsko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.11.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Krajská nemocnice Liberec: Více než třetina lůžkového fondu byla obnovena
V letošním roce jsme v nemocnicích v Liberci a Turnově obnovili více než třetinu lůžkového fondu, a to konkrétně 36 %. Jednalo se o jednu z největších dodávek lůžek společnosti Linet v České republice, kdy bylo v nemocnicích Krajská nemocnice Liberec instalováno 409 nových lůžek a 444 pacientských stolků v celkové hodnotě 20 milionů korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Hejtman Půta: Frýdlantskou nemocnici koupila Krajská nemocnice Liberec
Koncem dubna přestane platit Memorandum o spolupráci při zajištění zdravotních služeb v areálu frýdlantské nemocnice pro území Mikroregionu Frýdlantsko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.4.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Sobotka (ODS): Ocenění Nemocnice Frýdlant bude co nejdříve
Prohlášení náměstka hejtmana pro resort zdravotnictví Přemysla Sobotky k ocenění frýdlantské nemocnice
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.2.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Kraj Vysočina: Bezpečnou nemocnicí je letos Nemocnice Třinec
V letošním už 11. ročníku soutěže Bezpečná nemocnice zabodovala u odborné poroty se svým projektem zaměřeným na profesionální paliativní péči Nemocnice Třinec. Druhé místo zůstává na Vysočině a patří krajské Nemocnici Třebíč, třetí místo získal projekt Krajské nemocnice Liberec.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.2.2019 v 15:35, zobrazit podobné
ODS: Nová krajská koalice - Hlavně se nám nekoukejte pod prsty!
Krajská rada odvolala bez skutečných důvodů z pozice člena dozorčí rady benešovské nemocnice Ing. Pavla Pavlíka, kterého do této pozice nominovala ODS. Byl jediným zástupcem opozice v kontrolním orgánu krajské nemocnice. „Žádné skutečné důvody neznám. Hospodaření nemocnice sleduji poctivě a samozřejmě se důsledně zajímám o výdaje. Prostě jsem někomu začal vadit. Beru to na vědomí," říká Pavel Pavlík.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.5.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Hejtmanka Stráská: Zdravotnictví v kraji může být vzorem pro celou republiku
Jihočeské nemocnice opět zaznamenaly úspěch v celorepublikovém prestižním projektu Nemocnice roku, který pořádá nezisková organizace HealthCare Institute. Nemocnice Strakonice je čtvrtou nejlepší nemocnicí v České republice, dále se umístila na 3. místě v hodnocení zaměstnanců. Nemocnice Jindřichův Hradec obsadila třetí příčku v hodnocení pacientů. Krajská Nemocnice České Budějovice se stala absolutním vítězem v hodnocení finanční kondice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2018 v 10:35, zobrazit podobné
KNTB: První pacient přišel do krajské nemocnice před 90 lety
Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně slaví 90 let od svého založení Tomášem Baťou. První ošetřený pacient Baťovy nemocnice je doložen z 21. listopadu 1927. První hospitalizovaní pacienti byli přijati do nemocnice v lednu roku 1928, kdy byl otevřen chirurgický pavilon. Ředitelem a zároveň primářem chirurgie se tehdy stal MUDr. Bohuslav Albert, vynikající lékař a organizátor.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.11.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Krajská nemocnice T. Bati chce zlepšit parkování a dopravu
Nové vedení krajské nemocnice T. Bati ve spolupráci s městem Zlínem a Dopravní společností Zlín Otrokovice nechává v současné době zpracovat analýzu dopravního provozu a parkovacích míst v areálu KNTB i okolí nemocnice. Cílem je zlepšit dostupnost tohoto zdravotnického zařízení nejen pro pacienty, ale také pro zaměstnance.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.7.2017 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist