Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.201x, což odpovídá cca 114.845-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Kubera před Rozhlasem připomínal odvahu a vlastenectví. Snad už tu nikdy nepoteče krev za svobodu slova, věří
Předseda Senátu Jaroslav Kubera (ODS) při dnešním pietním aktu k 74. výročí Pražského povstání varoval před chytračením, sobectvím, demagogií a populismem. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2019 v 08:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 06. 05. 2019

Související články

Koudelka (ČSSD): Miloš Zeman má svobodu slova
Po zmínce o České televizi v inauguračním projevu prezidenta republiky Miloše Zemana se vyrojily názory, že šlo o útok na svobodu slova. Ale prezident má též svobodu slova.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.3.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Zdeněk Koudelka: Miloš Zeman má svobodu slova
Po zmínce o České televizi v inauguračním projevu prezidenta republiky Miloše Zemana se vyrojily názory, že šlo o útok na svobodu slova. Ale prezident má též svobodu slova. Svobodní ve svých projevech byli i prezidenti Václav Havel a Václav Klaus, byť se to mnohým nelíbilo. Svobodu slova mají novináři, ale svobodu slova mají i jiní, když hodnotí jejich práci. Vždyť jak lze hodnotit, když Václav Moravec v České televizi vypouští lež, že Kroměříž je ve…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 12.3.2018 v 08:41, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Svobodu slova musíme ctít a udělat maximum pro její zachování
Komentář k přípravě návrhu zákona, který má chránit svobodu slova a dle něhož by Facebook a další sociální sítě nemohly mazat a cenzurovat příspěvky
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2018 v 13:35, zobrazit podobné
V první řadě jsem velice rád, že někdo čte mé články na PL, odpovídal Luzar redaktorce v rozhlasu
Komunistický poslanec Leo Luzar se stal předsedou sněmovního podvýboru pro svobodu slova. Moderátorka Marie Bastlová se ho ve čtvrtečních Dvaceti minutách Radiožurnálu zeptala, jak hodlá postupovat v boji proti dezinformacím a zda může garantovat, že jako komunista bude hájit svobodu slova? Někteří politici upozorňovali na to, že před rokem 1989 komunisté prosazovali cenzuru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.3.2018 v 19:35, zobrazit podobné
VIDEO Taková je pravda o médiích! Evropská instituce vyslechla slova, která mnohé naštvou
Jak ovlivňuje média to, kdo je vlastní? Na toto téma se hovořilo v Radě Evropy. Ľuboš Blaha, poslanec slovenského SMERu, se zastal alternativních médií a brojil proti tomu, že média vlastní oligarchové a nadnárodní korporace. „Garantovat svobodu pro tato média neznamená garantovat svobodu slova, garantujeme tím jen svobodu slova pro bohaté vlastníky těchto médií a bereme ji pracujícím,“ říká slovenský poslanec.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Kubera překvapil: Klaus? Ale já s ním často souhlasím!
Předseda Senátu Jaroslav Kubera byl hostem v podcastu Pravda a Láska s Petrem Holcem na serveru Info.cz, kde promluvil o byrokratických zákazech, které mu pijí krev, famózní hysterii, který propukla ve světě, nebo útocích na Senát. Dále se vyjádřil k odchodu poslance Václava Klause mladšího z ODS, prezidentování Miloše Zemana či k vládní koalici ANO a ČSSD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Profesor Fiala se chystá k 21. srpnu oprašovat vlastenectví. Musíme prý tuto hodnotu chránit před blázny
Vlastenectví je pozitivní hodnotou, o kterou se podle Fialy můžeme opřít. A měli bychom si ji hýčkat a chránit proti bláznům, kteří se nám ji prý snaží ukrást.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.8.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Absurdita dokonána: Svobodu slova a média pohlídá komunista
Sněmovní podvýbor pro svobodu slova a média povede Leo Luzar z KSČM. Pokud stále platí zákon o protiprávnosti komunistického režimu, je to stejně absurdní, jako by v poválečném Německu vedl výbor pro menšiny poslanec NSDAP...
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 13.3.2018 v 22:40, zobrazit podobné
Podle ČT jsou vlastenci ti, kteří mají zahalené tváře, řvou nic než národ... Vlastenectví je zesměšňováno, zlobí se olympionik Kůrka
Mládež není vedena k vlastenectví a jakékoliv projevy vlastenectví jsou zesměšňovány, tvrdí olympionik Jan Kůrka v rozhovoru pro server Prvnizpravy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Růžena Chrasteková: Osamělý Topolánek v místech, kde už reálnou politiku nikdy nepochopí
Nemá prostě šanci, tu promarnil v době a na místech, kde by mu snad někdo i pomohl chápat, logicky, jak se politika dělá a co dělá politika politikem. Dalík to ale vskutku nebyl, ten s ním jenom politikařil, odkloňoval a pletichařil, jako správný našeptávač někomu, kdo politikem být chtěl, ale nestal se jím v tom pravém slova smyslu, poněvadž na to nikdy neměl. A už mít ani nebude, dlužno dodat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.2.2019 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist