Francie: Zákaz zkoumat migranty! Kechlibar však ví. Vážná fakta z Macronova „království“, jde i o nás
SOUVISLOSTI MARIANA KECHLIBARA Francie se zadlužuje nejrychlejším tempem v celé EU. Státy jako Francie a Itálie už neumí žít jinak, než nad svoje skutečné poměry a zadlužují se stále více, všímá si matematik, analytik a publicista Marian Kechlibar. Varuje předtím, aby Česká republika šla podobnou cestou. Situaci obou velkých evropských ekonomik nepomáhá ani neutuchající rebelie Žlutých vest, či vzájemná ekonomická provázanost. Kechlibar si také všímá určité změny kurzu, kterou v poslední době předvádí Marine Le Pen. A vysvětluje, proč k ní dochází.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2019 v 10:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 06. 05. 2019

Související články

Pokrytectví Západu ohledně imigrantů. Zvěrstva ve Francii. Martin Hekrdla připomíná věci, o kterých se raději mlčí
Politický komentátor Martin Hekrdla se na webu A2larm rozepsal o údajném „pokrytectví“, jakým se ve vztahu k migraci a zemím V4 vyznačuje Macronova Francie. A nešetřil slovy. Francie podle něj totiž navenek dělá, že migranty vítá, ve skutečnosti proti nim v zemi ale probíhají hotová „zvěrstva“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Hlavně nesejít na švédskou cestu! Matematik Kechlibar varuje před situací s uprchlíky a přidává VIDEO
Matematik Marian Kechlibar zaregistroval nedávnou reportáž norské televize o odvrácené tváří Švédska. Tato reportáž prý vhodně doplňuje vyprávění Kateřiny Janouchové v DVTV. Žena žijící ve Švédsku konstatovala, že tamní úřady už přestávají situaci s migranty zvládat. Kechlibar jí na základě reportáže norské televize dává za pravdu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.1.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Jak se za posledních dvacet let dařlo Finům integrovat migranty. Matematik doporučuje čtení pro Evropskou komisi
Publicista a matematik Marian Kechlibar se na svém webu Kechlibar.net rozepsal o tom, jak se za posledních dvacet let dařilo Finům integrovat imigranty do své společnosti. Sám autor upozorňuje, že pro stoupence běženců to není právě nejveselejší čtení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Karol Hrádela: K případnému trestnímu stíhání Babiše a Faltýnka
Nechci zkoumat, zda se Babiš něčeho dopustil či ne. Chybí mi rozhodující fakta. Neznám důkazy, a navíc jako advokát ctím presumpci neviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.8.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Průšvih: Propagace EU připomněla Hitlerovu dobu, píše Kechlibar
Bloger a pedagog Marian Kechlibar se na svém webu Kechlibar.net rozepsal o díle německého ilustrátora žijícího v Londýně Axela Schefflera. Ten totiž pozval své kolegy ke společnému dílu – nakreslení jejich představy Evropy a u toho si zarýt do tématu brexitu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.2.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Oleg Rybnikář: Jak s migranty?
Italská vláda vyhrožuje, že přestane pouštět lodě s africkými migranty do svých přístavů, pokud jí s odběrem těch migrantů někdo nepomůže. No to je teda ale vážná hrozba! Komupak tím asi vyhrožuje? Nepřímo tím říká, že přijímání (nelegálních!!!) migrantů na Evropské území je zamýšleným záměrem. To myslí vážně?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Macron toho nasliboval lidem tolik, že země možná přešvihne povolená procenta HDP. Zakročí EU, ptá se matematik Kechlibar
Pedagog Marian Kechlibar se vyjádřil k situaci ve Francii, konkrétně ke slovům hlavy státu Emmanuela Macrona. Ten v pondělním projevu slíbil řadu ústupků. Kechlibar se nyní ptá, jak je zafinancovat. Jeho text přinesl server NeviditelnýPes.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.12.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Macronova vláda národní unie
Macronova vláda je, zdá se, liberální jak v tradičním britském smyslu onoho pojmu a to zejména v ekonomice, tak ve smyslu, ve kterém ho používá americké levice, je proevropská ve stylu pro federativním, je napravo i nalevo.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 18.5.2017 v 08:40, zobrazit podobné
Marian Kechlibar varuje: Politiku sleduji pozorně, ale tohle jsem se dozvěděl z nenápadné večerní zprávy. Chystá se...
Komentátor a publicista Marian Kechlibar se ve svém komentáři na webu Kechlibar.net zaměřil na návrh zpřísnění antidiskriminačního zákona, který míří do Poslanecké sněmovny. Kechlibar varuje, že by tento návrh převracel kompletně důkazní břemeno a umožňoval neziskovkám hromadné žaloby bez konkrétních poškozených. Upozornil též, že za návrhem stojí poslanci Piratů, a vyzval veřejnost, aby naléhala na své volené zástupce a informovala je, že tento záměr existuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2019 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist