Babiš zmáčkl Faltýnkovi ,,koule"? Svědek promluvil o schůzce
Server Neovlivní.cz investigativní reportérky Sabiny Slonkové popisuje schůzku, na níž se měl premiér Andrej Babiš (ANO) sejít se svým letitým známým a sdělit mu, že má plné zuby Jaroslava Faltýnka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2019 v 11:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 06. 05. 2019

Související články

Faltýnku, boj se, boj. Babiš promluvil a dějí se i horší věci
Premiér Andrej Babiš (ANO) musí po návratu z USA, kde se setkal s prezidentem Donaldem Trumpem, řešit vážné problémy týkající se hnutí ANO a jeho pravé ruky Jaroslava Faltýnka. A ze situace je velmi rozhořčen. Rozhovor poskytl MF Dnes, ale i Lidovým novinám, kde se velmi zostra vyjádřil právě i proti Faltýnkovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Babiš promluvil: Sankce proti Rusku pro nás nejsou priorita. Takže...
Česko v evropské debatě o protiruských sankcích nebude aktivně vystupovat. Novinářům to dnes řekl premiér Andrej Babiš (ANO), podle kterého se ústavní činitelé na středeční schůzce u prezidenta Miloše Zemana shodli, že záležitost nepovažují za prioritu. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Nevzali jste si s sebou svačinu? Kalousek promluvil o schůzce s prezidentem Zemanem
Předseda TOP 09 Miroslav Kalousek spolu se svým stranickým kolegou Markem Ženíškem předstoupili po schůzce s prezidentem před novináře. Šéf strany popsal, o čem s prezidentem republiky hovořili. Došlo i na otázku, zda je nemrzelo, že v Lánech nedostali oběd.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.11.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Já tomu moc nerozumím, je v tom strašně moc politiky. Babiš po schůzce se Zemanem vysvětloval, jak to bude s jeho vládou
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš po schůzce s prezidentem předstoupil před novináře a prozradil některé podrobnosti o své vládě. Občané se dozvěděli, kdy může být kabinet jmenován. Bude to prý velmi brzy. Babiš však prozatím neví, zda jeho kabinet získá důvěru. „Já tomu moc nerozumím, je v tom strašně moc politiky,“ uvedl doslova Babiš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Babiš po schůzce na Hradě: Slíbil jsem prezidentovi, že mu dám text koaliční dohody s ČSSD
Předseda ANO Andrej Babiš slíbil prezidentu Miloši Zemanovi, že mu dá konečný text návrhu programového prohlášení a koaliční dohody možné vlády ANO a ČSSD. Jména ministrů případného nového kabinetu, který by měla ve Sněmovně tolerovat KSČM, neprobírali. Babiš to řekl novinářům po dnešní schůzce s prezidentem na Hradě, uvedla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2018 v 19:35, zobrazit podobné
„Ta měla koule!“ Babiš vzkazuje do Prahy i do ČSSD a vyvrací „hoax“
Premiér Andrej Babiš (ANO) se na svém facebookovém profilu rozepsal o exprimátorce Prahy Adrianě Krnáčové (ANO). Vyjádřil však i přání směrované k sociálním demokratům – aby nepoložili státní rozpočet. A své řekl i k hrabošům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.8.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Andrej Babiš zasáhl Václava Moravce. Na tom nejcitlivějším místě
Po nějakém čase se před televizní kamery znovu postavil premiér Andrej Babiš (ANO) a promluvil o své schůzce se šéfem antimonopolního úřadu Petrem Rafajem. Od tohoto muže dal ruce pryč s tím, že si ho před lety zvolila ČSSD. Vyjádřil se také k brexitu. Volal po druhém referendu ve Velké Británii. A pochvaloval si, že jeho každonedělní texty na Facebooku už možná mají větší dosah než Václav Moravec.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Hon na moji rodinu! Nehorázné! Andrej Babiš promluvil k věci svého syna
Premiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš se vyjádřil ke včerejší reportáži serveru Seznam Zprávy, kde mimo jiné promluvil jeho syn Andrej Babiš junior. Reportéři Sabina Slonková a Jiří Kubík jej vypátrali ve Švýcarsku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.11.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Babiš po schůzce v Lánech: Podle prezidenta NSS nahrává ekologickým aktivistům
Prezident Miloš Zeman na schůzce s premiérem Andrejem Babišem (ANO) řekl, že Nejvyšší správní soud (NSS) nahrává ekologickým aktivistům. Babiš to řekl novinářům po setkání na lánském zámku. Část soudců dříve mluvila o snaze o ovlivňování ze strany Hradu. Premiér dnes vyjádřil přesvědčení, že česká justice je nezávislá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.1.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Zeman se blíží k vítězství, bojí se Petr Honzejk. A Jiří Drahoš čelí zlému nařčení: Svědek promluvil
Šest důvodů, proč rostou šance na znovuzvolení prezidenta Miloše Zemana hlavou státu, přinesl komentátor Petr Honzejk na serveru iHNed.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.12.2017 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist