Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.201x, což odpovídá cca 114.845-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Výbušné vystoupení Miroslava Kalouska před kamerou: Pokud by byla ohrožena nezávislost ČT...
Hostem pořadu Xaver Live Luboše Xavera Veselého byl poslanec a bývalý ministr financí za TOP 09 Miroslav Kalousek. Kalousek mluvil především o premiéru Andreji Babišovi, na kterém nenechal nit suchou. Padlo slovo i na téma České televize, přičemž její nezávislost by Kalousek prý ochotně bránil „na barikádách“. V průběhu rozhovoru se řešil i Jaromír Jágr, David Rath či potyčka Feriho na Moravě a došlo na Kalouskovo fackování. A pořady moderátora Jaromíra Soukupa Kalousek označil za „kanál“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2019 v 16:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 06. 05. 2019

Související články

Moderátor Topolánek si pozval do pořadu Kalouska. Byla to síla, co si ti dva řekli přímo před kamerou
Bývalý český premiér a loňský kandidát na prezidenta Mirek Topolánek si do svého nového diskusního pořadu Topol show na serveru Info.cz tentokrát pozval exministra financí a předsedu klubu TOP 09 Miroslava Kalouska. V otevřeném rozhovoru se spolu tito dva kdysi nejmocnější muži Česka nasmáli a pořádně si notovali. Zavzpomínali spolu na staré časy, zhodnotili aktuální politickou situaci. A nechyběla ani básnička o Andreji Babišovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.2.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Těžká palba před kamerou PL. Po Kalouskovi nastoupil Faltýnek: Sobotka nikdy nepracoval, nikdy nežil reálný život, nikdy...
VIDEO UVNITŘ Odvolá nebo neodvolá premiér Sobotka prvního vicepremiéra Andreje Babiše? A měl by to udělat? Ptali jsme se předsedy TOP 09 Miroslava Kalouska a šéfa poslanců ANO Jaroslava Faltýnka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Petr Meduna: Nemravné obviňování Miroslava Kalouska
V poslední době opět na adresu Miroslava Kalouska zaznělo připomenutí jeho členství v předlistopadové Čs. straně lidové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Trojský kůň páně Kalouska se jmenuje Jiří Pospíšil
Pamatujete na volby do Sněmovny, kdy se téměř před koncem sčítání výsledků TOP 09 přehoupla těsně nad pětiprocentní hranici? Ti, kteří neměli, či stále nemají Miroslava Kalouska rádi, si zklamáním rvali vlasy. .
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 1.10.2018 v 09:40, zobrazit podobné
Redaktor ČT si promluvil s Bradáčovou a před kamerou spustil o dnešní policejní akci
Ve středu byla spuštěna policejní akce, během které byla obviněna jedna právnická osoba a tři lidé. Jde o dotace ministerstva školství pro sport a mezi vyslýchanými najdeme také šéfa Fotbalové asociace ČR Miroslava Peltu. Ke kauze se vyjádřili zpravodaj České televize Jiří Hynek a pražská vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Protikorupční aktivista před kamerou rozbalil, co prováděl na financích Kalousek. A nebo ty zbrojní zakázky...
Moderátor Luboš Xaver Veselý si do internetové televize XTV.cz pozval ředitele české pobočky protikorupční organizace Transparency International Davida Ondráčku. A chvílemi nestačil koukat, co mu host vypráví. Došlo na zbrojní zakázky v Česku, na premiéra Andreje Babiše, na Miroslava Kalouska (TOP 09), na Jiřího Paroubka, ale i na prezidenta Miloše Zemana a na pomoc, které se mu dostalo z Ruska.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Prase? Erik Best prozkoumal slova Miroslava Kalouska
„Prasata v politice“? Nad nedávnou epizodou související s kauzou kolem premiérova syna Andreje Babiše mladšího se zamýšlí politický analytik Erik Best ve svém pravidelném komentáři Final Word. Jde o výrok Miroslava Kalouska o premiérovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.11.2018 v 12:35, zobrazit podobné
P*del v ústech Miroslava Kalouska! Jde o Zemana
Jaký je názor Miroslava Kalouska na lidi, které Miloš Zeman chválí? „Pro Zemana není důležité, co prospěšného ten či onen člověk udělal. Zajímá ho pouze indikátor, kdo mu vlezl hlouběji do prdele.“ A pro příklady nešel daleko. Ale vulgarismy jeho voličům vadí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2019 v 15:35, zobrazit podobné
VIDEO Psychiatr sledoval Miroslava Kalouska...
„Rozlučkový“ projev předsedy TOP 09 Miroslava Kalouska před novináři zhodnotil psychiatr Jan Cimický jako pragmatický, klidný a uvážlivý, a to přestože Kalousek poněkud nervózně sděloval, že již v listopadu na sněmu nebude obhajovat funkci předsedy strany. Přitom se taky několikrát přeřekl. „Protože takové rozhodnutí asi není pro špičkového politika snadné, je pochopitelné i emocionální rozrušení, s nímž takový projev pronáší,“ vysvětlil k tomu Cimický.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.10.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Jasné slovo k Rusku, rána Pochemu i těm, kteří se nesmířili s volbou Zemana a hnutí ANO. Silný výstup Andreje Babiše před kamerou Primy
Předseda vlády Andrej Babiš (ANO) dostal znovu prostor před kamerami. A znovu spustil pořádnou kanonádu. Byl prý v šoku z nenávisti, kterou vůči němu rozpoutala některá média. Pár slov přidal i na adresu vládní ČSSD. Kdyby tato strana skončila v opozici, prý by velmi dobře věděla, že na tom bude zle. A pokud jde o Miroslava Pocheho...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.11.2018 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist