Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.185x, což odpovídá cca 114.010-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Profesor Zlatuška: Jsme ve válce. Na jedné straně lidé manipulující se strachem, na druhé snílci. Stojí za to být na straně snílků
Někdejší poslanec za hnutí ANO Jiří Zlatuška nenechal na Babišově uskupení nit suchou. Současný premiér Andrej Babiš se podle Zlatušky stal součástí matrixu, který dříve tolik kritizoval. Ale není se prý co divit, moc korumpuje, poznamenal k tomu bývalý poslanec. Prozradil, koho by volil dnes, a popsal, proč si myslí, že jsme ve válce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2019 v 18:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 06. 05. 2019

Související články

Úder Tomáši Halíkovi v tisku: Žádný myslitel! Proč zůstává v církvi? Je z něj smutno
Na začátku ledna profesor Tomáš Halík poskytl rozhovor, v němž české věřící rozdělil na dvě skupiny. Na jedné straně prý stojí lidé, kteří víru niterně prožívají a hledají něco hlubšího. Na straně druhé stojí lidé, kteří se sice vírou zaklínají, ale ve skutečnosti ji spíše zneužívají. Např. k prosazení svých politických záměrů. Tito lidé se snaží zachovávat staré tradice jen pro tradice samé. Na těchto lidech nenechal Halík nit suchou. A přišla odpověď, kterou možná nečekal...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.2.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Mocní lidé dnes tvoří sektu. Ale i chudí lidé mají internet. Petr Robejšek rozebírá, jak dnes vypadá společenský zápas
Moderátor Luboš Xaver Veselý v internetové televizi XTV.cz přivítal analytika Petra Robejška. Dozvěděl se od něj, že svět má tendenci se zbláznit. Je to prý dobře vidět už na tom, že politické elity žijí zcela odtrženy od obyčejných lidí. Ve Francii stojí na jedné straně prezident Macron se svými odcizenými plány, a na straně druhé lidé, kteří živoří od výplaty k výplatě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.4.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Dublin V? Stačí jeden klik na interaktivní mapu EU a letenka s azylem zařízena
Jaká je budoucnost dublinské dohody upravující mezinárodní ochranu? Benevolence k třetím zemím na straně jedné vede k utahování šroubů na straně druhé, na straně těch, co se odmítají podřídit diktátu. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 23.1.2018 v 17:40, zobrazit podobné
Ladislav Žák: Bacha na škvíry…
Štědrovečerní pohádka o kouzelníku Žitovi se setkala na jedné straně s kritikou a na druhé straně s velkou sledovaností. To jsou nesporné skutečnosti. Bylo by chybné kvůli jednomu bagatelizovat nebo popírat druhé, jak je v poslední době v našem kraji, bohužel, zvykem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.1.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Václav Hubinger: Evropskou politikou cloumají vášně
Na jedné straně emotivní turecký prezident a rozčilená klaka jeho stínů, na straně druhé jindy rozvážní Němci, Rakušané a Nizozemci.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 14.3.2017 v 12:41, zobrazit podobné
Zaorálek (ČSSD): Lidé, kteří celý život pracovali, si zaslouží důstojné a aktivní stáří v bezpečné zemi
Naše země se ocitla v pozoruhodném období. Na jedné straně roste ekonomika, na straně druhé se to ale ne zcela projevuje na kvalitě našich životů. Příjmové nůžky se rozevírají. Manažeři si kupují luxusní auta a řada seniorů přitom nemá peníze na důstojné bydlení. My, sociální demokraté, jsme ale připraveni se tomuto trendu v České republice postavit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.10.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Klaus na akci AfD: Evropa je ve válce. Naši nepřátelé jsou Merkelová, Schulz, migrace či homosexualismus
Bez přehánění je dnes možné mluvit o válce v Evropě, je přesvědčen bývalý český prezident Václav Klaus, podle něhož na jedné straně konfliktu stojí svoboda, demokracie nebo tradiční rodina, a na té druhé politická korektnost, multikulturalismus nebo šéfka německé vlády Angela Merkelová (CDU). Klaus to řekl na předvolební akci Alternativy pro Německo (AfD) v Hofheimu, který leží nedaleko Frankfurtu nad Mohanem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.8.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Ústecký kraj: Spolupráce se srbskou Vojvodinou podepsána
Hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček na jedné straně, Igor Mirović, prezident srbské Autonomní oblasti Vojvodina na straně druhé, podepsali memorandum o vzájemné spolupráci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.6.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Dialýza vám převrátí život naruby. ZP MV ČR na ni ročně vydá 588 milionů korun
Nutnost podstoupit dialýzu znamená pro mnohé pacienty doslova šok. Na jedné straně jim může zachránit život, na druhé straně jim ho znepříjemňuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Poslanec, který chtěl zdražit dálniční známky o 500: Negativní reakce mě překvapila. Už jsem se omluvil
Moderátorka Dvaceti minut Radiožurnálu Marie Bastlová si k pondělnímu povídání pozvala poslance Martina Kolovratníka (ANO). Vysvětlil, proč je na jedné straně nutné zlevňovat vlakovou dopravu pro studenty a seniory, což státní pokladnu stojí šest miliard ročně, a na druhé straně získat do rozpočtu dvě miliardy zdražením dálničních známek o 500 korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.7.2019 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist