Tohle chování České televize je nepřijatelné! „Nekorektní profesor“ Holoubek se zarazil nad nedávnou manipulativní zprávou ze zahraničí
NEKOREKTNÍ PROFESOR Když se na demonstraci proti ovládnutí justice objevil mezi protestujícími i Mirek Topolánek, vybavil si profesor Masarykovy univerzity v Brně Ivan Holoubek, že to byl právě expremiér, kdo této zemi a ODS vnutil Lisabonskou smlouvu. Smlouvu, která nás připravila o ohromný díl suverenity ve prospěch razantního nárůstu pravomocí EU. V souvislosti s probíhajícími peticemi k České televizi uvádí, že selhávají členové Rady ČT a RRTV a že je namístě chtít zásadní reformu kontrolních mechanismů veřejnoprávních médií. Takovou, aby obsah zpráv nebyl poplatný politikům či aktivistickým redaktorům nebo jiným zájmovým skupinám. Nedojde-li k ní, ptejme se po smyslu veřejnoprávních médií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2019 v 21:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 06. 05. 2019

Související články

Levicoví pokrokáři, nebo zbabělci! „Nekorektní profesor“ účtuje s akademiky, kteří ženou své studenty protestovat do ulic
NEKOREKTNÍ PROFESOR Je zcela absurdní srovnávat osvobození od brutální nacistické okupace s výročím představení jednoho politického projektu, jak to učinil senátor Jiří Drahoš. O tom je přesvědčen profesor Masarykovy univerzity Ivan Holoubek, jenž v reakci na různé komentáře k výročí konce druhé světové války vyzývá, abychom historická fakta neprezentovali v závislosti na politické situaci. Nedávná deklarace lídrů 27 členských států EU v něm vyvolává obavu, že může jít o další utužení poměrů, další posun směrem k eurostátu a další okleštění suverenity členských zemí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Smradlavý fízl? Do věci žaloby Soukupa na šéfa ČT se vložil Kalousek
Mezi ČT a TV Barrandov zřejmě probíhá hra na žalovanou. Trestní oznámení na ředitele veřejnoprávní televize a moderátorku Noru Fridrichovou podal pro změnu Jaromír Soukup. „Lživé a manipulativní zpravodajství“ podle podnikatele poškozuje dobré jméno jeho firem. „Zatímco Rada pro rozhlasové a televizní vysílání je schopna nám posílat upozornění za každou maličkost, tak v případě České televize je její chování farizejské,“ obviňuje i instituci, která má nad televizními kanály mít dohled. Ale Miroslav Kalousek už vzkazuje, že žádné fňukání a žaloby Soukupovi nepomohou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.1.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Lež z ČT, kvůli které šel novinář málem sedět. Teď začal mluvit
Novinář Marek Přibil se na webu PPmagazín.com rozepsal o důkazu, jak pořad veřejnoprávní České televize Newsroom ČT24 vytvořil poškozující a manipulativní fake news.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.2.2019 v 17:35, zobrazit podobné
ČT za peníze všech vysílá pro havlistickou menšinu, udeřil bývalý ředitel slovenské televize. Soukup jejich manipulativní publicistiku aspoň trochu okysličil
ROZHOVOR „Záleží jen na nás, jestli budeme volit politiky, kteří budou ve svých programech deklarovat, že ochrání nezávislý internet, anebo budou garantovat naše blaho na bázi inovované totality,“ upozorňuje Radim Hreha, mediální analytik a bývalý ředitel Slovenské televize. Podle něj je informační monopol na nastavování veřejného mínění u konce s dechem. Vyhráno však není, mediální scéna je kontaminovaná. A Jaromíra Soukupa z TV Barrandov považuje za okysličení dlouhodobě mdlé a manipulativní veřejnoprávní publicistiky. Jestli vstoupí do politiky, bude prý úspěšný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Hejtman Okleštěk: Kraj investuje do prevence kriminality. Chystá divadlo, letáky i odbornou konferenci
Divadelní představení, které ukáže seniorům, jak mají rozpoznat manipulativní a falešné chování a naučí je, kterak na ně reagovat – to je hlavní cíl projektu s názvem Víš, kdo volá?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Vladimír Pelc: Patologie manipulativní role politických totalizátorů
Předseda Ústavního soudu ČR Pavel Rychetský nedávno prohlásil, že nejrůznější sociální sítě nyní hrají patologickou manipulativní roli, a to prý obdobně, jako se to dělo ve třicátých letech minulého století v Německu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Černochová (ODS): Liknavý přístup ministra zahraničí Rusku i prezidentovo mlčení jsou nepřijatelné
Občanští demokraté v Poslanecké sněmovně chtěli formulovat jasné usnesení k útoku na bývalého ruského agenta ve Velké Británii, ministr zahraničí v demisi však jakoukoliv diskuzi odmítá. Jana Černochová považuje takový postup ministra zahraničí v demisi za nepřijatelný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.3.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Premiér Sobotka: Neuvěřitelné a zcela nepřijatelné chování
Komentář předsedy vlády Bohuslava Sobotky k aktuální nahrávce, která se objevila na veřejnosti a má se týkat ministra financí Andreje Babiše
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Korupční chování ČT, posouvání reality, lapsy a podrazy. Analytik Žantovský sleduje aktuální dění v televizi a má toho dost. Vyjde Černá kniha
TÝDEN V MÉDIÍCH Podjatost, s jakou se ve zpravodajství a publicistice České televize prezentují některé události či osoby, se dá ilustrovat na mnoha příkladech z poslední doby. Stačí sledovat aplaus, jímž provází útoky tradičních politických stran na Andreje Babiše, ale i lásku a pozornost, jakou věnuje ohlášení volebního programu uvadající TOP 09. Mediální analytik Petr Žantovský si všímá nejen toho, jak veřejnoprávní televize posouvá realitu upravováním výroků, ale i toho, že byla nařčena z korupčního chování.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.2.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Útok na Zemana z nečekané strany: Senilní stařec, zjevně na tom není dobře. Vážně chce s takovým chováním jít do kampaně?
K vývoji současné vládní krize se před kamerami České televize vyjádřil také předseda Senátu Milan Štěch (ČSSD). Na Hradě zřejmě z jeho slov nebudou mít radost, protože přirovnal chování Miloše Zemana k chování „senilních starců, kteří už na tom nejsou fyzicky, ani duševně právě nejlépe“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.5.2017 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist