To smrdí. Klonovaní demonstranti. Čižinský a Horký šíří velmi podivné foto ze včerejší demonstrace proti Babišovi
Kolik lidí včera protestovalo proti premiéru Andreji Babišovi a nové ministryni spravedlnosti Marii Benešové na Staroměstském náměstí? Podle organizátorů demonstrace šlo o obrovský úspěch. Redaktor Filip Horký ze Seznam Zprávy mluví na Twitteru o 20 tisících lidí. Poslanec Jan Čižinský (Praha Sobě) z pražské vládní koalice je účastí rovněž nadšen. Má to ale jeden háček – oba pánové se odkazují na zmanipulované fotografie, se kterými si někdo pořádně pohrál v počítači. Jde o nevydařený panoramatický záběr?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2019 v 13:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 07. 05. 2019

Související články

Honzovi Čižinskému prý smrdí... Prahou se šíří informace o velmi podivné zakázce v Kongresovém centru
Třaskavé podezření ze zmanipulování veřejné zakázky má na krku Kongresové centrum Praha (KCP). Na pochybný tendr, ve kterém mohlo dojít ke zvýhodnění dvou účastníků řízení, upozornila soukromá firma. Ta byla za podivných okolností o možnost účastnit se zakázky připravena. Nyní si na postup Kongresového centra stěžuje a požaduje zrušení tendru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.6.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Koblihou vám zavřu hubu, premiérem brzo budu. VIDEO ze včerejší akce, ze kterého puknete smíchy
Ze svých dojmů ze včerejší demonstrace v krajských městech s názvem Proč? Proto!, jež se vymezovala proti ministru financí Andreji Babišovi a prezidentu Miloši Zemanovi, se na svém facebookovém profilu vypsali občanský aktivista Tomáš Peszynski a Klára Novotná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Dvacet pět tisíc lidí demonstrovalo na Václaváku proti EU, to už je nějaká síla!
Kdepak, Evropská unie už to má spočítané. Včerejší demonstrace proti eurofašistům z Bruselu byla nejmasovější politická demonstrace od listopadu ´89. Jen houšť!  
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 26.4.2019 v 20:40, zobrazit podobné
Nás neodvoláš. Zaplníme Václavák, hrozili demonstranti Babišovi. A co se dělo pak?
Demonstrace proti nové ministryni spravedlnosti Marii Benešové (za ANO) a premiérovi Andreji Babišovi (ANO) pokračují. Na pražském Staroměstském náměstí se shromáždily desetitisíce lidí již potřetí. Účast je podobná jako před týdnem, kdy podle organizátorů přišlo 20 000 lidí. Akci pořádá iniciativa Milion chvilek pro demokracii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.5.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Zase přijdeme, slíbili Babišovi na rozloučenou demonstranti na Václaváku. Víme, co se dělo předtím...
V pondělí večer se téměř ve dvaceti českých městech konaly demonstrace proti premiérovi v demisi a předsedovi hnutí ANO Andreji Babišovi. V městech se sešly tisíce protestujících. Největší shromáždění se konalo v Praze. Petici, kterou podepsalo podle serveru Novinky.cz více než 236 tisíc lidí, vyzývá, aby v pozici premiéra skončil. Oficiální demonstrace na Václavském náměstí skončila krátce po 20. hodině hymnou v podání operní pěvkyně Dagmar Peckové. Lidé se rozešli, přičemž volali hesla jako: „Zase přijdeme.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.4.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Blíží se demonstrace proti Babišovi. Na internetu se na ni srocují už tisíce lidí
„Proč? Proto!“ Tak zní název demonstrace pořádané na protest proti Andreji Babišovi (ANO). Otázka v názvu demonstrace odkazuje na inzeráty, které Babiš nechal uveřejnit nejen v MF Dnes a Lidových novinách. Babiš má v inzerátu přelepená ústa páskou, snaží se naznačit, že je umlčován a klade si otázku, proč se tak děje. Občané se podle všeho chystají ministrovi odpovědět.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Jiřina Novotná: Ivo Budil blábolí o milionchvilkařích a barevných revolucích
Žádné důkazy o tom, že by organizátoři včerejší pražské demonstrace proti Babišovi plánovali nedemokratické kroky, neexistují. Nechť premiéra prostě nahradí někdo jiný z ANO. Sorry jako.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2019 v 17:35, zobrazit podobné
FOTO Další demonstrace „u Marxe“ v Chemnitz. Ovládl ji host z Izraele, kterému teroristé zavraždili dceru
REPORTÁŽ V Saské Kamenici (Chemnitz) vyšli lidé znovu do ulic. Opět kvůli obavám o svou bezpečnost. Demonstrace z tohoto týdne však byla něčím zvláštní. Vystoupil na ní postarší pán žijící v Izraeli, kterému zahynula dcera při teroristickém útoku. Tato strašlivá událost se mu vpálila do mysli tak silně, že považoval za důležité přijet do Saské Kamenice a podpořit zdejší obyvatele. Pronesl velmi silný projev, který demonstranti odměnili hromovým potleskem. Podívejte se sami, co občanům Chemnitzu sdělil...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.9.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Proč na titulní strany novin nedávají demonstrace proti Babišovi? Je zde tvrzení, kterého se chytili i u Šafra
Ondřej Neumann se na serveru Hlídací pes zamýšlí nad otázkami, zda patří padesátitisícová demonstrace proti vládě druhý den na titulní stranu celostátních deníků, nebo ne. A jaký vyvodit závěr z toho, když se na titulních stranách neobjeví. Důvod vidí v nekompetentnosti redakcí, u titulů MfD a LN pak nevylučuje možnost nadbíhání Andreji Babišovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Drahoš, Majdan a zmlácený Ovčáček? Po konci „Václaváku“ se Česko rozhádalo na internetu. Ale hodně
Demonstranti proti premiéru Babišovi a ministryni spravedlnosti Marii Benešové se přestali motat mezi turisty u Orloje na Staroměstském náměstí a přesunuli své akce na Václavák. Úterní demonstrace se tak měla stát jejich triumfem, dopředu se ozývaly výzvy, že Václavák bude zaplněn.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2019 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist