Gerasimovova doktrína: Štětina a „experti“ opakují nesmysl. Dokolečka dokola. Autor se přiznal a řekl pravdu
O Gerasimovově doktríně hovoří mnoho bojovníků proti ruskému vlivu. Za všechny například europoslanec Jaromír Štětina nebo datový analytik František Vrábel. Ale jak se k termínu staví ten, který ho přivedl na svět? Tedy ne generál Gerasimov, ale odborník na Rusko a východní Evropu Mark Galeotti. „Název Gerasimovova doktrína neměl být žádným pojmenováním a nic neznamená. Je čas se od něj oprostit.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2019 v 13:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 07. 05. 2019

Související články

Jaromír Štětina: Juncker, dědek popletenej, vychvaloval Putina. Já mám Rusko rád. Fašismus na Ukrajině? Nesmysl
REPORTÁŽ Jsme v hybridní válce s Ruskem a ta je ještě horší než konvenční. Evropská unie se bojí Kremlu a tak je vůči němu servilní. Je třeba všemožně podporovat slaboučkou ruskou opozici. Našemu pomýlenému prezidentovi nikdo nevysvětlí, že na Ukrajině nejde o občanskou válku. Besedy o ukrajinské krizi se v Radnicích na Rokycansku zúčastnili europoslanec Jaromír Štětina a kandidát do senátu za TOP 09, bývalý novinář Martin Uhlíř. Ten rovněž uvedl, že referendum na Krymu bylo uspořádáno pod hlavněmi zbraní. Štětina zde rovněž ohlásil svoji opětovnou kandidaturu na europoslance.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Řev. Pořád dokola... Babiš v ČT huboval na Kubala a řekl pravdu o Benešové. Ještě nezaznělo
V rámci blížícího se výročí vstupu ČR do EU byl do Událostí, komentářů pozván premiér Babiš. A i když se měl pořad zabývat tímto výročím, první část byla věnována výměně Jana Kněžínka za Marii Benešovou. „Stejný řev byl, když bylo výběrové řízení na šéfa GIPSu, na policejního prezidenta a stále dokola,“ vyjádřil se premiér ke jmenování. Michal Kubal pak na něj vytáhl fotografii demonstrujících na Staroměstském náměstí. „Skvěle, máme svobodu a demokracii. Slavíme 30 let od revoluce a já myslím, že lidé mají právo vyjádřit svůj názor,“ ohodnotil Babiš demonstrující s poznámkou, že je zajímavé, že mají stejné transparenty a deštníky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.4.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Marek Benda řekl možná poprvé pravdu o politice ODS
Na pozadí „nového vývoje“ v jednání o vládě se ve studiu ČT24 v pořadu Události, komentáře objevil Marek Benda. Veřejně přiznal, že ODS neměla zájem o vstup do vlády od vyhlášení výsledků voleb.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 23.2.2018 v 08:40, zobrazit podobné
Jaromír Štětina představil, s kým chce zachraňovat Evropu. Mimo jiné s oplakávaným rozhlasovým exředitelem Fischerem
Evropská unie je významně ohrožena zvenčí i protievropskými silami zevnitř, řekl na dnešní tiskové konferenci zakladatel hnutí Evropa společně a lídr kandidátky pro volby do Evropského parlamentu (EP) Jaromír Štětina. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.3.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Levová (SPD): „To je primitiv todle, to je strašný,“ pravil Babiš
Babiš zase perlil u Jílkové. Nejen že nenechá nikoho domluvit, že mluví jako kolovrátek stále dokola a dokola, ale už se ani nenamáhá být slušný alespoň k voličům!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.2.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Jaromír Štětina odmítl pozvání Sobotky: Nepřijdu, pane premiére. Ničím byste mě neobohatil
Europoslanec Jaromír Štětina odmítl pozvání premiéra na setkání s českými poslanci Evropského parlamentu. Štětina o tom informoval na svém facebookovém profilu, kde vyvěsil fotokopii dopisu, jímž svou účast odmítá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.2.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Rusko stvořilo Okamuru! řekl Štětina. Klepetko v ČT utřen Klárou Samkovou: Německo musí zaplatit
V nedělním Politickém spektru se opět sešli zástupci menších stran. Mimo jiné advokátka Klára Samková za Alternativu pro Česko, europoslanec Jaromír Štětina za Evropu společně nebo bývalý ministr a velvyslanec Jaroslav Bašta za Bezpečnost, odpovědnost a solidaritu. Samková k tématu dvojí kvality potravin řekla, že dle ní je to zástupné téma a chystá se něco nekalého. A opravila moderátora Klepetka, že Alternativu už reprezentují dva poslanci. Bašta zase tvrdil, že Češi by se měli snažit EU reformovat, protože pak to s ní dopadne jako se Sovětským svazem. A Štětina? Rusko, hybridní válka, Gerasimov.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.5.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Jaromír Štětina oslavil Banderu
Europoslanec za TOP 09 Jaromír Štětina se na svém facebookovém profilu vyjádřil k ukrajinskému zločinci a vrahovi Stepanu Banderovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.10.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Režisér Fenič tepal dnešní politiky kvůli Havlovi. A hned se přihlásili Kalousek a Štětina
Tady v politice nikdo nesahá Havlovi po kolena, řekl režisér Fero Fenič. Dnešní politici podle něj Havlův odkaz povětšinou ignorují, a pokud už mu věnují pozornost, kritizují ho. Proti tomuto tvrzení se však důrazně ohradili poslanec Miroslav Kalousek (TOP 09) a europoslanec Jaromír Štětina. Oba zdůraznili, že odkaz Václava Havla ctí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.2.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Erik Best přiznal pravdu o tom, co si myslí o USA
Americký novinář Erik Best se vyjádřil ke státnímu vyznamenání, které letos dostal od Miloše Zeman. Ale nejen k němu. Prozradil také, proč je rozčarován ze situace v USA.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.11.2018 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist