Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2019
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.929x, což odpovídá cca 205.010-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Je to zloděj, řvalo se na Babiše na náměstí v Ostravě. Pak se režie vymkla a pískalo se na Dolínka
REPORTÁŽ „Demisi! Nejsme děti! Máme toho dost!“ přidávali se v Ostravě ke skandování lidí, kteří v pondělí protestovali za nezávislost justice v Praze na Staroměstském náměstí. Odpůrci změn ve vládě sledovali na Masarykově náměstí přímý přenos z pražské demonstrace. Zatímco místopředsedu ODS Petra Kupku, který v Praze vystoupil, i v Ostravě vítali s nadšením, poslance ČSSD Petra Dolínka častovali pískáním a křikem „Hanba!“. Že šlo jen o stream z Prahy evidentně mnohým nevadilo, ale některým chyběla účast místních politiků. „Bohužel naši zastupitelé na to neslyší. Nejde jim o nás, jde jim o jejich koryta!“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2019 v 20:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 07. 05. 2019

Související články

Robin Suchánek: Tisíce lidí se chystají na demonstrace proti Andreji Babišovi a Miloši Zemanovi
Demonstrace „Proč? Proto!“, reagující na aktuální dění kolem Andreje Babiše a postup prezidenta Miloše Zemana, se uskuteční ve středu 10. května v šesti městech České republiky od 18:00 hodin – Praha (Václavské náměstí), Brno (náměstí Svobody), Olomouc (Žerotínovo náměstí), České Budějovice (Náměstí Přemysla Otakara II.), Plzeň (náměstí Republiky) a Liberec (náměstí Edvarda Beneše).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.5.2017 v 10:35, zobrazit podobné
ŽIVÉ VIDEO Babiše do krimu!, objevilo se na Václaváku. K demonstrantům promlouval Kalousek
Na Václavském náměstí se sešla demonstrace, která si klade za cíl přimět k odstoupení premiéra Andreje Babiše. Náměstí naplněné řídkým davem zhruba do třetiny již zhlédlo například Miroslava Kalouska.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.11.2018 v 20:35, zobrazit podobné
„Ožrala a zloděj zlodějská.“ Spor Babiše s Kalouskem dorazil k soudu
Soudy nebudou řešit spor poslance Miroslava Kalouska (TOP 09) a premiéra Andreje Babiše (ANO) ohledně výroků ve Sněmovně. Odvolací senát středočeského krajského soudu potvrdil, že věc spadá pod sněmovní mandátový a imunitní výbor.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.4.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Němcová se před demonstranty zcela odvázala: Naskočilo mi 11. září 2001. Atak Babiše je enormní!
Proti vládě s komunisty demonstrují na pražském Malostranském náměstí desítky lidí. K protestu se sešly nedaleko Poslanecké sněmovny, kde poslanci jednají o vyslovení důvěry druhému kabinetu Andreje Babiše (ANO). Na náměstí plánují zůstat i přes občasný déšť do skončení dnešního jednání Sněmovny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Šok: Na Zemana veřejně vybafl Vladimír Hučín a bylo to naprosto nezapomenutelné. Prezident nejdrsněji zesměšnil Kalouska
V rámci své šesté návštěvy Olomouckého kraje zavítal v úterý pozdě odpoledne prezident České republiky Miloš Zeman také do Přerova, kde byl jasným vítězem prezidentského klání. Na přerovském náměstí Tomáše G. Masaryka debatoval s občany zhruba čtyři desítky minut. Prezidentovi kladli lidé otázky přímo v hledišti, kde měli k dispozici bezdrátové mikrofony. V hledišti to chvílemi pořádně vřelo, křičelo se a pískalo, protože nás prý Zeman vede do totality. Přesvědčte se sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Velezrada? Neuctivé. Zeman se stydět nemusí. Zato Kiskova minulost... Známý novinář poodhalil, o čem se raději nemluví
Při včerejších připomínkách výročí 21. srpna 1968 došlo k mnohému. Pískalo se na Andreje Babiše, prezident Zeman byl kritizován za to, že nic neřekl, a prezident Slovenska Andrej Kiska chválen. Ale co se skrývá v minulosti českého a slovenského prezidenta? Nad tím se zamýšlí novinář Daniel Kaiser v komentáři pro server Echo24. A Kiska z jeho úvahy nevychází bez poskvrny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.8.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Nenecháme si vzkazovat od Zemana, že máme mlčet! bouřila se na protibabišovské demonstraci na Václaváku Němcová
Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) je opět v nemilosti protestujících. Nejen na pražském Václavském náměstí, ale i na dalších místech republiky demonstrovali lidé proti jeho vládě, která by se měla opírat o podporu komunistů. V centru Prahy se na náměstí sešlo několik tisíc lidí s píšťalkami a transparenty. V Olomouci a Plzni se sešlo asi 500 lidí, v Jihlavě přibližně 400, v Ostravě a Liberci zhruba 300. Protesty byly i na dalších místech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2018 v 20:34, zobrazit podobné
Pochod k neexistující silnici. Tak ČSSD zahájila kampaň v Praze
REPORTÁŽ Pražská sociální demokracie 29. srpna odpoledne zahájila volební kampaň pod vedením náměstka pražské primátorky Petra Dolínka netradičním pochodem k dosud neexistujícímu úseku Pražského okruhu poblíž Uhříněvsi. „Válku levné práci, důstojné stáří náš závazek,“ křičely cedule do polních dálav. Priority do voleb podle Dolínka? Zvyšování mezd, dostupnější bydlení pro všechny a dostavba Pražského okruhu, který Praha potřebuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Žranice podle Bondyho: V Disku otevřou Masoráj
Nikdy neinscenovaná hra Egona Bondyho Ministryně výživy se stala inspirací pro třetí absolventskou inscenaci studentů 4. ročníku herectví katedry činoherního divadla DAMU. Hru s názvem Žranice připravili studenti 5. ročníku režie Adam Skala a Kamila Krbcová, kteří se zhostili i režie a dramaturgie projektu. Autoři se kromě díla filosofa a dramatika Bondyho inspirovali i filmem Velká Žranice Marca Ferreriho nebo dramatic-kými díly českých surrealistů. Ve dvojí premiéře uvede inscenaci s názvem Žranice ve dnech 16. a 17. listopadu divadlo DISK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.10.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Ožrala Kalousek, zloděj zlodějský. Kvůli slavné Babišově sněmovní promluvě podává šéf frakce TOP 09 žalobu
Okresní soud Praha-západ bude řešit žalobu předsedy sněmovní frakce TOP 09 Miroslava Kalouska na premiéra a předsedu hnutí ANO Andreje Babiše. O podání žaloby, která se týká výroků Babiše o Kalouskovi před hlasováním o důvěře vládě ANO a ČSSD, dnes informoval server iDNES s odvoláním na Kalouskova právního zástupce Stanislava Balíka. Zprávu převzala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2018 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist