Brzy budou říkat, že jste nácek. Ódéesák se rozpovídal tak, že Xaverovi Veselému došla slova
Luboš Xaver Veselý pozval před kameru bývalého europoslance za ODS Eduarda Kožušníka. Dozvěděl se od něj, že EU nefunguje a je třeba ji zreformovat. Kožušník také prohlásil, že poslankyně Miroslava Němcová by byla dobrou prezidentkou České republiky. Povídali si spolu také o České televizi, k jejímuž financování byl Kožušník kritický.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2019 v 21:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 07. 05. 2019

Související články

Ty vypadáš... Z ČSSD před schůzí u Zemana vypadly silné věci. Xaver jen koukal
Poslanec ČSSD a starosta Náchoda Jan Birke přijal pozvání do studia XTV k Luboši Xaverovi Veselému. Ačkoliv debata začala příjemným tématem oceňovaného piva z náchodského pivovaru, brzy se přenesla k věcem, které tak optimistické rozhodně nejsou. Před jednáním Andreje Babiše a Jana Hamáčka u prezidenta, ke kterému má dojít ve středu odpoledne, vypadly z poslance ČSSD velmi pozoruhodné informace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.7.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Volný natvrdo: Budu ČT žalovat! Odkloněné stamiliony, zamlčování informací, porušení zákona. Je toho prý hodně
Předseda nově vzniklého hnutí Jednotní – alternativa pro patrioty (JAP), nezařazený poslanec Lubomír Volný, který před časem opustil poslanecký klub uskupení Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury, zavítal do internetové televize XTV k Luboši Xaverovi Veselému. „Co vám provedla Česká televize, že jste se do ní tak pustil?“ otázal se hosta moderátor. A Volný spustil kanonádu...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2019 v 15:35, zobrazit podobné
„To mě opravdu silně zaráží. Velmi silně.“ Vitásková pronesla na kameru varovná slova o Hamáčkovi
Někdejší šéfka Energetického regulačního úřadu (ERÚ) zavítala k Luboši Xaverovi Veselému do internetové televize XTV.cz, usedla do křesla a spustila kanonádu. Slovní granáty dopadaly na Zdeňka Bakalu, na šéfa ČSSD Jana Hamáčka, který je údajně s Bakalou propojen, a na mnoho dalších lidí. Vitásková má dle svých slov osobní zkušenosti s tím, že v naší zemi je porušována Listina základních práv a svobod.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Prezidentský kandidát Kulhánek: Zeman zemi reprezentuje jen na jednu stranu
Prezidentský kandidát Vratislav Kulhánek se v rozhovoru pro XTV.cz svěřil Luboši Xaverovi Veselému například s tím, proč se rozhodl bojovat o post na Pražském hradě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.8.2017 v 16:35, zobrazit podobné
„Dva dny jsem byl z toho špatnej!“ Herec Vyskočil se účastnil debaty, kde narazil na senátorku, která opravdu nemá rád Zemana
Herec Ivan Vyskočil v internetové televizi XTV prozradil moderátorovi Luboši Xaverovi Veselému, že ho zaskočila míra zloby, která se ve společnosti zdvíhá před druhým kolem přímé volby prezidenta proti Miloši Zemanovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2018 v 16:35, zobrazit podobné
„Dva dny jsem byl z toho špatnej!“ Herec Vyskočil se účastnil debaty, kde narazil na senátorku, která opravdu nemá ráda Zemana
Herec Ivan Vyskočil v internetové televizi XTV prozradil moderátorovi Luboši Xaverovi Veselému, že ho zaskočila míra zloby, která se ve společnosti zdvíhá před druhým kolem přímé volby prezidenta proti Miloši Zemanovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Šéf KSČM Filip tvrdě odsoudil Alternativu pro Německo
Šéf komunistů Vojtěch Filip usedl na Frekvenci 1 proti moderátorovi Luboši Xaverovi Veselému a vyložil mu svůj pohled na nadcházející parlamentní volby, varoval před hrozícím absolutním rozvratem, ale dotkl se také nedávných voleb v Německu. Tvrdě kritizoval především protiunijní a protiuprchlickou Alternativu pro Německo (AfD).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.10.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Víc píchaček!
Dělali jste někdy „na píchačky“? Jestli ne, brzy budete, protože je členské státy EU budou muset zavést.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 17.5.2019 v 09:40, zobrazit podobné
Jiří Baťa: Pane europoslanče Pospíšile...
... po přečtení podstatné části Vašeho rozhovoru, který jste poskytl do XTV panu L. X. Veselému, se potvrdil můj názor, že mezi českými politiky, vedle Vašeho eurokolegy, demagogického podvraťáka J. Štětiny, není většího politického parazita, vych...ého kariéristy, rusofoba a pokrytce, adoranta západní politiky USA a NATO, než jste Vy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Jiří Zimola vystoupil v internetové televize a o dění v ČSSD toho řekl opravdu dost. Nejen Hamáček by měl zpozornět
Jiří Zimola se před pár týdny vzdal postu prvního místopředsedy ČSSD. Teď dorazil do internetové televize XTV.cz a moderátorovi Luboši Xaverovi Veselému toho prozradil hodně o situaci v ČSSD, zastal se Andreje Babiše, vychválil prezidenta Miloše Zemana a tvrdě se obul do svých stranických kolegů Miroslava Pocheho a Tomáše Petříčka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.11.2018 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist