Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.839x, což odpovídá cca 95.956-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Lumír Němec k Rudé armádě: Že nás mohli osvobodit jen Američané? Pravda je jiná, zde jsou fakta
ROZHOVOR "Rudá armáda bojovala na našem území téměř osm měsíců, osvobodila převážnou část území tehdejšího Československa a na našem území padlo téměř 140 000 rudoarmějců," připomíná k výročí Dne vítězství bezpečnostní analytik Lumír Němec, dříve náčelník vojenské policie SOG v Afghánistánu. Během osvobozování Československa samozřejmě docházelo i k excesům a násilnostem, podle Němce je ovšem nutné brát v potaz veškeré souvislosti, především pak obrovskou oběť, kterou všechny národy spojeneckých vojsk položily. "Na základě dohody tří mocností jsme , bohužel, zůstali ve sféře vlivu sovětského svazu a toho uměl Stalin mistrně využít. Do klíčových pozic byli dosazeni kovaní komunisté, kteří plnili úkoly sovětských soudruhů. Což vyvrcholilo únorovým převratem a dobou temna po následujících čtyřicet let," dodává bezpečnostní analytik Němec.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2019 v 05:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 08. 05. 2019

Související články

Napůl fraška, napůl tragédie. Igor Lukeš mluvil o tom, proč Prahu neosvobodila armáda USA
Sovětští vojáci ještě bojovali o Berlín. Američané mezitím pacifikovali jih Německa. A cestou Bavorskem při ochraně jednoho křídla ozbrojených sil pronikají Američané i na české území. Bylo 19. dubna 1945. Vojáci západních sil mohli pokračovat v pochodu na Prahu a osvobodit i naše hlavní město. To se však nestalo. Komunisté měli z amerických vojáků strach.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Elitní bojovník Němec varovně k Bruselu: Považuji se za vlastence. Některé skupiny lidí se nám ale snaží říct, že už nejsme Češi, ale Evropané
ROZHOVOR Za zpochybňování historie 2. světové války mohou žvanilové, kteří zhasnou stejně rychle, jako vzpláli, říká v Den vítězství bezpečnostní expert Lumír Němec. Těm, kteří padli při osvobozování naší vlasti, Československa, bychom měli projevovat úctu, tvrdí muž, který opravdu ví, co říká: sám totiž bojoval v Afghánistánu proti nejhorším světovým teroristům. „Žijeme v divné době, ale já se narodil jako Čech, jsem za to rád a na bruselskou diktaturu kašlu,“ říká Němec.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Jan Ziegler: Važme si hrdinství ruských vojáků, ale rudé zlo musí být odsouzeno
Je třeba rozlišovat, vojáci Rudé armády si zaslouží naši úctu, ovšem pravda musí být řečena celá. Ze strany SSSR nebylo jen osvobození, ale také rabování, krádeže továren a únosy československých občanů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Zeman spálil rudé trenýrky
Podle novinky.cz reagovali čeští politici „většinou negativně“ na akci, při níž Miloš Zeman spálil na Hradě rudé trenýrky, které mu „doručila“ skupina Ztohoven  výměnou za prezidentskou standardu. Není to celá pravda.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 15.6.2018 v 08:40, zobrazit podobné
Imáma ke každé jednotce. Muslimové v německé armádě se ozvali
Muslimové sloužící v německé armádě se hlásí o svá práva. Z celkového počtu 177 tisíc vojáků vyznává islámskou víru asi 1500 příslušníků bundeswehru. Ti teď žádají o to, aby mohli mít u jednotek muslimské imámy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Bezpečnostní expert Němec: Kdyby Eritrejec útočil ve Švýcarsku, mohou ho sundat, jenže v Německu nesmíte mít ani slzák. Stát nás neochrání, musíme se bránit sami
ROZHOVOR Proč nezabíjel rovnou ve Švýcarsku? „Nemůže to být tím, že ve Švýcarsku jsou legálně povolené zbraně a mohlo by se mu stát, že ho nějaký Švýcar sundá, ale v Německu, kde nemůžete mít ani slzák, je možnost provést útok na veřejnosti mnohem jednodušší?“ Bývalý velitel speciální protiteroristické jednotky Vojenské policie Lumír Němec hovoří nejen o případu zabití osmiletého kluka ve Frankfurtu nad Mohanem. Už nestačí dát týrání oběti na Facebook. „Povýšili násilí na vyšší level. Někdo si chce vylít osobní vztek a zabije člověka.“ Více policistů, více kamer, to nepomůže. Lidé musí přijmout zodpovědnost za svou bezpečnost. „Přichází nový trend. Stát nebude schopen bezpečnost garantovat.“ A EU? Směřujeme k nové totalitě. Němec, který sloužil na misích v Afghánistánu nebo Iráku sděluje i to, s čím v poslední době marně apeloval na politiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2019 v 15:35, zobrazit podobné
VIDEO Nějaká smažka? Balím ženy, piju alkohol a nebudu se měnit! nadává válečný veterán feministkám
Bezpečnostní poradce a válečný veterán, člen Útvaru rychlého nasazení Lumír Němec sdílel na svém facebookovém profilu dvě vida o toxické maskulinitě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Jan Ziegler: Fakta jsou jasná, Rusko není vzorem
Ta čísla jsou přesvědčivá a pravdivá. Ukazatelé použité v grafice jasně dokazují, že Rusko zaostává a rusofilové mohou křičet, kopat nožičkami, vztekat se, ale to je tak jediné, co mohou dělat. Pravda se překřičet nedá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.2.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Bývalý velitel elitní jednotky vstává ze židle: Lidé musí být připraveni se bránit a žádný bruselský mimoň nemá právo jim v tom bránit!
ROZHOVOR Těžko říci, proč jsou ve vedení Evropské unie takoví „mimoni“, tvrdí krátce po sérii útoků v Londýně a Antverpách bezpečnostní expert Lumír Němec a radí bojovat proti směrnici Evropské komise, přikazující lidem sebrat jejich legálně držené zbraně. Podle bývalého členy protiteroristické policejní jednotky URNA a velitele bojové mise armádní speciální jednotky SOG v Afghánistánu je nepochopitelné, jak může v dnešní době chránit sídlo vrcholné demokratické instituce- londýnský parlament- neozbrojený policista. „Přišel čas demonstrovat naši sílu a vůli se bránit radikálnímu islámu. Je třeba, aby si občané zvykli na to, že se budou muset bránit sami,“ říká Němec.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Koledujeme si o průser, varuje europoslankyně Konečná ohledně kauzy Skripal. A přidává velmi nepříjemnou zkušenost po jejím projevu o Rudé armádě
ROZHOVOR „Přeci nemůžeme hrát hru, ve které si někdo něco myslí a začne obviňovat bez důkazů. Jestliže na takovou hru přistoupíme, koledujeme si o průser,“ varuje důrazně europoslankyně Kateřina Konečná (KSČM). Sama se stala obětí útoků na sociální síti po projevu, v němž připomněla zásluhy Rudé armády při osvobozování. „Vojáci zemřeli, abychom žili v míru a my si jich nedovedeme vážit,“ řekla také v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2018 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist