Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2019
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.707x, což odpovídá cca 193.426-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Česko může jednat o koupi více variant amerických vrtulníků
Česká republika může jednat o více variantách nákupu 12 armádních vrtulníků od Spojených států. ČTK to dnes sdělil mluvčí českého Ministerstva obrany Jan Pejšek, podle něhož umožňuje kombinaci různých strojů schválení jejich prodeje americkými úřady. Strategickou zakázku povolilo minulý týden americké ministerstvo zahraničí, které o tom informovalo Kongres.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2019 v 05:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 08. 05. 2019

Související články

Kongres USA se bude zabývat prodejem vrtulníků do ČR
Americký Kongres se bude s největší pravděpodobností během října zabývat prodejem amerických vrtulníků UH-1Y od firmy Bell české armádě. Vyplývá to z informací ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.9.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Nákup víceúčelových vrtulníků pro armádu by mohl být zahájen v létě, uvedla Šlechtová
Nákup víceúčelových vrtulníků pro armádu by mohl být v ideálním případě zadán v létě. Po jednání dnešního výboru to novinářům řekla ministryně obrany v demisi Karla Šlechtová (za ANO). Po generálním štábu nyní požaduje vedení ministerstva poslední upravení zadávací specifikace. Termín vojáci dostali do pátku, požadují ale více času.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Seďa (ČSSD): Pomůže změna veřejné dopravy ke zlepšení životního prostředí?
Koncepce veřejné dopravy v Uherském Hradišti, Starém Městě a v Kunovicích si zaslouží více odborné oponentury i více variant řešení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.11.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Slovutný ekonom: Čech si koupí méně než Němec, ale jinde jsou na tom hůř. Němce budeme dotahovat, vyhlídky jsou dobré
ROZHOVOR Česko rozhodně není jednou z nejdražších zemí Evropy. Tvrdí to jeden z nejcitovanějších českých ekonomů, analytik ve společnosti AKCENTA Miroslav Novák. Upozorňuje, že kupní síla českých domácností je sice ve srovnání s průměrem eurozóny či západoevropskými ekonomikami slabší, ale oproti dalším středoevropským či pobaltským zemím je vyšší. Z české čisté mediánové mzdy si Čech v ČR sice koupí méně zboží a služeb než Němec z německé čisté mediánové mzdy, ale více než například Slovák, Maďar či Estonec. Společně s Maďarskem ale Česká republika patří k zemím s nejdražšími mobilními službami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.9.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Francie s Německem vyrazily ze startovních bloků k vícerychlostní Unii. A potrefené husy zakejhaly. Novinář komentuje pět variant „prvního úředníka“
Nad tím, že Brusel před klíčovým summitem EU v Římě předložil pět variant vývoje Evropské unie, se v dnešní Mladé frontě Dnes zamýšlí novinář Luboš Palata.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Česká novinářka natáčela konvoj amerických vojáků a dostala se do křížku s jedním z nich
Druhá část konvoje amerických vojáků mířících přes Česko do Polska včera se zpožděním opouštěla naše území. Server Seznam Zprávy se snažil vojáky natočit, jednomu z nich se to však nelíbilo. Konvoj mířil na cvičení Sabre Strike 2018.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Naštvaný Trump a „hodný Asad“: Převratný vývoj kolem Sýrie. Nové zprávy
Ohlášené stažení amerických vojáků ze Sýrie možná nebude tak rychlé, jak Donald Trump původně oznámil. Republikánský senátor prý Trumpa přesvědčil, aby se Američané stahovali chytře a zajistili, že kurdští spojenci nebudou v nebezpečí. Jenže podle amerických deníků Kurdové začnou po americkém stažení jednat s Bašárem Asadem o ochraně před Turky. Trumpovo rozhodnutí komentovala i Tereza Spencerová...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.1.2019 v 11:35, zobrazit podobné
dTest: Když je v bytě více nájemců
Pokud je ve smlouvě na straně nájemce uvedeno více osob, jedná se o společný nájem bytu. Společní nájemci mají stejná práva a povinnosti, někdy však může jednat jeden i za ostatní, zatímco v jiných případech je potřeba souhlas každého z nich. Jak se řeší situace, kdy se nemůžou ohledně nájmu na něčem dohodnout? A jak se rozhoduje o tom, kdo z rozvádějících se manželů zůstane dál nájemcem bytu?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.9.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Štěpánek (Zelení): Babišova rada, ať se koupí více cisteren, je směšná
Komentář na facebookovém profilu k ochraně životního prostředí a boji proti suchu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Dostavba Dukovan: Zeman a šéf ČEZu Beneš se shodli a vybrali jednu ze tří variant, píší noviny
Aktuálně se řeší výstavba nových jaderných reaktorů v Dukovanech. Ve hře je až 200 miliard korun. Existuje několik variant, každá z nich s jinými riziky. Podrobný přehled přinesly Lidové noviny. Ovládne dozorčí radu energetického gigantu Andrej Babiš, nebo si nadvládu udrží generální ředitel Daniel Beneš?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.6.2018 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist