Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.828x, což odpovídá cca 95.382-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Vyhrála Čaputová a Juncker. Ale bylo to trochu trapné, při předávání ceny Evropy...
Slovensko je zase v něčem první. Mnozí si pamatují, jak prezident USA Barack Obama obdržel Nobelovu cenu míru 6 měsíců potom, co nastoupil do úřadu. Zuzana Čaputová ho nyní předběhla. V prezidentské kanceláři má sedět až od půlky června, ale již byla prohlášena za Evropskou osobnost roku. Tuto cenu udělil Čaputové server Euronews. A nebyla oceněna sama. Cenu obdržel i předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker, dále mořeplavec bojující s plastovým znečištěním a dva studenti, kteří chtějí poskytovat vzdělání uprchlíkům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2019 v 08:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 08. 05. 2019

Související články

Čaputová odvolila a pokorně přiznala, že očekává těsný výsledek
Prezidentské volby na Slovensku vyhrála v prvním kole Zuzana Čaputová se ziskem 40,57 procenta hlasů. V druhém kole však podle svých slov očekává těsnější volební výsledek. Píše o tom server CeskeNoviny.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Slovensko má poprvé prezidentku. Zuzana Čaputová vyhrála volby
Na Slovensku se uzavřely volební místnosti. Po sečtení 94 procent okrsků disponovala Zuzana Čaputová bezmála 58 procenty hlasů. Volební účast by se mohla pohybovat kolem čtyřiceti procent. Slovensko tak bude mít poprvé v čele státu ženu, Maroš Šefčovič již uznal porážku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Čaputová získala čtyřicet procent hlasů, rozdá si to s bruselským komisařem. Kalousek Slovákům závidí
První kolo slovenských prezidentských voleb v sobotu vyhrála právnička Zuzana Čaputová. V druhém kole se střetne s eurokomisařem Marošem Šefčovičem, kandidátem s podporou vládní strany SMER. O nové hlavě státu tak lidé rozhodnou ve druhém kole, které se uskuteční v sobotu 30. března.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.3.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Čaputová: Zemana nám závidí! Slováci, vy budete někoho bombardovat? Politické vzkazy z Česka
Slovensko bude mít v prezidentském křesle ženu, volby v sobotu vyhrála Zuzana Čaputová, liberální kandidátka a někdejší aktivistka. Z mnoha směrů u nás i za hranicemi se ozývají hlasy, že Češi opět budou Slovákům hlavu státu závidět a že jsou Slováci víc uvědomělí a prozápadní. ParlamentníListy.cz se politiků zeptaly, zda skutečně máme co závidět.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.4.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Juncker: Postavme se populismu, dá se potlačit. Verhofstadt: Bez EU by v Evropě bylo zoufalství a fašismus
V Evropském parlamentu se dnes zase děly věci. Na rozpravě věnované budoucnosti Evropy, vystoupil Jean-Claude Juncker. Podle něj musí sjednocená Evropa čelit nebezpečí, které se vymyká kontrole. Před čím vlastně vrcholný unijní politik, který nedávno odhalil sochu Karla Marxe, varoval?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Ohromující VIDEO: Juncker málem podpálil manželku prezidenta
O končícím předsedovi Evropské komise Jeanu-Claudu Junckerovi zlé jazyky tvrdí, že pije trochu víc alkoholu, než je zdrávo. A proto se čas od času potácí. Juncker podobné drby důrazně odmítá s tím, že mívá problémy se stabilitou a s chůzí. Teď má Juncker na krku další přešlap. Málem zapálil manželku rwandského prezidenta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Juncker přišel s originálním nápadem na řešení migrace: Až sto tisíc studentů z Afriky ročně na Erasmus
Letos naposledy vystoupil před poslanci Evropského parlamentu předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker se svým „poselstvím o stavu Unie“. Přiští rok v září už bude vystupovat jiný předseda. Juncker proto svůj projev pojal tak trochu jako bilancování svých úspěchů v čele Komise.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Ministerstvo spravedlnosti: Ministr Pelikán podepsal v Hanoji smlouvu o předávání odsouzených osob
Mezi Českou republikou a Vietnamskou socialistickou republikou dosud neexistoval smluvní základ, na jehož základě by bylo možné vzájemné předávání odsouzených osob k dalšímu výkonu trestu odnětí svobody ve svém domovském státu. Ve vztahu k zemím asijského kontinentu se jedná teprve o třetí dvoustrannou smlouvu umožňující předávání odsouzených osob.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2017 v 22:35, zobrazit podobné
První jednání s Pákistánem o předávání odsouzených bylo úspěšné
Ve dnech v polovině března se v Islámábádu uskutečnilo jednání expertů Ministerstva spravedlnosti České republiky s pákistánskou stranou, jehož cílem bylo sondážní jednání k možnosti uzavřít smlouvu mezi Českou republikou a Pákistánskou Islámskou republikou o předávání odsouzených osob. Obě strany mají v tuto chvíli zájem na tom, aby byla smlouva uzavřena.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2018 v 16:35, zobrazit podobné
HZS ČR: Předávání skleněných přileb nejlepším hasičům poprvé on-line
Dne 12. dubna 2017 se konalo slavnostní vyhlášení výsledků ankety Sportovec roku a Hasič roku. Předávání těchto významných sportovních a profesních ocenění bylo možné poprvé sledovat i živě na internetu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.4.2017 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist