Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2019
Po18152229
Út29162330
St310172431
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.388x, což odpovídá cca 176.781-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Starosta Brož: Město začne s realizací dalších zakázek
Českolipští radní na svém zasedání přidělili tři veřejné zakázky vítězným dodavatelům, tedy firmám, které budou mít realizaci těchto zakázek na starosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2019 v 11:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 08. 05. 2019

Související články

Primátor Charvát: Čištění Maťáku začne v listopadu
V listopadu začne obnova Matičního jezera v Pardubicích. Město získalo dotaci na jeho odbahnění. O tom, že je třeba jezero zbavit stoletých sedimentů se hovoří již řadu let, až nyní ale město získalo na revitalizaci vodní plochy dotaci z OPŽP. Práce budou trvat dva roky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.11.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Kontrola NKÚ neshledala u SŽDC porušení zákonů při přípravě a realizaci projektů GSM-R a ETCS
Činnost Správy železniční dopravní cesty při přípravě a stavební realizaci projektů týkajících se zajištění interoperability na stávajících železničních tratích se zaměřením na postup při zadávání veřejných zakázek byla v souladu se zákonem a bez systémových nedostatků. K tomuto závěru dospěl po více jak půlroční kontrole Nejvyšší kontrolní úřad.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.2.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Červencová schůze začne 18. července, Senát projedná novelu o ochraně ovzduší a dalších 51 tisků
16. schůze Senátu začne ve středu 18. července v 9:00. Včera o tom rozhodl Organizační výbor Senátu. Schůze bude pokračovat v dalších dnech, momentálně je na programu 52 bodů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Německé město přijímalo a přijímalo uprchlíky a najednou... Starosta se svěřil: 60–80 procent dětí ve školkách jsou uprchlické, lidé mají obavy, problémy s integrací, paralelní společnost
V Dolním Sasku se budou tuto neděli konat zemské volby, které jsou podle mnohých poslední šancí pro šéfa SPD Martina Schulze. Německá média se však konkrétně věnují situaci ve městě Salzgitter, kde předevčírem vstoupil v platnost zákaz přijímání dalších uprchlíků. Starosta města vysvětluje v rozhovoru pro magazín Focus důvody.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.10.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Smrdí to účelovostí. Rozkopaná Praha, co nejvíce zakázek těsně před volbami... Pražský starosta promluvil a na magistrátu to nepotěší
ROZHOVOR Na dopravní chaos - uzavírky, zácpy - v letních měsících si stěžuje starosta Prahy 3 Alexander Bellu (ODS). "Smrdí účelovostí, že se to dělá těsně před volbami. Aby se před nimi stihlo co nejvíce zakázek. Je uzavřeno tolik ulic, že nemáte možnost v klidu a normálně Prahou projíždět. Vyčítám hlavnímu městu, že nemá žádný systém. Opravy začínají nahodile, bez žádné systémové logiky pro dopravní organismus města," říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. Vysvětluje vývoj v kauze takzvané Kliniky i co trápí Prahu 3 a co provádí Saša Bellu gang.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.8.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Krnáčová (ANO): Praha začne realizovat Strategický plán
Pražská Rada dnes schválila první z realizačních programů Strategického plánu. Hlavní město díky němu začne stavět obecní byty, revitalizuje Trojskou kotlinu nebo třeba upraví významné vyhlídky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.12.2017 v 21:35, zobrazit podobné
K soudu míří úplatková kauza spojená s firmou z Agrofertu. Babiš tvrdí, že nic neprovedla
Server info.cz na svých stránkách píše, že pražský městský soud začne v pondělí rozplétat případ zmanipulovaných tendrů České pošty. Ten se týká zadávání malých stavebních zakázek a zakázek na dodávky pneumatik a náhradních dílů. Před soudem stane pět bývalých manažerů pošty, pět zástupců firem a tři společnosti, mezi které patří také firma Agrotec ze svěřenských fondů předsedy hnutí ANO Andreje Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.9.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Starosta z radnice, kde zasahovala policie, promlouvá: Přístup ANO mě mrzí
Starosta Brna-středu Vojtěch Mencl (ODS) očekává změnu ve složení rady městské části. Koaliční hnutí ANO by podle něj mělo navrhnout někoho jiného na místo radního Jiřího Švachuly, který je ve vazbě kvůli podezření z ovlivňování zakázek a korupce. Pokud má koaliční dohoda pokračovat, budou muset přijít nějaké návrhy, řekl dnes ČTK Mencl. Kromě ODS a ANO tvoří koalici také KDU-ČSL.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Soud začne projednávat kauzu squatterů z pražské Šatovky
Obvodní soud pro Prahu 6 dnes začne veřejně projednávat případ desítky squatterů, kteří v únoru obsadili usedlost Šatovka v Šáreckém údolí. Aktivisté čelí obvinění z neoprávněného zásahu do práva k domu, za což každému z nich hrozí až dvouleté vězení. V kauze by měl vypovídat jako svědek i starosta městské části Ondřej Kolář (TOP 09).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.3.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Historické město roku – Žatec obhájil své prvenství v Ústeckém kraji
Titul Historické město roku se uděluje jako ocenění za nejlepší přípravu a realizaci v rámci Programu regenerace městských památkových rezervací a městských památkových zón, který je nástrojem k obnově kulturních památek nacházejících se v nejcennějších částech našich historických měst, prohlášených za městské památkové rezervace a zóny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2018 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist