Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.839x, což odpovídá cca 95.956-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Zemřelo 28 000 000 Slovanů! Emotivní projev Jaroslava Foldyny ke Dni vítězství, uvnitř VIDEO
Poslanec Jaroslav Foldyna (ČSSD) se rozhodl veřejně promluvit u příležitosti oslav 74. výročí konce druhé světové války. Důrazně varoval před těmi médii, která se snaží překrucovat historii a zamlčovat lidem, že v této válce zemřelo 28 milionů Slovanů. Upozornil také na to, že kupříkladu americký průmyslník Henry Ford Hitlera vydatně podporoval.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2019 v 22:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 08. 05. 2019

Související články

VIDEO Nejste v chlívě! Pitomci, vymaštěný mozky, hulej trávu, zpucoval studenty bachař z Valdic, který jim přišel přednášet o drogách
Přednášející, umravňující nevychované puberťáky, nebo arogantní gestapák? Přednášku o kriminalitě mládeže se zaměřením na zneužívání návykových a psychotropních látek uspořádal Mgr. Pavel Kuřátko, dlouholetý pracovník valdické věznice. Video, kolující po českém internetu, vzbudilo velmi emotivní reakce a rozdělilo diváky na dva nesmiřitelné tábory. Beseda proběhla pod záštitou senátora ODS Jaroslava Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.4.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Babišova vláda zřejmě odmítne návrh poslance Foldyny týkající se platů
Vláda ve čtvrtek zřejmě odmítne návrh poslance ČSSD Jaroslava Foldyny, který chce zavést mírnější danění příjmů ze zaměstnání v cizině. Jeho návrh má pomoci řešit kauzu českých lodníků v Nizozemsku, kteří musí odvádět daně v tuzemsku, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.3.2018 v 13:35, zobrazit podobné
ČSSD je stranou v troskách. Od vládního angažmá si podle blogera slibuje udržení ve Sněmovně
Extempore nového mistopředsedy sociálních demokratů Jaroslava Foldyny na oslavě konce II. světové války v Praze spolu s Nočními vlky z Ruska, kterým pořádně naštval předsedu Jana Hamáčka, považuje bloger Jan Bartoň už jen za špičku ledovce, která ukazuje hluboké názorové rozdíly uvnitř této strany. „Už dlouho to vypadá tak, že se Foldyna stává jakýmsi ‚zlým‘ mužem v ČSSD,“ poznamenal Bartoň v blogu na serveru iDnes.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Foldyna: Na Lampeduse se bojuje za Prahu, nenechme v tom Italy samotné
Zamyšlení poslance ČSSD Jaroslava Foldyny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.7.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Těžká palba před kamerou PL. Po Kalouskovi nastoupil Faltýnek: Sobotka nikdy nepracoval, nikdy nežil reálný život, nikdy...
VIDEO UVNITŘ Odvolá nebo neodvolá premiér Sobotka prvního vicepremiéra Andreje Babiše? A měl by to udělat? Ptali jsme se předsedy TOP 09 Miroslava Kalouska a šéfa poslanců ANO Jaroslava Faltýnka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2017 v 17:35, zobrazit podobné
VIDEO, jaké jinde neuvidíte. Zeman blahopřál nejlepšímu spolupracovníkovi svého života a přitom vyprávěl o novinářích ještě horší věci, než na veřejnosti
VIDEO UVNITŘ ČLÁNKU Hradní kancléř Vratislav Mynář ve čtvrtek oslavil své padesátiny. O dlouhém seznamu hostů už psala jiná média, ale ParlamentníListy.cz jako jediné přinášejí kompletní projev prezidenta včetně videa. Zhlédnout můžete i exkluzivní snímky přímo z jižních zahrad Pražského hradu, místa oslav.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Hamáček (ČSSD): Tohle prostě Jaroslav Foldyna přehnal
Komentář na facebookovém profilu k účasti Jaroslava Foldyny na akci ruských motorkářů Nočních vlků
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2018 v 20:35, zobrazit podobné
„Vyrazit Foldynu!“ A co od „socanů“ zaznělo pak, čtěte radši sami
Spor o setrvání Jaroslava Foldyny v ČSSD pokračuje. Sám poslanec uvedl, že jestli ho Hamáček vyhodí, je mu zcela lhostejné, svou politiku hodlá prosazovat i nadále. „Protože žiji mezi obyčejnými lidmi. A jestli to budou řešit na klubu nebo nějakém grémiu, mně je to úplně lhostejné,“ dodává poslanec. K jeho vyloučení podle Foldyny vyzvali už Mladí sociální demokraté z Brna. Foldyna je přirovnal k Socialistickému svazu mládeže. A Miroslav Poche spekuluje, že by se Foldyna mohl uchytit v Trikolóře...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.8.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Foldyna (ČSSD): Tabery nás pranýřuje z „české malosti”, sám by si ale nadělal do trenek
Reakce místopředsedy ČSSD a poslance Jaroslava Foldyny k článku šéfredaktora Respektu Erika Taberyho.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.5.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Petr Lukeš: Méněcennost Slovanů z hlediska anglosaské a pangermánské nadřazenosti
Jsou lidé, kteří pracovali ve více západních zemích a tvrdí, že je tam jasně čitelná určitá nadřazenost tamních obyvatel vůči cizincům. Vůči lidem ze střední Evropy, ale v podstatě obecně vůči všem Slovanům. No a existují také lidé, kteří vůbec nikde necestovali a přece ze všech kroků, postojů a jednání západu jasně vnímají jeho nadřazenost vůči světu Slovanů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.8.2017 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist