Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.181x, což odpovídá cca 113.801-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Špínu na Jandáka a Krůtu „našli“ rychle. Je to v něčím zájmu. Kdo platí Šídla? Spisovatel Bauer klade nepříjemné otázky
ROZHOVOR „Někteří novináři se chovají jako v sedmdesátých, osmdesátých letech,“ říká Jan Bauer, nejproduktivnější český spisovatel, který má na svém kontě už 182 knih. Ohledně toho, co se strhlo po slovech Vítězslava Jandáka na adresu hudebního publicisty Jiřího Černého, podotýká. „Pan Jandák se stal zřejmě nepohodlnou postavou v očích některých takových těch „jedině správných lidí“. V rozhovoru pro Parlamentní listy promluvil bývalý dlouholetý novinář i o Miloši Zemanovi a vysvětlil, proč mu přijde zbytečný Evropský parlament.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.5.2019 v 05:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 09. 05. 2019

Související články

Honila Slávka Jandáka. Slečno, ne, bránil se. VIDEO z ČT
Jak jsme již psali, na konci dubna na sebe upozornil herec a bývalý poslanec a ministr kultury Vítězslav Jandák. Na schůzi rozhlasové rady, jíž je členem, se velice nevybíravě ohradil vůči článku Jany Machalické z Lidových novin a pak pokračoval přes Jindřicha Šídla až k Jiřímu Černému, o kterém prohlásil, že za to, co o něm napsal mu „jednu flákne“. Včera se konalo zasedání Rady Českého rozhlasu a Newsroom ČT24 informoval, že na Jandáka Radě přišlo celkem 7 stížností. Reportérka Newsroomu se z Jandáka snažila dostat reakci. Jandák k ní příliš sdílný nebyl, ale za svými slovy si stojí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Drsné varování Jandákovi: Jestli se, ty pazdráte jeden, k Jiřímu Černému jenom přiblížíš...
Hrubé urážky novinářů ze strany člena Rady Českého rozhlasu a herce Vítězslava Jandáka, který se na středeční schůzi pořádně rozvášnil, jsou nyní předmětem bouřlivých diskusí. „Urážka od pana Jandáka je pro kolegy Šídla i Machalickou spíše veliká čest,“ vyjádřil se ve svém komentáři v Lidových novinách Petr Kamberský. Jasně se ale postavil za redaktora Jiřího Černého a Jandákovi poslal pěkně jadrný vzkaz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Útok v Sýrii ukázal, že NATO a Rusové spolu mluví, píše deník. Zůstávají však nepříjemné otázky
Pondělní MF Dnes hodnotí operaci v Sýrii. Prý to v podstatě byla operace k ničemu, po které byli spokojeni jak útočníci, tak napadení, tak Rusové. A proč to dopadlo právě takhle? Protože spolu vojáci mluví. Přesto zůstávají některé nepříjemné otázky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Milošovu starou maminku naháněli novináři v nemocnici, od té doby je nemá rád. Autor 173 knih Bauer zná Zemana dlouho a vypráví o něm. To jsou příběhy!
ROZHOVOR Bývalý novinář, a se 173 vydanými knihami nejproduktivnější český spisovatel Jan Bauer, vzpomíná na politické začátky dnešního prezidenta Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2018 v 17:35, zobrazit podobné
,,Otec od nich odešel, maminka byla přísná, do školy chodil s děvčaty." Spisovatel poodkrývá tvář Miloše Zemana, dávného přítele
ROZHOVOR „Miloš Zeman neumí takové ty intriky, kulišárny, bez kterých se politici neobejdou,“ říká jeho dávný přítel, novinář a spisovatel Jan Bauer s tím, že právě proto se v prezidentově okolí objevují takoví lidé jako dříve třeba Miroslav Šlouf nebo nyní kancléř Mynář. Známý spisovatel se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz mimo jiné vyjádřil i k vraždě novináře na Slovensku. „Ten chlapec nebyl investigativec. To je hluboký omyl. Podle jednoho jeho šéfredaktora to byl spíš analytik. Ale hodí se to, říkat – investigativní novinář je najednou zabit, podívejte se, na tom Slovensku to spěje od deseti k pěti... Fico má krvavé ruce…,“ vysvětluje spisovatel Jan Bauer.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Předsedové Soukromníků a Svobodných na Zlínsku mají nepříjemné otázky. Jde o Čunka a nemocnici až za 8 miliard
Krajský předseda Strany soukromníků ČR na Zlínsku Michal Dvouletý se na Facebooku „zostra“ pustil do plánů hejtmana Zlínského kraje Jiřího Čunka (KDU-ČSL) na stavbu nové krajské nemocnice ve Zlíně za šest miliard korun. Nepříjemné otázky v souvislosti s projektem nové nemocnice na Facebooku položil i krajský předseda Svobodných na Zlínsku Jiří Procházka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.3.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Víte, co mě opravdu zajímá? Kdo všechny ty akce na náměstích platí. Ozvučení, transparenty, svozy autobusy... Herec Kuželka také o štvanici na Jandáka a Fajtově hodování v Národní galerii
ROZHOVOR „Kdo všechny tyhle akce platí? To ozvučení náměstí, svozy autobusy, transparenty… to přece stojí strašný peníze,“ říká v souvislosti s demonstracemi, které se už několik týdnů konají napříč ČR, herec Jan Kuželka. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz promluvil o urážkách vůči premiérovi i prezidentovi a vysvětlil, proč by v žádném případě nevolil ODS. Vrátil se i k tomu, co se dělo kolem Vítězslava Jandáka a Jaromíra Jágra. Vyjádřil se také k EU a rozčílil se nad dvojí kvalitou potravin, kdy neváhal použít slova o odpadkovém koši Evropy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Šídlo napadl Vítězslava Jandáka. Jde o porno
V dalším dílu satirického pořadu Jindřicha Šídla Šťastné pondělí na serveru Seznam.cz jsme se po prázdninách mohli doslechnout stručnou rekapitulaci vybraných momentů z uplynulých letních měsíců. Výrazné pozornosti neunikla především mediální kauza kolem pojednání o penisu v hlavní roli s Vítězslavem Jandákem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Mirka z Vysočiny si bude hrát na svědomí národa? Přestaňte s tou hysterií, že nás Zeman táhne na východ, žádá spisovatel. ČT hlásá totéž co Brusel
ROZHOVOR „Kdyby byl opravdu použit Novičok, tak je Skripal dávno po smrti,“ říká dlouholetý novinář a spisovatel Jan Bauer. Přítel Miloše Zemana promluvil o prezidentovi, o migraci, právu šaría v Evropě a zmínil i bývalou předsedkyni Poslanecké sněmovny Miroslavu Němcovou. „Ta Mirka z Vysočiny je v podstatě neřízená střela. Ona si hraje na svědomí národa,“ říká spisovatel, který má na svém kontě více než 170 vydaných knih.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.5.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Gabriel (BPP): Historie se opakuje – HPP11 v opozici a zase kydá špínu
Pomlouvat a kydat špínu na kohokoli, na cokoli. Toho jsme v posledních letech v politice svědky často. Pamatujme si to, protože ne vše musí být nutně tak, jak nás přesvědčují ti, co nejvíc křičí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2017 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist