Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2019
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.766x, což odpovídá cca 196.505-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Špínu na Jandáka a Krůtu „našli“ rychle. Je to v něčím zájmu. Kdo platí Šídla? Spisovatel Bauer klade nepříjemné otázky
ROZHOVOR „Někteří novináři se chovají jako v sedmdesátých, osmdesátých letech,“ říká Jan Bauer, nejproduktivnější český spisovatel, který má na svém kontě už 182 knih. Ohledně toho, co se strhlo po slovech Vítězslava Jandáka na adresu hudebního publicisty Jiřího Černého, podotýká. „Pan Jandák se stal zřejmě nepohodlnou postavou v očích některých takových těch „jedině správných lidí“. V rozhovoru pro Parlamentní listy promluvil bývalý dlouholetý novinář i o Miloši Zemanovi a vysvětlil, proč mu přijde zbytečný Evropský parlament.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.5.2019 v 05:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 09. 05. 2019

Související články

Drsné varování Jandákovi: Jestli se, ty pazdráte jeden, k Jiřímu Černému jenom přiblížíš...
Hrubé urážky novinářů ze strany člena Rady Českého rozhlasu a herce Vítězslava Jandáka, který se na středeční schůzi pořádně rozvášnil, jsou nyní předmětem bouřlivých diskusí. „Urážka od pana Jandáka je pro kolegy Šídla i Machalickou spíše veliká čest,“ vyjádřil se ve svém komentáři v Lidových novinách Petr Kamberský. Jasně se ale postavil za redaktora Jiřího Černého a Jandákovi poslal pěkně jadrný vzkaz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Útok v Sýrii ukázal, že NATO a Rusové spolu mluví, píše deník. Zůstávají však nepříjemné otázky
Pondělní MF Dnes hodnotí operaci v Sýrii. Prý to v podstatě byla operace k ničemu, po které byli spokojeni jak útočníci, tak napadení, tak Rusové. A proč to dopadlo právě takhle? Protože spolu vojáci mluví. Přesto zůstávají některé nepříjemné otázky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Milošovu starou maminku naháněli novináři v nemocnici, od té doby je nemá rád. Autor 173 knih Bauer zná Zemana dlouho a vypráví o něm. To jsou příběhy!
ROZHOVOR Bývalý novinář, a se 173 vydanými knihami nejproduktivnější český spisovatel Jan Bauer, vzpomíná na politické začátky dnešního prezidenta Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2018 v 17:35, zobrazit podobné
,,Otec od nich odešel, maminka byla přísná, do školy chodil s děvčaty." Spisovatel poodkrývá tvář Miloše Zemana, dávného přítele
ROZHOVOR „Miloš Zeman neumí takové ty intriky, kulišárny, bez kterých se politici neobejdou,“ říká jeho dávný přítel, novinář a spisovatel Jan Bauer s tím, že právě proto se v prezidentově okolí objevují takoví lidé jako dříve třeba Miroslav Šlouf nebo nyní kancléř Mynář. Známý spisovatel se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz mimo jiné vyjádřil i k vraždě novináře na Slovensku. „Ten chlapec nebyl investigativec. To je hluboký omyl. Podle jednoho jeho šéfredaktora to byl spíš analytik. Ale hodí se to, říkat – investigativní novinář je najednou zabit, podívejte se, na tom Slovensku to spěje od deseti k pěti... Fico má krvavé ruce…,“ vysvětluje spisovatel Jan Bauer.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Šídlo napadl Vítězslava Jandáka. Jde o porno
V dalším dílu satirického pořadu Jindřicha Šídla Šťastné pondělí na serveru Seznam.cz jsme se po prázdninách mohli doslechnout stručnou rekapitulaci vybraných momentů z uplynulých letních měsíců. Výrazné pozornosti neunikla především mediální kauza kolem pojednání o penisu v hlavní roli s Vítězslavem Jandákem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Předsedové Soukromníků a Svobodných na Zlínsku mají nepříjemné otázky. Jde o Čunka a nemocnici až za 8 miliard
Krajský předseda Strany soukromníků ČR na Zlínsku Michal Dvouletý se na Facebooku „zostra“ pustil do plánů hejtmana Zlínského kraje Jiřího Čunka (KDU-ČSL) na stavbu nové krajské nemocnice ve Zlíně za šest miliard korun. Nepříjemné otázky v souvislosti s projektem nové nemocnice na Facebooku položil i krajský předseda Svobodných na Zlínsku Jiří Procházka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.3.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Mirka z Vysočiny si bude hrát na svědomí národa? Přestaňte s tou hysterií, že nás Zeman táhne na východ, žádá spisovatel. ČT hlásá totéž co Brusel
ROZHOVOR „Kdyby byl opravdu použit Novičok, tak je Skripal dávno po smrti,“ říká dlouholetý novinář a spisovatel Jan Bauer. Přítel Miloše Zemana promluvil o prezidentovi, o migraci, právu šaría v Evropě a zmínil i bývalou předsedkyni Poslanecké sněmovny Miroslavu Němcovou. „Ta Mirka z Vysočiny je v podstatě neřízená střela. Ona si hraje na svědomí národa,“ říká spisovatel, který má na svém kontě více než 170 vydaných knih.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.5.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Gabriel (BPP): Historie se opakuje – HPP11 v opozici a zase kydá špínu
Pomlouvat a kydat špínu na kohokoli, na cokoli. Toho jsme v posledních letech v politice svědky často. Pamatujme si to, protože ne vše musí být nutně tak, jak nás přesvědčují ti, co nejvíc křičí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Odvolání Jandáka z rozhlasové rady. Major Průcha, pračlovíček. U Šídla na Twitteru proběhla mimořádně zajímavá debata. Dorazili Rosí, Fendrych, Vymětalíková...
Jindřich Šídlo byl Vítězslavem Jandákem nazván jako „vodpad“. Neváhal a pochlubil se tím na svém twitterovém účtu. A seběhlo se tam množství jeho přátel, kteří spolu sdíleli výsměch „pračlovíčkovi“ Jandákovi a připomněli si nejšťavnatější hlášky jeho herecké tvorby. Nakonec začal Tomáš Rosí rozjímat, zda by se na toto nedal Jandák „umotat“, aby byl z rozhlasové rady odvolán.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.4.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Jandáka ve Sněmovně patrně nahradí starosta Valhoda
Sociálního demokrata Vítězslava Jandáka nahradí v Poslanecké sněmovně patrně starosta Volyně na Strakonicku Václav Valhoda. Jandák bude členem Rady Českého rozhlasu a na svůj mandát v dolní komoře rezignuje, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2017 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist