Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2019
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.930x, což odpovídá cca 205.062-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Rázný podplukovník: Kvůli cílům politiků umírají ve válkách lidé. Že bychom tu hrstku extrémních idiotů neměli sílu umravnit?!
ROZHOVOR Voják by neměl mířit na úřad práce. Platí si léky stejně jako feťák. I taková slova k zamyšlení zní od místopředsedy Sdružení válečných veteránů Ladislava Sornase. „Zahnat lidi do války je největší chyba, kterou mohou politici udělat. Že bychom neměli sílu tu hrstku extrémních idiotů umravnit? Vždyť máme sílu otočit koryta řek,“ říká. Od druhé světové války neuplynul den, aby někde neprobíhala válka, připomíná. „Oběťmi jsou hlavně ženy, které mají doma idiota, co chce strašně moc bojovat. A děti…“ vzpomíná v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz muž, podle něhož je třeba hlídat, aby už nikdo nevyrostl tolik jako Hitler.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.5.2019 v 17:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 09. 05. 2019

Související články

Protažené obličeje v levicově liberálním tisku: Trumpa lidé pořád podporují, s brexitem pořád souhlasí. Jak je to možné?
Nepodceňujte sílu zastánců Donalda Trumpa a nepodceňujte sílu zastánců brexitu, žádá své čtenáře britský deník The Guardian. Liberální voliči sice vidí, že Trump zatím nesplnil prakticky žádný ze svých slibů. Zeď na hranici s Mexikem se nestaví, daňová reforma dosud neodstartovala a zdravotní program Obamacare stále funguje. To však nic nemění na tom, že Trumpa podporuje asi 35 procent voličů. Liberálně smýšlející voliči by prý neměli Trumpovy voliče odsuzovat. Měly by se snažit je pochopit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.11.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Je to diktát z Bruselu. Máme snad být do budoucna protektorátem? Podplukovník Černý vyráží do útoku s novinkou
ROZHOVOR „Už pan premiér řekl a my s tím souhlasíme, že máme být v Bruselu více a více slyšet. Ať nám to tedy politici předvedou v praxi,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz elitní policejní instruktor, podplukovník Pavel Černý, který je spoluiniciátorem dvou významných petic proti bruselské zbraňové směrnici a s kolegy nyní zakládají právní platformu LIGA LIBE. „Skutečně některá rozhodnutí, která nám Brusel posílá, zavání spíše diktátem, než že bychom byli plnohodnotným partnerem v Evropské unii. Bohužel systém schvalování v Evropském parlamentu je takový, že nás velké země snadno a jednoduše přehlasují. Měli bychom si položit jednu otázku: Máme snad být do budoucna nějakým protektorátem? Já tedy nechci,“ dodává.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.6.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Tomáš Tožička: Mráz místo terorismu
Ekonomika roste, vláda slibuje sociální byty, ale na ulici umírají lidé. Lidé bez domova i chudí zaměstnanci se stávají oběťmi bezohledného systému.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 25.1.2017 v 21:41, zobrazit podobné
Vystrčil (ODS): Jevonsův paradox a my
Vždy na konci či začátku roku se objevují různé prognózy, co nás čeká a také zaručená doporučení, co bychom určitě dělat měli nebo naopak, co bychom zcela jistě dělat neměli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Jako práskač se necítím, za Babišem jsem kvůli Peksovi neběžel, říká premiérův "informátor" Králíček
Vnitropolitické situace bychom neměli řešit před druhou delegací, říká Robert Králíček v rozhovoru pro Aktuálně.cz.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 3.5.2018 v 11:36, zobrazit podobné
Podplukovník, instruktor zbraní: V Británii je zakázán i nůž, pepřák, šroubovák. Jak ovce. V ČR to, teroristé, nezkoušejte, my se bráníme! A Brusele, odzbrojit se nedáme
ROZHOVOR „Politici za svými ochrankami hlásají, že se nenechají zastrašit. Co je realitou? Ruší se fotbalové zápasy, koncerty. Lidé se bojí chodit do restaurací. To jsou ty řeči, že se nenecháme zastrašit terorismem? Běžní lidé, bohužel, jsou pouze posláni na porážku jako ovce,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz bývalý policejní instruktor, podplukovník v.z. Pavel Černý s tím, že v Británii není povoleno mít u sebe ani pepřový sprej. „Když vpadne do restaurace banda, která chce zabíjet, nikdo jim v tom nezabrání. Proto buďme šťastní za poměry, které jsou u nás,“ konstatuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Jan Ziegler: Mezi 21. srpnem a 15. březnem je kvůli ruské aroganci velký rozdíl
Jistě, 72 let po skončení II. světové války už bychom se neměli pořád zabývat německou vinou. Někteří rusofilové namítnou, že i od okupace v srpnu uplynulo už téměř padesát let, ale velký rozdíl tu je.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.6.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Ministr Stropnický: Stále umírají lidé, vojáci i civilisté
Komentář na sociální síti Facebook:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.5.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Eurošprcka a Dublin IV: Kalouskova věta o Czexitu vyvolala vážnou reakci
Po opuštění EU bychom v případě, že zůstaneme na evropském společném trhu, museli stejně dodržovat evropské směrnice, na které bychom neměli vážný vliv, argumentuje předák TOP 09 Miroslav Kalousek. Publicista Martin Kunštek v textu dodává: Například „uprchlický“ Dublin IV by se nás ale netýkal. Stejně tak bychom si mohli sami určit sazby DPH. A i s těmi jinými normami je to prý poněkud jinak.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Milan Lasica nekompromisně kvůli uprchlíkům: Takto dělat politiku je svinstvo!
Slovenský moderátor, bavič, herec Milan Lasica v rozhovoru pro Lidové noviny prozradil, že se stále cítí být Čechoslovákem. Zdá se mu také, že naše dva národy se dnes mají tak dobře, jak jsme se dosud nikdy neměli. Odmítl se vyjadřovat k chování prezidenta Miloše Zemana, zato si rýpl do maďarského premiéra Viktora Orbána i do dalších politiků, kteří straší uprchlickou krizí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.10.2018 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist