Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2019
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.930x, což odpovídá cca 205.062-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Tohle v Bruselu neuvidí vůbec rádi. Po Česku jezdí auta s těmito nápisy: Nenechme si sr*t na hlavu. Vystupme z EU
Květnové volby do Evropského parlamentu se kvapem blíží a předseda Strany nezávislosti České republiky František Matějka se rozhodl, že k volebnímu úspěchu využije těžký kalibr. „Nenechme si sr*t na hlavu,“ volá do světa veřejně Matějka. Zvláště směrem k Bruselu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.5.2019 v 17:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 09. 05. 2019

Související články

„Nenechme si sr*t na hlavu. Vystupme z EU!“ Mám tohle dát na předvolební billboard, ptá se politik
Volby do Evropského parlamentu jsou za rohem a ulice měst už se plní předvolebními billboardy. Předseda Strany nezávislosti České republiky a spolku Centrum nezávislosti České republiky a známý euroskeptik František Matějka se proto na sociální síti podělil s veřejností o to, jak by mohl vypadat i jeho billboard na volby do europarlamentu, a byl velmi zvědav na zpětné reakce. Nese totiž slogan „Nenechme si sr*t na hlavu. Vystupme z EU“. „Nenechme si srát na hlavu. Změňme úřednické přizdisráčství vůči EU a zbavme se takových populistů, jako jste třeba vy,“ znělo z některých reakcí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.4.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Finská společnost chce digitalizovat všechny automyčky v Česku
Finská společnost Superoperator vstupuje na český trh s projektem digitalizace automyček a jejich napojením na mobilní aplikaci. Čeští řidiči tak budou po Finech druzí v Evropě, kteří budou moci mytí auta řešit bez toho, aby vůbec vystoupili z auta, z kabiny a za pomoci mobilního telefonu. Odpadne také čekání ve frontě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Babiš si to vyřídil s Mirkem Topolánkem. A také začal kolovat obrázek
Pravděpodobný příští premiér Andrej Babiš (ANO) poskytl rozhovor serveru Seznam Zprávy.cz. Zdůraznil v něm, že si nepřipadá jako kohout, kolem něhož by obíhaly slepice. Těmito slovy ohodnotil povolební situaci v Česku prezident republiky Miloš Zeman. Poté Babiš tvrdě zaútočil na expremiéra Mirka Topolánka. Tento expremiér je podle Babiše symbolem korupce v Česku a raději by vůbec neměl chodit lidem na oči.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.11.2017 v 10:35, zobrazit podobné
VIDEO Bordel v Bruselu: Maročané samou radostí rozmlátili výlohy a auta
V centru Bruselu je boží dopuštění. Policie napíná všechny síly, aby zkrotila rozjařené fanoušky fotbalového mužstva Maroka. Fotbalisté postoupili na mistrovství světa a fanoušci začali samou radostí řádit v ulicích. Jak to tam vypadá, se raději podívejte sami...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.11.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Tohle Babišovi odpůrci vůbec neuslyší rádi. Miloš Zeman vyjasnil, jak to myslel s požadovanými 101 hlasy poslanců pro druhý pokus o sestavení vlády
Jedna z významných událostí tohoto roku, a to volba prezidenta České republiky, je za dveřmi. Několik hodin před otevřením volebních místností současný prezident Miloš Zeman diskutoval s moderátorem Jaromírem Soukupem v pravidelném pořadu Týden s prezidentem na TV Barrandov.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Tohle nedělal ani bolševik? Vašim dětem přijdou přímo do školy povykládat o EU vyslanci z Bruselu
Vyslanci do škol. Tak se nazývá program, který v současné době zahajuje v Česku Evropský parlament. Jeho cílem má být poučení studentů středních škol o evropských demokratických hodnotách. Jak ale uvádí experti, jde o zbytečně vyhozené peníze. Píše o tom časopis Týden.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.2.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Oldřich Rambousek: Vlastenectví jako pozůstatek komunismu u nás?
Nedávno jsem jednomu dospívajícímu mladíkovi položil otázku, zda vůbec ví, co je to vlastenectví. A jeho odpověď mne vůbec, ale vůbec neudivila.Je to prý relikt (pozůstatek) komunismu u nás. Když jsem mu vysvětlil, že u nás žádný komunismus neexistoval, prstem si ukázal na hlavu, čímž zřejmě ukončil další debatu na toto téma.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.5.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Tohle obdivovatele „stínového prezidenta“ Kisky asi dost překvapí. Tvrdil „dnes k vám hovořím“, ve skutečnosti se rekreoval na pláži
Slovenské servery se stále vracejí k 50. výročí sovětské okupace Československa. Přijde jim zvláštní, že český prezident Miloš Zeman v tak důležitý den vůbec nepromluvil. A jsou rádi, že Kiska promluvil i k Čechům. Ani počínání slovenského prezidenta 21. srpna 2018 však nebylo zcela bezproblémové. Vystoupil sice v televizi, ale osobně se neobjevil na žádné pietní akci. Zde je důvod.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.8.2018 v 07:34, zobrazit podobné
Válka nehrozí, teroristé si dali v EU na čas pohov, tak se přetřásají genderové
problémy, které vůbec problémy nejsou, ale musíme si je vyrobit. Ať už to jsou veřejné WC, to už v USA frčelo v 60. letech, feministky chtěly společné záchodky aby mohly kontrolovat neslušné, ponižující nápisy o ženách. Dnes se 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 17.1.2017 v 18:40, zobrazit podobné
To je sešup. Je tu nový průzkum, který v ČSSD neuvidí rádi
Volby do Sněmovny by v dubnu vyhrálo hnutí ANO s víc než třetinou hlasů, druhá ČSSD proti březnu výrazně ztratila na 16 procent. Lidovci s hnutím Starostové a nezávislí (STAN), kteří půjdou do podzimních voleb v koalici, by dohromady deset procent potřebných pro vstup do Sněmovny neměli. Vyplývá to z volebního modelu, který dnes ČTK poskytlo Centrum pro výzkum veřejného mínění (CVVM). Poslance by měli také komunisté, ODS a TOP 09.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.4.2017 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist