Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.014x, což odpovídá cca 105.088-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Prezident Zeman vystoupil na ruské ambasádě s projevem v ruštině. Varovným projevem
Prezident Miloš Zeman se dnes zúčastnil oslav konce druhé světové války na ruském velvyslanectví. V projevu předneseném v ruštině stejně jako loni přirovnal nacismus k islamistickému terorismu a vyzval k boji proti teroristům, dokud si jejich činy nevyžádají stejně obětí jako činy nacistů. Den vítězství se v Rusku slaví 9. května, tedy o den později než na Západě. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.5.2019 v 17:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 09. 05. 2019

Související články

Prezident Zeman večer vystoupil s projevem na Pražském hradě. Varoval před vedením ekonomické války. A nejen to
Prezident Miloš Zeman v úterý večer vystoupil s projevem na slavnostním zahajovacím večeru Česko-čínského investičního fóra na Pražském hradě, které potrvá do středy. Hlava státu si v něm pochvalovala investiční projekty obou stran a došlo i na kritiku zvyšování cel. „Poškozují vzájemný obchod mezi zeměmi a také celou světovou ekonomiku,“ zdůraznil s tím, že kromě toho mohou vyvolat celosvětovou ekonomickou krizi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.10.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Zeman se zúčastní oslav konce světové války na ruské ambasádě
Prezident Miloš Zeman se dnes zúčastní oslav výročí konce druhé světové války na ruském velvyslanectví v Praze, kde stejně jako loni vystoupí s projevem, uvedla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.5.2019 v 06:35, zobrazit podobné
I přes odpor ČSSD se podařilo nezvýšit daně... Faltýnek pronesl na sněmu ANO útočnou řeč
Místopředseda hnutí ANO a pravá ruka Andreje Babiše Jaroslav Faltýnek vystoupil se svým projevem na sněmu strany v pražském Chodově. „Není lehké nastoupit po předsedovi strany, který vystoupil se zásadním projevem,“ uvedl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Prezident Zeman vystoupil v Pekingu s hlavním projevem. Přečtěte si ho celý
Prezident Miloš Zeman sdílí základní názory o projektu nové Hedvábné stezky a podporuje ho. Postrádá ale debatu o rizicích, která mu hrozí. Zeman to dnes řekl v Pekingu na konferenci věnované tomuto projektu, sdělil ředitel hradní diplomacie Rudolf Jindrák.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Co leží v cestě Hedvábné stezce? Prezident Zeman vystoupil v Pekingu s hlavním projevem
Prezident Miloš Zeman sdílí základní názory o projektu nové Hedvábné stezky a podporuje ho. Postrádá ale debatu o rizicích, která mu hrozí. Zeman to dnes řekl v Pekingu na konferenci věnované tomuto projektu, sdělil ředitel hradní diplomacie Rudolf Jindrák.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Miloš Zeman po čase vystoupil. A řekl, že naše země je krásná
Prezident Miloš Zeman zahájil svým projevem festival Země živitelka v Českých Budějovicích. Před ním svá slova pronesl také jeho předchůdce Václav Klaus.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.8.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Prezident Zeman přednesl projev, za který se dočkal ovací ve stoje. Nakopl v něm čelnou představitelku EU a pranýřoval nepřátele Izraele
Prezident Miloš Zeman dnes večer vystoupil s projevem na galavečeři Americko-izraelského výboru pro veřejné záležitosti (AIPAC). Ve svém proslovu Zeman připomněl, že dlouhodobě Izrael podporuje. Slavnostní akce hlavní proizraelské lobbistické skupiny ve Spojených státech se konala na Pražském hradě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Žvanivý slimejš. Idioti, chudáčkové. Miloš Zeman vyplísnil české novináře, jako ještě nikdy
Prezident republiky Miloš Zeman vystoupil s úvodním projevem na Žofínském fóru. Mluvil o aktivním občanství, ale nezapomněl na „tuneláře“ Zdeňka Bakalu a „užvaněné“ politické komentátory. Snažím se snížit rozdíl mezi ovládajícími a ovládanými, řekl prezident. Trvá na tom, že premiérem jmenuje Andreje Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2018 v 15:35, zobrazit podobné
VÍME PRVNÍ Prezident Zeman se zúčastní akce na ruské ambasádě
Prezident Miloš Zeman se chystá na ruskou ambasádu. Ve středu 9. května na slavnostní recepci uctí památku sovětských osvoboditelů Československa. ParlamentnímListům.cz to potvrdil hradní mluvčí Jiří Ovčáček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Prezident Zeman v sobotu vystoupí na konferenci SPD Tomia Okamury
Prezident Miloš Zeman v sobotu navštíví sjezd hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD). Vystoupí na něm s projevem. ČTK to dnes sdělil mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.12.2017 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist