Václav Kovalčík: Andrej Babiš si s KSČM dlouhodobě vytírá svou zadnici
Pořád mu dle zaprodaných médií a všemožných průzkumů rostou preference, až se často stává, že si z KSČM udělal toaletní papír, který již mnohokrát po použití skončil v záchodové míse. Mnohokrát KSČM prohrála volby, i když je ještě v Poslanecké Sněmovně, ty senátní a do obecních zastupitelstev opět prohrála!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2019 v 09:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 10. 05. 2019

Související články

Václav Kovalčík: ČSSD dlouhodobě hraje s KSČM vabank
ČSSD dlouhodobě hraje s KSČM vabank. Jednou se ocitá napravo, podruhé nalevo, aby jednoduše spekulovala o „stádo“ voličů. Mnohokrát ČSSD udělala svou politikou na KSČM podrazy, neboť se dodnes distancuje od řádu a pořádku, a koneckonců i od sociálního cítění s nízko-příjmovými skupinami obyvatelstva v této zemi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.3.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Václav Kovalčík: Andrej Babiš dělá z občanů ČR hlupáky
Jednou ANO slíbí politickou podporu KSČM, co se týče GIBS ohledně zvolení Zdeňka Ondráčka, poté na nátlak pochybných a destruktivních pseudo-uskupení najednou couvne, udělá spekulativní zpátečku, která se hodí nejspíš pro byznys Andreje Babiše a dělání hlupáků z občanů ČR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Václav Kovalčík: Situace kolem Andreje Babiše a prý najatých odpůrců je zmatená
Situace kolem Andreje Babiše a prý najatých odpůrců je zmatená, neboť je trestně stíhaný premiér jednak proevropský, dokonce se při svém zahraničním cestování do Berlína zřekl jakéhokoliv napojení na KSČM, sice naoko odmítl příliv nelegálních migrantů z afrického kontinentu. Andrej Babiš si tedy podkopal podporu KSČM, za což mu pravděpodobně hrozí vyslovení nedůvěry jeho vládě Sněmovnou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Václav Kovalčík: Dlouhodobě zanedbávaná problematika bydlení ohrožuje demografickou existenci našeho národa
Současná politika předraženého a nedostupného bydlení dlouhodobě ohrožuje existenci obyvatelstva našeho národa - jeho demografický vývoj, který je poznamenán špatnou demokracií, vládou oligarchů a kmotrovské mafie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno v 12:35, zobrazit podobné
Andrej Babiš na stránkách vlastních novin vysvětlil svou kauzu
Andrej Babiš se rozhodl vysvětlit svou kauzu, v níž je podezírán z daňových podvodů. Na toto téma poskytl rozhovor dnešní Mladé frontě Dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.3.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Václav Kovalčík: I Slunce může mít svou atmosféru
Reaguji na článek zpráv o vyslání sondy až ke sluneční koróně, aby se prý zjistilo, proč naše planeta prochází drastickými změnami klimatu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Skála (KSČM): Andrej Babiš má šanci sestavit vládu
Proč KSČM nepodpořila menšinovou vládu Andreje Babiše? Podpoří KSČM vydání Andreje Babiše a Jaroslava Faltýnka policii? Má Andrej Babiš šanci sestavit většinovou vládu?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Andrej Babiš se bude ženit. Dorazí i Karel Gott?
Andrej Babiš si v červenci po více než dvacetiletém soužití vezme svou partnerku Moniku. Psal o tom bulvární deník Blesk.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.4.2017 v 12:35, zobrazit podobné
To nám Havel z USA nepřivezl. Velká chyba... Andrej Babiš se rozjel před studenty. V závěru na něho vytáhli řepku
REPORTÁŽ Andrej Babiš šel obhajovat svou vládu před stovky studentů. Premiér v demisi zavítal v rámci kurzu nazvaného Hospodářská politika pohledem jejích tvůrců na půdu Vysoké školy ekonomické v Praze. V nabité posluchárně došlo na otázky rozpočtu, migrační krize, ale i na otázky studentů. Babiš pochválil zlepšené vybírání daní a zkritizoval tuneláře, například ve zdravotnictví. Zalitoval, že Václav Havel z USA nepřivezl většinový volební systém. Nechyběly ani koblihy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Václav Kovalčík: Dnes světská hudba, zítra duchovní!
Dlouhodobě pozoruji „temná mračna“ v otázce autorských práv a sporů nejen v populární hudbě. A tak si říkám – dnes světská hudba, zítra třeba duchovní na bezcitném talíři všemožných soudních tahanic!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2017 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist