Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.014x, což odpovídá cca 105.088-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Prasárna, kšeft exekutorů! Soukup láteřil nad zničenými životy
Včerejší vydání pořadu Týden podle Jaromíra Soukupa se neslo v duchu „oblepování republiky podle českých exekutorů“. Exekuce Soukup označil za jednu z největších „polistopadových prasáren“. Došlo i na bizarní příběhy, třeba o ženě, jež ukradla VIP kondomy a lubrikační gely v hodnotě šesti tisíc korun. „Holka podle mě měla perný víkend,“ okomentoval případ Soukup. A „perný víkend“ zřejmě neměla jako jediná. Na závěr totiž Soukup zmínil i demonstrace studentů za lepší klima, u nichž poukázal na jejich konání v pátek místo školy a tázal se, proč se většina z protestujících studentů nezapojila i do akce „Ukliďme Česko“ konané o víkendu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2019 v 11:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 10. 05. 2019

Související články

Fleischer (SPR-RSČ): Letošní volby mohou opravdu zlepšit životy většiny lidí
Píše se rok, kdy se můžeme zbavit polistopadových stran, které zničily tuto zemi a poznamenaly životy milionů lidí. Je šance ukončit zlodějny nejvyšších a kšefty soukromých exekutorů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.8.2017 v 09:35, zobrazit podobné
VIDEO Jaromír Soukup poslal Pavla Novotného do p*dele: Nemáš koule! Blbá prasárna, jako s tím Babišem
Ve včerejších Mých zprávách na TV Barrandov si Jaromír Soukup nejdříve řešil soukromé aféry. V Blesku si prý v pátek přečetl, že ho řídí jeho partnerka, Kateřina Brožová. A moderátor a generální ředitel Barrandova měl hned jasno, kdo za tím stojí. Pavel Novotný, dříve bulvární novinář a také zaměstnanec TV Barrandov, současně starosta Řeporyjí se prý mstí za svůj vyhazov a útočí na Soukupa přes jeho blízké. A Soukup ho poslal do...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.12.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Ministr Kněžínek: ÚS potvrdil ústavnost právní úpravy zakotvující sníženou odměnu exekutorů
Ústavní soud potvrdil ústavnost právního předpisu, který upravuje sníženou minimální odměnu soudních exekutorů. Ministerstvo spravedlnosti takové rozhodnutí vítá. Novelizace vyhlášky snížila od 1. 4. 2017 minimální odměnu exekutorů ze 3 000 Kč na 2 000 Kč a rozšířila případy, kdy exekutorovi náleží snížená paušální částka náhrady hotových výdajů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.8.2018 v 10:34, zobrazit podobné
Koudelka (ČSSD): Obrana exekutorů
Ministr spravedlnosti Robert Pelikán snížil od 1. 4. 2017, tedy pět měsíců před volbami do Poslanecké sněmovny, vyhláškou minimální odměny exekutorů z 3 000 na 2 000 Kč. Ministr je ochoten kvůli populistickému vnímání své osoby před volbami stanovit účinnost právního předpisu, který využívá neoblíbenosti exekutorů ve společnosti a tedy mezi voliči i za cenu ohrožení této činnosti jako podstatné náležitosti právního státu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Oberfalzer (ODS): Návrh na zrušení části vyhlášky Ministerstva spravedlnosti o odměně a náhradě exekutora
Dnes byla skupinou senátorů podána ústavní stížnost, která navrhuje zrušení části novely vyhlášky ministerstva spravedlnosti o odměňování soudních exekutorů, kterou byla snížena odměna a náhrady soudních exekutorů. Novela účinná od 1. dubna tohoto roku snižuje u řízení, kde vymáhaná částka jistiny nepřekračuje 10 000 Kč odměnu a náhrady soudních exekutorů o 1/3.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.6.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Reakce Exekutorské komory k údajné slabé kontrole soudních exekutorů
Vyjádření Exekutorské komory ČR k nedávným prohlášením ministra spravedlnosti Roberta Pelikána ve věci kontroly soudních exekutorů:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.1.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Prasárna! Hubuje Jakub Janda komunisty kvůli výročí Majdanu
Neskutečná prasárna komunistů! Už ani ruku by jim nikdo neměl podat! Analytik Jakub Janda se pořádně naštval na české komunisty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.2.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Sněmovna bude opět jednat o místní příslušnosti exekutorů
Sněmovna bude opět jednat o zavedení místní příslušnosti exekutorů. Návrh, jenž počítá i se slučováním exekucí, překládá skupina poslanců v čele s Piráty. Novinářům to dnes řekl hlavní autor novely exekučního řádu, pirátský poslanec Lukáš Kolářík, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Zákony tu slouží jen pro ochranu tunelářů a šmejdů. Alena Vitásková se tomu rozhodla postavit čelem, než lidem dojde trpělivost
ROZHOVOR Dnes a denně se bývalá předsedkyně Energetického regulačního úřadu Alena Vitásková setkává se zničenými životy nejen stíhaných, odsouzených, ale i jejich zoufalých rodin. Denně se setkává s bolestí a zradou, která byla a je páchána na obyčejných lidech, na jejich rodinách. Proto tvrdí, že zákony tu nejsou pro lidi, ale pro ochranu tunelářů a šmejdů. Ve svém Institutu považuje za stěžejní ochranu a podporu lidských práv a svobod. Tolik zmaru a beznaděje nemůže společnost nadále akceptovat. Justice v naší vlasti selhává, a to je vážné pro zachování demokracie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Nový šéf exekutorů: Odměny nejsou příliš vysoké. Vyjadřují náročnost povolání
Exekutoři mají nového šéfa. Jak by chtěl řešit problém se stovkami tisíc lidí v dluzích? Jak mohou exekutoři pomoci v boji proti zadluženosti domácností, a jsou odměny exekutorů pořád příliš vysokě? Na to ve Dvaceti minutách Radiožurnálu odpovídal nový prezident Exekutorské komory Vladimír Plášil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2018 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist