Chtěli sejmout Babiše, šlápli do vlastního... Nepříjemný trapas českého serveru
Redaktor Info.cz Michael Durčák upozornil na přešlap serveru Aktuálně.cz. Kvůli omylu si redaktoři serveru Aktuálně.cz na svém facebooku pod upoutávkou na článek o názoru premiéra Babiše k ochraně klimatu odpověděli narážkou na něj: „Super! Za 30 let budeme mít skvělé automobilky umístěné v poušti středních Čech! Jedinej smrkovej les a otrávené studně. Nemůžem se dočkat.“ Uživatelé, kteří si omylu všimli, příhodně poukazují na „nestrannost“ serveru. Někdo asi zapomněl přepnout Facebookový profil...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2019 v 12:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 10. 05. 2019

Související články

Vandalové vyjádřili solidaritu squatterům z pražské Kliniky tím, že poničili budovu českého konzulátu v Drážďanech
Levicoví radikálové posprejovali budovu českého generálního konzulátu v Drážďanech. Podle německého serveru tag24 akcí z minulého týdne chtěli vyjádřit solidaritu s obyvateli pražského autonomního sociálního centra Klinika.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.11.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Takový výsměch Havlovi a Schwarzenbergovi. Dost nepříjemný...
Realisté Petra Robejška si ostře rýpli do prvního českého prezidenta Václava Havla a čestného předsedy TOP 09 Karla Schwarzenberga. Kvůli Myanmaru neboli Barmě. Tamní vláda teď vyhání ze země muslimy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Piráti chtěli ve Sněmovně řešit Babiše. A takhle to dopadlo
Sněmovna se nebude zabývat údajným střetem zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO) v souvislosti s auditem, který se týkal unijních dotací pro společnost Agrofert. Projednání požadovali Piráti. Chtěli po Sněmovně, aby požádala Evropskou komisi (EK) o zveřejnění výsledků auditu do poloviny května, tedy ještě před volbami do Evropského parlamentu. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Babiš, Chovanec a odposlechy: Slonkovou a Kubíka s kamerou odevšad vyhodili, ale padla zlá podezření. I kolem skupiny Ztohoven
Skupina Šuman. Utajený projekt, který na internet vypouští obvinění předsedy ANO Andreje Babiše. Kdo za touto akcí stojí? To chtěli zjistit v pořadu Zvláštní vyšetřování na serveru Seznam redaktoři Sabina Slonková a Jiří Kubík.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Europoslanci chtěli znát, kdy Komise prověří stížnost na Babiše
Několik otázek souvisejících s přístupem Evropské komise ke stížnostem české organizace Transparency International na možný střet zájmů českého premiéra Andreje Babiše dnes někteří europoslanci směřovali na komisařku pro regionální politiku Corinu Cretsuovou. Ta na jednání výboru pro rozpočtovou kontrolu, věnovanému především stavu unijního rozpočtu v roce 2017, reagovala kromě jiného poznámkou, že debata o možných zneužíváních unijních fondů by měla být co nejméně zpolitizovaná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.11.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Trump použije Babiše proti EU. Zeman v nebezpečí! Nové info o návštěvě v USA
Britské listy přinesly komentář o Babišově návštěvě v Bílém domě. Podle deníku Washington Post byla návštěva českého premiéra Andreje Babiše (ANO) u Donalda Trumpa koncipována jako políček Západu. Své k návštěvě řekl také reportér Jaroslav Kmenta na serveru Reportemagazin.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Stropnický: Ať má ANO vlastního kandidáta na Hrad
Hnutí ANO by mělo mít vlastního prezidentského kandidáta, domnívá se ministr obrany Martin Stropnický (ANO). Informoval o tom server iDNES.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.1.2017 v 12:35, zobrazit podobné
VIDEO Zcela mimořádný trapas z Kavčích hor. ČT ohlásila propuštění aktivisty Robinsona, ten ale dál sedí ve vězení
Britský protiislámský aktivista Tommy Robinson byl propuštěn z vězení, kam byl poslán soudcem z Leedsu minulý pátek. Stalo se tak mimo jiné i díky iniciativě médií, která mu vyjádřila podporu. Tyto informace v žádném ze světových médií nenajdete. Ale v úterý večer jste je mohli slyšet z České televize. Veřejnoprávním redaktorům se při překládání zpráv z angličtiny podařil těžko uvěřitelný trapas.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2018 v 06:35, zobrazit podobné
„Ty mlč a šoupej nohama! Hlavně si nenas*at do vlastního hnízda!“ Ivan Vyskočil si tvrdě podal Topolánka za „udávání“ Babiše
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM Topolánkův „komentář“ k pozvání Andreje Babiše do Bílého domu i výčitky, které se snesly na hlavu Aleksandry Udženije kvůli účasti na padesátinách Jaromíra Soukupa. Tato dvě témata okomentoval tentokrát v Nedělním ránu herec Ivan Vyskočil. „Miroslav Topolánek zřejmě usoudil, že ti ubozí Američané nemají vůbec žádnou informační službu, a že je třeba je tedy poučit,“ říká Ivan Vyskočil. Promluvil o „domovních důvěrnících“ a zavzpomínal na moudrá slova našich předků: „Napřed si zameť před svým vlastním prahem“ a „neseru si do vlastního hnízda“. Připomněl také pohádku se „zlou sudičkou“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Postavme se nenávisti, buráceli demonstranti proti Babišovi a Zemanovi. A pak tam nazvali reportéra PL "čmoudem". Chytil se toho i Martin Bursík
Na Malostranském náměstí v Praze se znovu sešli občané, kteří chtěli dát najevo, co si myslí o tom, že nadcházející sněmovní volby může vyhrát šéf hnutí ANO Andrej Babiš a příští prezidentské volby Miloš Zeman. Voliči podle všeho chtěli navázat na úterní akci na Hradčanském. Navázali ale snad jen tím, že došlo k další konfrontaci reportéra serveru ParlamentníListy.cz. Přesvědčte se sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2017 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist