Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2019
Po18152229
Út29162330
St310172431
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.460x, což odpovídá cca 180.538-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Au! Nešťastná kampaň pana Pospíšila. Pirát otevřel starou ránu
Lídr kandidátky do Evropského parlamentu za Pirátskou stranu Marcel Kolaja se s Lubošem Xaverem Veselým v rozhovoru pro XTV.cz vrátil k návrhu Pirátů, kteří chtěli odhalovat prázdné byty v Praze s pomocí elektroměrů a případně je následně zdaňovat. „Byla to nešťastná kampaň pana Pospíšila,“ říká Kolaja, jenž mimo jiné hovořil například i o tom, zda Piráti jsou pro legalizaci marihuany.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2019 v 14:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 10. 05. 2019

Související články

Veselé vysílání z věže. Moravec se posmíval Zemanovi a televizi Russia Today, Pirát si přisadil, že prezident asi splácí dluh za kampaň
Moderátor Václav Moravec znovu usedl před kamery a pustil se do prezidenta Zemana. V Žižkovské věži otevřel téma „českého novičoku“. Pirát Mikuláš Ferjenčík v nedělních Otázkách Václava Moravce konstatoval, že prezident Zeman mate veřejnost. Možná tím také splácí dluh za volební kampaň. Místopředseda ČSSD Martin Netolický doplnil, že teď jsme díky prezidentu Zemanovi za šašky. Moravec poté konstatoval, že si Zeman v podstatě lže do kapsy. A tím ani zdaleka neskončil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2018 v 14:35, zobrazit podobné
TOP 09: Rošáda na ministerstvu spravedlnosti ohrožuje důvěru v nezávislé vyšetření Babišových kauz
TOP 09 tvrdě kritizuje personální rošádu na ministerstvu spravedlnosti. Podle předsedy TOP 09 a exministra spravedlnosti Jiřího Pospíšila je výměna ministra Jana Kněžínka za Marii Benešovou, která byla anoncována minulý čtvrtek, velmi nešťastná a může se jednat o první krok premiéra Andreje Babiše k ovládnutí státního zastupitelství.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.4.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Lesy Praha: Pyrotechnický průzkum na lesnickém úseku Šárka odhalil starou munici
Práce lesníka může být někdy nebezpečným povoláním. Kromě pádů stromů či rychle rotujícího řetězu motorové pily se v lese při práci lze setkat i se starou municí coby pozůstatkem válečných let.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.3.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Dvojí optika pana Jiřího Pospíšila.
Jiří Pospíšil, druhdy velmi oblíbený politik, dnes předseda pidistrany TOP09, vyslovil své silné názory ve včerejším interview na veřejnoprávní ČT 24. Renomovaný právník, zachránce právnické fakulty v Plzni.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 21.3.2018 v 08:40, zobrazit podobné
Několik rozhořčených vět o absenci europoslance Pospíšila na lidové demonstraci v Bruselu
Právě v úterý se znovu ukázalo, jakým neštěstím pro Českou republiku a pro TOP 09 zejména, je několikeré politické angažmá jejího předsedy Pospíšila.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 19.6.2019 v 18:40, zobrazit podobné
Šéf BIS Koudelka se omlouval v Senátu. Věta o sovětském dějepise prý byla nešťastná, ale v podstatě správná
Ředitel Bezpečnostní informační služby (BIS) Michal Koudelka se ve středu v Senátu znovu vyjádřil k poznámce pod čarou o výuce sovětské verze moderních dějin na českých školách, kterou kontrarozvědka uvedla ve veřejné výroční zprávě. Tentokrát však uznal, že byla nešťastná. Za podstatou jejího sdělení si ale nadále stojí, informoval server Aktuálně.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2019 v 22:35, zobrazit podobné
TOP 19: Teď Odkrouhnu Pospíšila! Kalousek zavdal vtipům. Mluvil o „své“ straně a jejím šéfovi, velmi zvláštně
Na Novinkách.cz hovořil o volbách do Evropského parlamentu bývalý předseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Jeho odpovědi na otázky nebyly pro současného lídra strany dvakrát přívětivé. Neochota obsazovat výrazné osobnosti prý stála za výsledkem v eurovolbách a ve straně byla obava, že by tyto osobnosti přeskočily Pospíšila s Polčákem. A Jaroslav Plesl z MF DNES už se směje, že zkratka TOP 09 má pro Kalouska nový význam: „Teď Odkrouhnu Pospíšila.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Vladimír Ustyanovič: Geniální pirát Michálek
Pirát Michálek, který se proslavil v přímém přenosu historickou větou, že nemáme věřit všemu, co je na internetu, což prý prohlásil již dávno T. G. Masaryk.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Hnus hnědej – „ohlasy“ na nehodu lídra ČSSD
Volební lídr ČSSD L. Zaorálek se v pátek zranil při dopravní nehodě. Ještě večer se objevila informace, že jde o středně těžké zranění. V té chvíli to vypadalo, že volební kampaň socialistů dostala slušnou ránu.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 16.9.2017 v 09:40, zobrazit podobné
Babišovy kauzy jsou srovnatelné s OKD, počítá pirát Ferjenčík. A hovoří i o generální stávce, která by přiměla vládu k demisi
„Kdyby pan Babiš pana Kalouska neměl, tak by si ho musel vymyslet. Bohužel kritika od pana Kalouska – který sám kdysi hlasoval pro biopaliva – je extrémně nevěrohodná,“ myslí si poslanec Mikuláš Ferjenčík (Piráti). K problémům premiéra říká: „Jde zhruba podle výročních zpráv Agrofertu o nějaké dvě miliardy ročně. Za pět let v politice to udělá deset miliard korun. A to do toho nezahrnuji veřejné zakázky. Jde o miliardy, možná o desítky miliard, myslím, že s OKD je to naprosto srovnatelné.“ V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz se vyjadřuje i k množírnám zvířat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.6.2019 v 06:35, zobrazit podobné
TOPlist