Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.014x, což odpovídá cca 105.088-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
VIDEO Zeman zase píchl do vosího hnízda: Nenávist přetrvala!
Prezident Miloš Zeman vyrazil 9. května na ambasádu Ruské federace, aby zde s jednou z vítězných mocností oslavil 74. výročí ukončení této strašlivé války. Při této příležitosti si posteskl, že se mu nepodařilo přesvědčit západní a východní politiky, aby táhli v boji proti terorismu za jeden provaz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2019 v 14:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 10. 05. 2019

Související články

Včera mu to nestačilo: Miloš Zeman i dnes píchl do vosího hnízda jménem zdravotnictví
Prezident Miloš Zeman se při svém druhém dni tráveném v Královéhradeckém kraji setkal s vedením a se zaměstnanci společnosti Saar Gummi Czech v Červeném Kostelci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.2.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Senátor Papoušek: Divoká příroda v národních parcích je přínos i pro obce. Prezident to slovy o zelených fanaticích žene do extrému
Prezident Miloš Zeman zase jednou píchl do vosího hnízda. Tentokrát kvůli přírodě na Šumavě. Prezident žádá, aby starostové obcí v národních parcích a v jejich okolí dostali více pravomocí. Senátoři s prezidentem většinou souhlasí. Ekologové a poslanci to vidí jinak. Bojí se, aby nakonec národní parky úplně nezmizely.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2017 v 06:35, zobrazit podobné
„Kolik uprchlíků jste přijali?“ „Nula.“ „A na to jste hrdý?“ „Slíbili jsme to lidem.“ Britská TV málem vybouchla z rozhovoru, který se nás také týká
Poslanec za ODS Václav Klaus mladší zase jednou píchl do liberálního vosího hnízda. Na svém Facebooku nasdílel videozáznam rozhovoru s polským zákonodárcem Dominikem Tarczynskim pro britskou veřejnoprávní televizi BBC. Moderátorka Cathy Newmanová se Tarczynskiho snažila natlačit do otázek migrace. Polský politik ji ale svou upřímností a ledovým klidem šokoval. Klaus video komentoval lakonicky: „Jasná řeč.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.7.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Kardinál Duka píchl do vosího hnízda politické korektnosti
Během tradiční mše u příležitosti svatováclavské poutě ve Staré Boleslavi zaskočil Dominik Duka svým vlasteneckým postojem velké množství aktivistů podporujících nadnárodně otevřený svět.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Přemysl Votava: Do vosího hnízda se klacek nestrká
Stále si to pamatuji, jako malý kluk, jsme spolu s mladším bratrem šťourali klackem do vosího hnízda. Vosy vyletěly, já utíkal první a ten pomalejší brácha dostal žihadel nepočítaje. Maminka mě tehdy pořádně srovnala a já jsem si to pamatoval na dlouhá léta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.9.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Merkelová má problém: Nevstoupil jsem do strany, aby sem přišlo 1,8 milionu Arabů, řekl „odejitý“. A je toho víc
Někdejší šéf německého Úřadu na ochranu ústavy, tj. německé kontrarozvědky, a člen největší vládní strany CDU kancléřky Angely Merkelové píchl do vosího hnízda. „Nevstoupil jsem před třiceti lety do CDU proto, aby dnes do Německa mohlo přijít 1,8 milionu Arabů,“ řekl nahlas. A to nebylo zdaleka všechno.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.7.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Bojím se, že se čeká na správného soudce, říká muž, který píchl do Čapího hnízda
Autor trestního oznámení v kauze Čapí hnízdo kritizuje práci policie i státního zástupce.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 20.11.2018 v 14:36, zobrazit podobné
Skála (KSČM): Lunchmeat, šmíráci a dupot na hrábě
Facebook KSČM býval unylou nástěnkou. Teď se začíná mít k světu. Chce to šťouchance do vosího hnízda. Pak se semele debata, co nenudí. Slibně roste i počet účastníků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.1.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Jandák promluvil: Němcová, jste zděšená? Šídlo, ČT, bakalonoviny, končíte! Burani, nevzdělanci a senilní důchodci vás mají dost
Kontroverzní výroky na Radě Českého rozhlasu. Zase. A zase od radního, tentokrát jím je Vítězslav Jandák. Slova o odpadu směrem k novinářům z Lidovek nebo ze Seznamu. Nebo taky výhrůžka směrem k publicistovi Jiřímu Černému. Tématem se včera zabýval pořad Newsroom ČT24. „Čekal jsem, že svým monologem v rozhlasové radě píchnu do vosího hnízda. Použít totiž peprnějších výrazů pro pseudointelektuální kruhy není dostatečně salonfähig. Výjimku tvoří urážení prezidenta republiky a premiéra, případně českého národa. Tam je povoleno vše a ještě za to následuje pochvala před nastoupenou jednotkou pravdy a lásky,“ poznamenal Jandák ve vyjádření pro ParlamentníListy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.4.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Je Miloš Zeman ruský agent?
Prezident Zeman opět jednou „píchl do vosího hnízda“, když ve svém pravidelném čtvrtečním vystoupení v TV Barandov se rozhovořil o zprávě tajných služeb ke kauze Novičok.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 5.5.2018 v 17:40, zobrazit podobné
TOPlist