Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2019
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.930x, což odpovídá cca 205.062-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
VIDEO Zeman zase píchl do vosího hnízda: Nenávist přetrvala!
Prezident Miloš Zeman vyrazil 9. května na ambasádu Ruské federace, aby zde s jednou z vítězných mocností oslavil 74. výročí ukončení této strašlivé války. Při této příležitosti si posteskl, že se mu nepodařilo přesvědčit západní a východní politiky, aby táhli v boji proti terorismu za jeden provaz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2019 v 14:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 10. 05. 2019

Související články

Včera mu to nestačilo: Miloš Zeman i dnes píchl do vosího hnízda jménem zdravotnictví
Prezident Miloš Zeman se při svém druhém dni tráveném v Královéhradeckém kraji setkal s vedením a se zaměstnanci společnosti Saar Gummi Czech v Červeném Kostelci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.2.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Senátor Papoušek: Divoká příroda v národních parcích je přínos i pro obce. Prezident to slovy o zelených fanaticích žene do extrému
Prezident Miloš Zeman zase jednou píchl do vosího hnízda. Tentokrát kvůli přírodě na Šumavě. Prezident žádá, aby starostové obcí v národních parcích a v jejich okolí dostali více pravomocí. Senátoři s prezidentem většinou souhlasí. Ekologové a poslanci to vidí jinak. Bojí se, aby nakonec národní parky úplně nezmizely.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2017 v 06:35, zobrazit podobné
„Kolik uprchlíků jste přijali?“ „Nula.“ „A na to jste hrdý?“ „Slíbili jsme to lidem.“ Britská TV málem vybouchla z rozhovoru, který se nás také týká
Poslanec za ODS Václav Klaus mladší zase jednou píchl do liberálního vosího hnízda. Na svém Facebooku nasdílel videozáznam rozhovoru s polským zákonodárcem Dominikem Tarczynskim pro britskou veřejnoprávní televizi BBC. Moderátorka Cathy Newmanová se Tarczynskiho snažila natlačit do otázek migrace. Polský politik ji ale svou upřímností a ledovým klidem šokoval. Klaus video komentoval lakonicky: „Jasná řeč.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.7.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Kardinál Duka píchl do vosího hnízda politické korektnosti
Během tradiční mše u příležitosti svatováclavské poutě ve Staré Boleslavi zaskočil Dominik Duka svým vlasteneckým postojem velké množství aktivistů podporujících nadnárodně otevřený svět.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Přemysl Votava: Do vosího hnízda se klacek nestrká
Stále si to pamatuji, jako malý kluk, jsme spolu s mladším bratrem šťourali klackem do vosího hnízda. Vosy vyletěly, já utíkal první a ten pomalejší brácha dostal žihadel nepočítaje. Maminka mě tehdy pořádně srovnala a já jsem si to pamatoval na dlouhá léta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.9.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Bojím se, že se čeká na správného soudce, říká muž, který píchl do Čapího hnízda
Autor trestního oznámení v kauze Čapí hnízdo kritizuje práci policie i státního zástupce.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 20.11.2018 v 14:36, zobrazit podobné
Skála (KSČM): Lunchmeat, šmíráci a dupot na hrábě
Facebook KSČM býval unylou nástěnkou. Teď se začíná mít k světu. Chce to šťouchance do vosího hnízda. Pak se semele debata, co nenudí. Slibně roste i počet účastníků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.1.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Jandák promluvil: Němcová, jste zděšená? Šídlo, ČT, bakalonoviny, končíte! Burani, nevzdělanci a senilní důchodci vás mají dost
Kontroverzní výroky na Radě Českého rozhlasu. Zase. A zase od radního, tentokrát jím je Vítězslav Jandák. Slova o odpadu směrem k novinářům z Lidovek nebo ze Seznamu. Nebo taky výhrůžka směrem k publicistovi Jiřímu Černému. Tématem se včera zabýval pořad Newsroom ČT24. „Čekal jsem, že svým monologem v rozhlasové radě píchnu do vosího hnízda. Použít totiž peprnějších výrazů pro pseudointelektuální kruhy není dostatečně salonfähig. Výjimku tvoří urážení prezidenta republiky a premiéra, případně českého národa. Tam je povoleno vše a ještě za to následuje pochvala před nastoupenou jednotkou pravdy a lásky,“ poznamenal Jandák ve vyjádření pro ParlamentníListy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.4.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Je Miloš Zeman ruský agent?
Prezident Zeman opět jednou „píchl do vosího hnízda“, když ve svém pravidelném čtvrtečním vystoupení v TV Barandov se rozhovořil o zprávě tajných služeb ke kauze Novičok.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 5.5.2018 v 17:40, zobrazit podobné
Kauza „zkorumpovaná pakáž z ČT“: Noro Fridrichová, Marku Wollnere, Andrej Babiš se naštval a přešel k činu
Česká televize bodla do vosího hnízda a spustila útok. Ministr financí Andrej Babiš (ANO) se rozhodl podat na ni stížnost. Vadí mu totiž reportáže veřejnoprávní televize o jeho nákupu dluhopisů Agrofertu. Píše o tom server Aktuálně.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2017 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist