Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2019
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.905x, což odpovídá cca 203.757-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Někdejší politik ODS prý donutil svou podřízenou k orálnímu sexu. Dvakrát
Za věrohodnou označili dnes znalci výpověď ženy, z jejíchž slov vyplynulo, že se stala obětí sexuálního nátlaku bývalého přerovského radního Marka Dostála (ODS), uvedla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2019 v 14:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 10. 05. 2019

Související články

Politik ODS stanul před soudem. Prý nutil podřízenou k orálnímu sexu
Ze sexuálního nátlaku se ode dneška zodpovídá před soudem přerovský politik za ODS Marek Dostál. Trestní oznámení na něj podala jeho bývalá zaměstnankyně, která tvrdí, že ji Dostál z pozice zaměstnavatele ve dvou případech přiměl k orálnímu sexuálnímu styku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.2.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Desatero bezpečného sexu s novou známostí
Jak minimalizovat riziko nákazy HIV při náhodném sexu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Dvojí kvalita sexu v EU
Po té, co byl vyřešen - nevyřešen problém dvojí kvality potravin, klepou na dveře Evropského parlamentu ti, jenž mají v dvourychlostní Unii zařazený první stupeň či volnoběh se svým požadavkem zrušení dvojí kvality sexu.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 22.4.2019 v 06:40, zobrazit podobné
Politik pražské TOPky naposledy promluvil 14. ledna 2016. Trvalo mu to asi padesát vteřin. Zástupce ODS pronesl za čtyři roky třicet šest slov
Jak změřit práci politiků? Snadno. V Poslanecké sněmovně stejně jako v Senátu Parlamentu obvykle rozhoduje účast na hlasování. ParlamentníListy.cz dokonce před několika týdny přesně spočítaly, kdo je nejméně aktivním senátorem České republiky. Svou liknavostí jednoznačně zvítězil někdejší státní zástupce z Hradce Králové Miroslav Antl. Ten svou štědře placenou práci opravdu neprožívá. Nyní jsme se zaměřili na lokální politiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.8.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Taky pěkný čuňák. Měli bychom se za něj stydět. Minimálně pepřový sprej do ksichtu nebo kleštičky na kastraci. Benjamin Kuras o nejznámějším českém politikovi a sexuálním obtěžování
ROZHOVOR „Další krok k vyhubení západní civilizace a vymření jejích obyvatel. Brzy si žádný muž netroufne oslovit živou ženu. Proto taky už začínají být populární sexuální robotky. Nejnovější zdokonalované robotky jsou už naprogramované i tak, aby kromě sexuálních hrátek s mužem i mluvily, říkaly mu samé lichotky a povzbuzovaly mu sebevědomí,“ říká s jistou nadsázkou spisovatel Benjamin Kuras, autor knížek Mao sexu, Ciao sexu a Tao sexu o nynějších kampaních proti „sexuálnímu obtěžování“, přičemž pod tento pojem se dnes již vejde téměř vše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.11.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Jak jsem to měl s komunisty. Miroslav Donutil promluvil
V interview na Českém rozhlase Plus se objevil velice vytížený český herec Miroslav Donutil. Mimo jeho uměleckou tvorbu se s moderátorem dostali i k historii a událostem roku 1968 a dále. „Když se na to podívám zpětně a řeknu si, co my jsme to vyváděli, my jsme šli proti těm tankům v Brně, postavili jsme se tam, dívali jsme se na ně, říkali jsme jim, ať nikam nejezdí, že tady je svoboda, že si to spletli a tak dál. A kolem nás najednou prostě samopalem voják pokosil ten dav,“ popsal své zážitky herec
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.1.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Bezecný (KDU-ČSL): Budou následovat i činy?
Kdo chvíli stál, již stojí opodál – den žádný dvakrát se již nenarodí, čin dvakrát neuzraje. Jan Neruda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Proč je ten Wilders tak úspěšný, zeptala se BBC lidí v ulicích. Odpověď zněla...
Nizozemí má před sebou parlamentní volby. Jasným favoritem na vítězství, a tedy možným příštím premiérem je radikální politik Geert Wilders se svou Stranou pro svobodu. Britská BBC si klade otázku, čím politik tolik láká voliče.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.2.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Někdejší vlivný evropský politik naložil Trumpovi. Odstoupení od íránské jaderné dohody je prý katastrofa
Někdejší německý ministr zahraničí Joschka Fischer se obává válečného konfliktu s Íránem a vyčítá Donaldu Trumpovi, že odstoupil od jaderné dohody. Americký prezident podle jeho názoru ničí světový řád, který vybudovali jeho předchůdci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Tolik let zpovídal politiky v TV... A teď ho vyhodili kvůli sexu. Jde o známé jméno
Jeden z nejúspěšnějších amerických televizních moderátorů Bill O`Reilly byl donucen opustit svou pozici u Fox News v souvislosti s hned několika obviněními ze sexuálního obtěžování. O incidentu píše i ruský tisk, celou věc ovšem staví do zcela jiného světla - byl propuštěn, jelikož urazil Putina, píší v Rusku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.4.2017 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist