Někdejší politik ODS prý donutil svou podřízenou k orálnímu sexu. Dvakrát
Za věrohodnou označili dnes znalci výpověď ženy, z jejíchž slov vyplynulo, že se stala obětí sexuálního nátlaku bývalého přerovského radního Marka Dostála (ODS), uvedla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2019 v 14:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 10. 05. 2019

Související články

Politik ODS stanul před soudem. Prý nutil podřízenou k orálnímu sexu
Ze sexuálního nátlaku se ode dneška zodpovídá před soudem přerovský politik za ODS Marek Dostál. Trestní oznámení na něj podala jeho bývalá zaměstnankyně, která tvrdí, že ji Dostál z pozice zaměstnavatele ve dvou případech přiměl k orálnímu sexuálnímu styku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.2.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Desatero bezpečného sexu s novou známostí
Jak minimalizovat riziko nákazy HIV při náhodném sexu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Proč by dvakrát rozvedený Václav Klaus ml. nemohl bojovat za tradiční rodinu?
Ukažte mi nějakého dvakrát rozvedeného homosexuála! Co může takový homosexuál, který není ani dvakrát rozvedený, vědět o tradiční rodině? Na rozdíl od dvakrát rozvedeného Václava Klause ml.?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 13.6.2019 v 09:40, zobrazit podobné
Dvojí kvalita sexu v EU
Po té, co byl vyřešen - nevyřešen problém dvojí kvality potravin, klepou na dveře Evropského parlamentu ti, jenž mají v dvourychlostní Unii zařazený první stupeň či volnoběh se svým požadavkem zrušení dvojí kvality sexu.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 22.4.2019 v 06:40, zobrazit podobné
Politik pražské TOPky naposledy promluvil 14. ledna 2016. Trvalo mu to asi padesát vteřin. Zástupce ODS pronesl za čtyři roky třicet šest slov
Jak změřit práci politiků? Snadno. V Poslanecké sněmovně stejně jako v Senátu Parlamentu obvykle rozhoduje účast na hlasování. ParlamentníListy.cz dokonce před několika týdny přesně spočítaly, kdo je nejméně aktivním senátorem České republiky. Svou liknavostí jednoznačně zvítězil někdejší státní zástupce z Hradce Králové Miroslav Antl. Ten svou štědře placenou práci opravdu neprožívá. Nyní jsme se zaměřili na lokální politiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.8.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Taky pěkný čuňák. Měli bychom se za něj stydět. Minimálně pepřový sprej do ksichtu nebo kleštičky na kastraci. Benjamin Kuras o nejznámějším českém politikovi a sexuálním obtěžování
ROZHOVOR „Další krok k vyhubení západní civilizace a vymření jejích obyvatel. Brzy si žádný muž netroufne oslovit živou ženu. Proto taky už začínají být populární sexuální robotky. Nejnovější zdokonalované robotky jsou už naprogramované i tak, aby kromě sexuálních hrátek s mužem i mluvily, říkaly mu samé lichotky a povzbuzovaly mu sebevědomí,“ říká s jistou nadsázkou spisovatel Benjamin Kuras, autor knížek Mao sexu, Ciao sexu a Tao sexu o nynějších kampaních proti „sexuálnímu obtěžování“, přičemž pod tento pojem se dnes již vejde téměř vše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.11.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Jak jsem to měl s komunisty. Miroslav Donutil promluvil
V interview na Českém rozhlase Plus se objevil velice vytížený český herec Miroslav Donutil. Mimo jeho uměleckou tvorbu se s moderátorem dostali i k historii a událostem roku 1968 a dále. „Když se na to podívám zpětně a řeknu si, co my jsme to vyváděli, my jsme šli proti těm tankům v Brně, postavili jsme se tam, dívali jsme se na ně, říkali jsme jim, ať nikam nejezdí, že tady je svoboda, že si to spletli a tak dál. A kolem nás najednou prostě samopalem voják pokosil ten dav,“ popsal své zážitky herec
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.1.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Bezecný (KDU-ČSL): Budou následovat i činy?
Kdo chvíli stál, již stojí opodál – den žádný dvakrát se již nenarodí, čin dvakrát neuzraje. Jan Neruda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Už mě to nebaví! Emma Smetana dotírala na zbitého Jakla, ten se naštval. Vyhrožují mu smrtí
Člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání a někdejší tajemník bývalého prezidenta Václava Klause Ladislav Jakl, který byl během jednoho týdne dvakrát fyzicky napaden, promluvil o útocích na svou osobu v internetové televizi DVTV. Porovnal je s útokem na poslance TOP 09 Dominika Feriho. „Útok na Feriho byl jiný, já to nikde nevytruboval. Vyhrožují mi smrtí,“ říká Jakl, který vůči sobě cítí silnou nenávist, ale ve veřejném prostoru hodlá působit dál.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2019 v 12:34, zobrazit podobné
Proč je ten Wilders tak úspěšný, zeptala se BBC lidí v ulicích. Odpověď zněla...
Nizozemí má před sebou parlamentní volby. Jasným favoritem na vítězství, a tedy možným příštím premiérem je radikální politik Geert Wilders se svou Stranou pro svobodu. Britská BBC si klade otázku, čím politik tolik láká voliče.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.2.2017 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist