Trapný humor Hrušínského a Pospíšilovy party. Mlácení holí, to je ale demokracie! Tomáš Vyoral poradil „Honzovi“ Hřebejkovi, co si vytetovat na předloktí
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Synonymum trapnosti. Tak komentátor Tomáš Vyoral vidí nový předvolební spot Starostů a TOP 09, který se snaží vtipnou formou navázat na scénku z legendárního filmu Pelíšky. „Demokracie je krásná věc, ale jen když je po našem. Tohle by si ‚Honza Hřebejk‘, jak se nám sám familiárně představuje v klipu, mohl vytetovat na předloktí,“ uzavírá téma Vyoral. V rozhovoru se věnuje i dezinformacím, respektive těm, kteří s nimi bojují. „Pokud bych měl na českém trhu vybrat zcela tendenční a nedůvěryhodné médium, pak je to kromě Fora24 právě Bakalův Respekt. Stačí nahlédnout do jednoho čísla, a jako byste listovali Rudým právem. Alespoň tak nějak si ho představuji,“ říká komentátor.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2019 v 15:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 10. 05. 2019

Související články

Tomáš Vyoral: Pár tisíc migrantů by tu podle Schwarzenberga neškodilo. Kolín nad Rýnem? To byla lidová veselice
Tomáš Vyoral rozkrývá myšlení jednoho z našich nejvýznamnějších politiků havlistické kavárny, který se málem stal českým prezidentem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.2.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Extra 2 420 000 pro šéfa ČT? Mohl by ještě dostat bustu vedle Havla. Sprosté. Tomáš Vyoral zírá na štědrost na Kavčích horách
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Skoro 2,5 milionu korun. Tolik na odměnách získá generální ředitel ČT Petr Dvořák. „Dokonce bych řekl, že by se pan Dvořák mohl za svou progresivistickou práci dočkat i busty v Kongresu vedle Václava Havla nebo nějaké lavičky v Bruselu,“ dodává k tomu Tomáš Vyoral. Vzhledem ke kvalitě zpravodajství ČT považuje Vyoral odměnu za sprostou. Břitkému komentáři neušla ani obří demonstrace na Letné, případ znásilnění šestnáctileté české dívky migrantem, či neúspěšné noční vyjadřování nedůvěry Babišově vládě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.6.2019 v 16:35, zobrazit podobné
EU politruci chtějí na dresech sportovců vlajku EU. Kdy nám ji vytetují na předloktí?
Neposlušné Evropany je třeba vychovat. Prostřenictvím sportu! V Evropském parlamentu se úspěšně v tichosti řeší nařízení, aby na dresech sportovců národních týmů byla vedle státní vlajky i vlajka EU. A co tetování na předloktí?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 9.2.2017 v 09:40, zobrazit podobné
Mladý Polívka srší nenávistí a idiocií. S Mádlem káží vodu a pijí nejlepší šampaňské. Ať se poptají doma tátů, co jsou dotace a tunelování, radí Tomáš Vyoral
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA „Řada demonstrantů se rozněžní tím, že dělají druhý 17. listopad,“ domnívá se komentátor Tomáš Vyoral, podle kterého ovšem zásadní rozdíl spočívá v tom, že dnes se tak děje s podporou systému. „Takže za většinové podpory médií, v čele s PR agenturou Bambilionu chvilek proti demokracii, kterou je z našich kapes placená veřejnoprávní České televize, za podpory řady uvědomělých politiků budou sami sebe mít za hrdiny,“ vysvětluje komentátor. Vyoral se rovněž vrací k vyjadřování Jiřího Mádla a Vladimíra Polívky. Doporučuje jim, aby se nejprve na pár věcí „pozeptali doma“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.6.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Krev na rukou neziskovkářů. Poslouchejte moudré lidi, pusťte si Ódu na radost, semkněte se a opakujte „nesouvisí“, radí Tomáš Vyoral
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Máme za sebou týden, který byl značně divoký zejména za západní hranicí. Poté, co imigrant z Eritreje zavraždil svržením pod přijíždějící vlak osmileté dítě, vzkázala expertka Zelených na dopravu, že pokud lidé nebudou na peronech stát blízko kolejiště, nic takového se jim stávat nebude. Ač se zdá nemožné tuto radu překonat, Tomáš Vyoral má několik dalších tipů, jak se s obohacováním evropské společnosti vyrovnávat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.8.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Analytik Vyoral o osobní zkušenosti s uměleckou frontou: Žádná jiná profese neprojevuje takové znaky sekty
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Kupředu levá a mládí vpřed! Udavači z řad pokrokové mládeže se chovají jako v padesátých letech. Tentokrát s podporou neziskového sektoru, který bije na poplach proti trollům, dezinformacím či netoleranci. Tomáš Vyoral nemohl odolat, aby právě s těmito lidmi zúčtoval.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Ty máš něco proti gayům a lesbám? Tomáš Vyoral napsal komentář k LGBT a nestačil se divit
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Horký týden v Praze, nejen teplotně, ale i díky akci „Pražská pýcha“, jak Tomáš Vyoral přeložil název přehlídky Prague Pride. Dostal se kvůli tomu do konfliktu s jedním známým, kterému musel vysvětlovat, že nemá nic proti gayům a lesbám, když o LGBT komunitě napsal na sociální síť kritický příspěvek. Probral i český film, zejména jeden, co má dostat nejvyšší podporu na příběh bratrů Mašínových, a také Gretu, letos prakticky jistou držitelku Nobelovy ceny za mír.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.8.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Babiš, Zeman, Klaus, Foldyna... Jan Hrušínský rozdával rány
Babišové, Zemanové, Klausové, Foldynové a Faltýnkové nás podle ředitele Divadla Na Jezerce znovu strhávají k totalitě. Proto je dobře, že lidé vycházejí do ulic a dávají jasně najevo, co si myslí. Stejně tak by podle Hrušínského měli občané vyrazit i k volbám do Evropského parlamentu a hájit v nich svobodu, demokracii a humor.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Tomáš Vyoral soptí: Podříznout Zemana, vyzval ODSák. Kdyby tohle napsal politik z SPD nebo KSČM, to by bylo kvikotu o hnědých nácíčcích a bolševicích
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA „Zeman je druhý Hitler a je nutné ho podřezat jako svini,“ napsal na sociální síti zastupitel a dnes již bývalý předseda jesenické ODS Martin Lang. Ten se po medializování tohoto výlevu omluvil a vzdal se funkce předsedy. Komentátor Tomáš Vyoral se ale podivuje, jak hladce to tomuto komunálnímu politikovi prošlo, když třeba Václav Klaus ml. byl v nedávné době za projev ve Sněmovně z ODS s velkým pobouřením vedení vyloučen. Důvod vidí mimo jiné v tom, že slovní útok byl adresován prezidentovi Zemanovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.5.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Kdyby Babiš rezignoval? Pak by chtěli konec Zemana i nové volby. A v těch... Publicista Vyoral řešil podivné počty „chvilkařů"
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA „Chtějte taky po soudruzích povětšinou z humanitních pseudooborů fakult sociálních věd – nejlépe z UK – matematiku a střízlivý odhad,“ říká publicista Tomáš Vyoral v reakci na dohady o počtu účastníků demonstrace na Václavském náměstí. Organizátoři totiž mluví o skoro dvojnásobném čísle, než jaké zaznamenala policie. Vyoral se nicméně domnívá, že na Letné 23. 6. může být demonstrantů ještě více. „Bude-li hezky, zapějí-li na Letné někteří z řečníků své uvědomělé písně, začnou-li Bambiliony chvilek proti demokracii více letáčkovat na školách nebo svážet studenty autobusy i z jiných měst,“ vyjmenovává Vyoral možné faktory. Srovnání dnešních demonstrací s listopadem 1989 odmítá, stejně jako to, že by měl Mikuláš Minář mít nárok na debatu s Andrejem Babišem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2019 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist