Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2019
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.929x, což odpovídá cca 205.010-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Trapný humor Hrušínského a Pospíšilovy party. Mlácení holí, to je ale demokracie! Tomáš Vyoral poradil „Honzovi“ Hřebejkovi, co si vytetovat na předloktí
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Synonymum trapnosti. Tak komentátor Tomáš Vyoral vidí nový předvolební spot Starostů a TOP 09, který se snaží vtipnou formou navázat na scénku z legendárního filmu Pelíšky. „Demokracie je krásná věc, ale jen když je po našem. Tohle by si ‚Honza Hřebejk‘, jak se nám sám familiárně představuje v klipu, mohl vytetovat na předloktí,“ uzavírá téma Vyoral. V rozhovoru se věnuje i dezinformacím, respektive těm, kteří s nimi bojují. „Pokud bych měl na českém trhu vybrat zcela tendenční a nedůvěryhodné médium, pak je to kromě Fora24 právě Bakalův Respekt. Stačí nahlédnout do jednoho čísla, a jako byste listovali Rudým právem. Alespoň tak nějak si ho představuji,“ říká komentátor.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2019 v 15:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 10. 05. 2019

Související články

Tomáš Vyoral: Pár tisíc migrantů by tu podle Schwarzenberga neškodilo. Kolín nad Rýnem? To byla lidová veselice
Tomáš Vyoral rozkrývá myšlení jednoho z našich nejvýznamnějších politiků havlistické kavárny, který se málem stal českým prezidentem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.2.2017 v 21:35, zobrazit podobné
EU politruci chtějí na dresech sportovců vlajku EU. Kdy nám ji vytetují na předloktí?
Neposlušné Evropany je třeba vychovat. Prostřenictvím sportu! V Evropském parlamentu se úspěšně v tichosti řeší nařízení, aby na dresech sportovců národních týmů byla vedle státní vlajky i vlajka EU. A co tetování na předloktí?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 9.2.2017 v 09:40, zobrazit podobné
Analytik Vyoral o osobní zkušenosti s uměleckou frontou: Žádná jiná profese neprojevuje takové znaky sekty
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Kupředu levá a mládí vpřed! Udavači z řad pokrokové mládeže se chovají jako v padesátých letech. Tentokrát s podporou neziskového sektoru, který bije na poplach proti trollům, dezinformacím či netoleranci. Tomáš Vyoral nemohl odolat, aby právě s těmito lidmi zúčtoval.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Babiš, Zeman, Klaus, Foldyna... Jan Hrušínský rozdával rány
Babišové, Zemanové, Klausové, Foldynové a Faltýnkové nás podle ředitele Divadla Na Jezerce znovu strhávají k totalitě. Proto je dobře, že lidé vycházejí do ulic a dávají jasně najevo, co si myslí. Stejně tak by podle Hrušínského měli občané vyrazit i k volbám do Evropského parlamentu a hájit v nich svobodu, demokracii a humor.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno v 19:35, zobrazit podobné
Tomáš Zdechovský šokuje. Toto prý skutečně chystají pustit mladých Norům v televizi
Europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) se na svém blogu na serveru iDnes.cz zaměřil na výchovu dívek a chlapců v Norsku. Jak však upozornil, článek obsahuje humor a nadsázku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.8.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Tomáš Zdechovský šokuje. Toto prý skutečně chystají pustit mladým Norům v televizi
Europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) se na svém blogu na serveru iDnes.cz zaměřil na výchovu dívek a chlapců v Norsku. Jak však upozornil, článek obsahuje humor a nadsázku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.8.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Zdatný nástupce Josefa Goebbelse v Člověku v tísni. Plné huby slušnosti mají často ti největší hulváti, povšiml si komentátor Vyoral
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA „Neuvěřitelný prostor a nekriticky pozitivní obraz první slovenské prezidentky v řadě tuzemských mainstreamových medií mi dával skoro pocit, jako bychom snad volili prezidenta u nás,“ říká komentátor Tomáš Vyoral ke skončeným prezidentským volbám na Slovensku a k jejich pokrytí v českých médiích. Podle něj si Slováci zvolili osobu, kterou ještě před několika měsíci nikdo neznal – a mohou tak být v budoucnu hodně překvapeni.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Tomáš Vyoral: Žádám rektora Masarykovy univerzity Mikuláše Beka o vysvětlení
Otevřený dopis občana České republiky rektoru Bekovi nejen ve věci "diktatury referend"
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.11.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Žádal jsem ČT o záznam z nočního „galapředstavení“ k americkým volbám. A tato odpověď mi přišla. Je to úlet. Komentátor Vyoral promluvil
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA "Občané stále disponují kritickým myšlením a nezobou z ruky samozvaným nositelům jediné pravdy jejich často dezinformační interpretaci reality. Proto nastupuje řada úderníků, nejčastěji z oblasti neziskového sektoru," říká komentátor Tomáš Vyoral k čerstvé nominaci youtubera Kovyho na státní vyznamenání. A přidává svůj zážitek s veřejnoprávní ČT, včetně zajímavé odpovědi, které se mu dostalo v reakci na jeho stížnost. A pak pokračuje. ČT Déčko, Václav Moravec...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Hnus kolem Jágra: Lidskoprávní pokrytci! Komentátor nenechal na „kavárně“ nit suchou
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Pokud se něco zásadně nezmění, členství v EU se bude brzy rovnat ekonomické sebevraždě, myslí si komentátor Tomáš Vyoral. Hájí také Jaromíra Jágra, na kterého se v poslední době „plive“ pro jeho cestu do Číny. „A že jel s prezidentskou delegací? To si měl jako koupit letenku, letět tam sám o týden později a vzít s sebou některou z oněch moudrých mluvících a pohoršených hlav, aby mu tam radila, s kým se smí potkat a s kým se může fotit?“ nechápe zděšení Vyoral a přidává pár slov k charakteru lidí, kteří nyní do Jágra kopou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2019 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist